האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מכללות בדרום

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין במכללות בדרום
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
ביורם לימודים נספק לכם את כל המידע על מנת שתוכלו להחליט מה ללמוד ו\או איפה ללמוד, בצורה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם, בנוסף תוכלו להנות משירות ייעוץ אישי חינם.

חושבים להתחיל ללמוד בדרום?
בדרום הארץ תוכלו למצוא מגוון רחב של מוסדות לימוד בתחומי לימוד שונים ומגוונים. החל מלימודי תעודה ועד לתארים מתקדמים. בין מוסדות הלימוד בהם תוכלו ללמוד: האוניברסיטה הפתוחה, המרכז האקדמי פרס, מכללות להנדסה כמו SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון וביה"ס להנדסאים - המכללה האזורית אשקלון, בתי ספר לפסיכומטרי כמו קידום ו-HIGHQ.
 
 

בתי ספר לפסיכומטרי בדרום:

קידום
קידום - פסיכומטרי
 
מסלולי הלימוד:
קורס הפסיכומטרי המתקדם של קידום
קידום HOME פסיכומטרי מהבית
מועדון ה- 700
 
בקידום הדגש הוא על להיות הכי טובים עבורכם ועל מנת שתרגישו שהפסיכומטרי הוא לא איזו מפלצת בלתי מנוצחת. אנחנו מבטיחים לעבור את הפסיכומטרי יחד אתכם. הקידום יתאימו את דרך הלימוד לכל אחד ואחת. בהתאם ליכולות ולשאיפות האישיות. קיימת ההבנה שכל אחד לומד בצורה אחרת ולכל אחד חוזקות וחולשות משלו.
 
HIGHQ
 
מסלולי לימוד:
 
HiGHQ היא חברת השכלה המצטיינת בהובלת סטודנטים כל הדרך להצלחה. במשך 35 שנים מומחי ההוראה מכינים מאות אלפי סטודנטים להשתלבות בעולם האמיתי. HiGHQ דואגים לספק לסטודנטים את כל התנאים הנדרשים להצלחה.
 
 
 
 

מכללות ואוניברסיטאות בדרום:

 
המרכז האקדמי פרס
 
 
מסלולי לימוד:
 
לימודי תואר ראשון
 
לימודי תואר שני
 
המרכז האקדמי פרס הוא מוסד ייחודי בנוף האקדמיה הישראלית. מלבד מצוינות אקדמית חסרת פשרות הבאה לידי ביטוי הן בתכניות הלימוד הייחודיות והן בסגל האקדמי המעולה, המרכז שם לו למטרה לראות כל סטודנט, לזהות את הפוטנציאל הייחודי הגלום בכל אחד ואחת ומסייע לו לממש אותו.
 
SCE
 
לימודי תואר ראשון:
 
לימודי תואר שני:
 
מדובר במכללה להנדסה הגדולה ביותר בישראל עם יותר מ-5,500 סטודנטים. המכללה מקדמת מצוינות במחקר ובהוראה תוך שיתוף פעולה עם התעשייה והקהילה המדעית הבינלאומית. המכללה מפעילה שני קמפוסים אשר נמצאים בדרום הארץ- בבאר שבע ובאשדוד, ומעניקה תואר ראשון ושני ברב תחומי ההנדסה.
 
 
הנדסאים אשקלון
 
 
מסלולי לימוד:
 
בית הספר להנדסאים של ה"מכללה האזורית אשקלון" הוקם בשנת 1998 ומעניק לבוגריו תארים ממלכתיים מטעם המכון הממשלתי להכשרה טכנולוגית שבחסות משרד העבודה והרווחה. הלימודים בביה"ס להנדסאים מתקיימים בקמפוס החדש של המכללה האקדמית אשקלון.
 
 
ספיר
 
 
לימודי תואר ראשון:

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים