072-3300504

מכללות בדרום

ביורם לימודים נספק לכם את כל המידע על מנת שתוכלו להחליט מה ללמוד ו\או איפה ללמוד, בצורה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם, בנוסף תוכלו להנות משירות ייעוץ אישי חינם.

חושבים להתחיל ללמוד בדרום?
בדרום הארץ תוכלו למצוא מגוון רחב של מוסדות לימוד בתחומי לימוד שונים ומגוונים. החל מלימודי תעודה ועד לתארים מתקדמים. בין מוסדות הלימוד בהם תוכלו ללמוד: האוניברסיטה הפתוחה, המרכז האקדמי פרס, מכללות להנדסה כמו SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון וביה"ס להנדסאים - המכללה האזורית אשקלון, בתי ספר לפסיכומטרי כמו קידום ו-HIGHQ.
 
 

בתי ספר לפסיכומטרי בדרום:

קידום
קידום - פסיכומטרי
 
מסלולי הלימוד:
קורס הפסיכומטרי המתקדם של קידום
קידום HOME פסיכומטרי מהבית
מועדון ה- 700
 
בקידום הדגש הוא על להיות הכי טובים עבורכם ועל מנת שתרגישו שהפסיכומטרי הוא לא איזו מפלצת בלתי מנוצחת. אנחנו מבטיחים לעבור את הפסיכומטרי יחד אתכם. הקידום יתאימו את דרך הלימוד לכל אחד ואחת. בהתאם ליכולות ולשאיפות האישיות. קיימת ההבנה שכל אחד לומד בצורה אחרת ולכל אחד חוזקות וחולשות משלו.
 
HIGHQ
 
מסלולי לימוד:
 
HiGHQ היא חברת השכלה המצטיינת בהובלת סטודנטים כל הדרך להצלחה. במשך 35 שנים מומחי ההוראה מכינים מאות אלפי סטודנטים להשתלבות בעולם האמיתי. HiGHQ דואגים לספק לסטודנטים את כל התנאים הנדרשים להצלחה.
 
 
 
 

מכללות ואוניברסיטאות בדרום:

 
המרכז האקדמי פרס
 
 
מסלולי לימוד:
 
לימודי תואר ראשון
 
לימודי תואר שני
 
המרכז האקדמי פרס הוא מוסד ייחודי בנוף האקדמיה הישראלית. מלבד מצוינות אקדמית חסרת פשרות הבאה לידי ביטוי הן בתכניות הלימוד הייחודיות והן בסגל האקדמי המעולה, המרכז שם לו למטרה לראות כל סטודנט, לזהות את הפוטנציאל הייחודי הגלום בכל אחד ואחת ומסייע לו לממש אותו.
 
SCE
 
לימודי תואר ראשון:
 
לימודי תואר שני:
 
מדובר במכללה להנדסה הגדולה ביותר בישראל עם יותר מ-5,500 סטודנטים. המכללה מקדמת מצוינות במחקר ובהוראה תוך שיתוף פעולה עם התעשייה והקהילה המדעית הבינלאומית. המכללה מפעילה שני קמפוסים אשר נמצאים בדרום הארץ- בבאר שבע ובאשדוד, ומעניקה תואר ראשון ושני ברב תחומי ההנדסה.
 
 
הנדסאים אשקלון
 
 
מסלולי לימוד:
 
בית הספר להנדסאים של ה"מכללה האזורית אשקלון" הוקם בשנת 1998 ומעניק לבוגריו תארים ממלכתיים מטעם המכון הממשלתי להכשרה טכנולוגית שבחסות משרד העבודה והרווחה. הלימודים בביה"ס להנדסאים מתקיימים בקמפוס החדש של המכללה האקדמית אשקלון.
 
 
ספיר
 
 
לימודי תואר ראשון:
מעניין אותך מכללות בדרום?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך ?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד