לייעוץ אישי חינם, התקשרו:
072-3300504

לימודי הנדסאי אדריכלות נוף

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי הנדסאי אדריכלות נוף
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
המטרה של הנדסאי אדריכלות נוף הוא לשנות את הנוף לטובת בני האדם, תוך שמירה על הרמוניה עם החי והצומח שהם חלק בלתי נפרד מהסביבה, במיוחד בזמנים אלה של מודעות לאיכות הסביבה ולקיימות. 

הנדסאי אדריכלות נוף לצד מהנדסי אדריכלות נוף, עוסקים בתכנון, שיפור וייעול המרחבים ציבוריים והמרחבים פרטיים שמחוץ למרחב הבנוי. בתוך זה: גינות פרטיות, תכנון פארקים, שמורות טבע, גני ציבוריים, שטחים ציבוריים פתוחים, אוניברסיטאות, מתקני משחק וספורט, צידי כביש, מדרכות, ריהוט רחוב ועוד. 

הנדסאי אדריכלות נוף מבוקשים היום בשל הבנייה ההולכת ומתרחבת והצורך במרחבים פתוחים, איכותיים שיעניקו ערך לשוהים בהם. לימודי הנדסאי אדריכלות נוף אורכים שנתיים וניתן ללמוד אותם במכללות שונות ברחבי הארץ. 

למי מתאימים לימודי הנדסאי אדריכלות נוף?

הלימודים מתאימים לבעלי יכולות טכנולוגיות וטכניות, אך עיצוביות ואומנותיות. הלימודים מתאימים למי שרוצים להשפיע על חיי האזרחים באמצעיות שינוי ושיפור הסביבה. הלימודים נמשכים שנתיים, ולעומת לימודי תואר ראשון בהנדסת אדריכלות נוף, הם מעשיים יותר ומאפשרים לבוגר לצבור ניסיון כבר בתום שנתיים של הכשרה.

מה הם תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי אדריכלות נוף?


תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי אדריכלות נוף הם בגרות מלאה או סיום לימודים במכינה טכנולוגית להנדסאים או סיום מכינה קדם אקדמית במוסד לימודים מוכר. כמו כן, קיימים תנאי קבלה מיוחדים בחלק ממוסדות הלימוד עבור מי שלא עומד בתנאים, כמו ראיון אישי.   

מה משך הלימודים?

הלימודים נמשכים שנתיים ובסופם מקבלים תעודת הנדסאי אדריכלות נוף מטעם מה"ט המפקח על לימודים אלה.

מה כוללים לימודי הנדסאי אדריכלות ונוף?


לימודי הנדסאי אדריכלות נוף הם לימודים רב תחומיים, ויש להם הרבה במשותף עם לימודי הנדסת אדריכלות נוף. זה מתבטא בקורסים המשותפים. הלימודים כוללים תחומים כמו: הכרת הצומח, תולדות אדריכלות הנוף והאמנות, תכנון אקולוגי, תכנון פרטי גן ונוף, שרטוט אדריכלי, תוכנות מחשב עדכניות, עיצוב פני הקרקע, תכנון צמחייה, יסודות בתכנון ופיתוח של שטחי גן, הנדסה, טופוגרפיה, בוטניקה, מערכות השקיה, מדעי הטבע ואפילו גיאולוגיה. כמו כן נלמדים מקצועות בסיס מתוך לימודי הנדסה כמו מתמטיקה וכימיה.

סיום הלימודים מותנה בהגשת פרויקט גמר ובעמידה בהצלחה במבחנים חיצוניים ופנימיים. בוגרי לימודי ההנדסאי יוכלו להשתלב במשרות תכנון, פיקוח, ייעוץ, קבלנות עצמאית וכו'


אפשרויות התעסוקה לבוגרי לימודי הנדסאי אדריכלות נוף - והשכר


הנדסאי אדריכלות נוף יכול לעסוק בתכנון גנים פרטיים וציבוריים, וכן לתכנן ולפקח על עבודות גינון. מלבד זאת, הנדסאי אדריכלות נוף יכול לעבוד בצוותי תכנון במשרדי אדריכלים פרטיים או בגופים ציבוריים כמו קק"ל ורשות הטבע והגנים. כמו כן יש אפשרות לעבוד פקחים על קבלני גינון ואחראים על מערכות השקיה בגנים עירוניים.

השכר בתחום מתחיל ב-7,500 ש"ח ועם השנים יכול להגיע ל-12 אלף ש"ח ומעלה.
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי הנדסאי אדריכלות נוף
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

הנדסאים בהנדסאי אדריכלות נוף בישראל

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים