האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי הנדסאי אדריכלות נוף

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי הנדסאי אדריכלות נוף
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
הנדסאי אדריכלות נוף לצד מהנדסי אדריכלות נוף, עוסקים בתכנון, שיפור וייעול המרחבים ציבוריים והמרחבים פרטיים שמחוץ למרחב הבנוי. בתוך זה: גינות פרטיות, תכנון פארקים, שמורות טבע, גני ציבוריים, שטחים ציבוריים פתוחים, אוניברסיטאות, מתקני משחק וספורט, צידי כביש, מדרכות, ריהוט רחוב ועוד. המטרה של הנדסאי אדריכלות נוף הוא לשנות את הנוף לטובת בני האדם, תוך שמירה על הרמוניה עם החי והצומח שהם חלק בלתי נפרד מהסביבה, במיוחד בזמנים אלה שהמודעות לאיכות הסביבה ולקיימות גוברת. 

הנדסאי אדריכלות נוף מבוקשים היום בשל הבנייה ההולכת ומתרחבת, ועמו הצורך במרחבים פתוחים, איכותיים, שיעניקו ערך לשוהים בהם.
לימודי הנדסאי אדריכלות נוף אורכים שנתיים וניתן ללמודם במכללות שונות ברחבי הארץ. 

מה הם תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי אדריכלות נוף?


תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי אדריכלות נוף היא בגרות מלאה או סיום לימודים במכינה טכנולוגית להנדסאים או סיום מכינה קדם אקדמית במוסד לימודים מוכר. כמו כן, קיימים תנאי קבלה מיוחדים בחלק ממוסדות הלימוד עבור מי שלא עומד בתנאים, וחלק ממוסדות הלימוד דורשים ראיון בעל פה.   

מה כוללים לימודי הנדסאי אדריכלות ונוף?


לימודי הנדסאי אדריכלות נוף הם לימודים רב תחומיים, ויש להם הרבה במשותף עם לימודי הנדסת אדריכלות נוף. זה מתבטא בקורסים המשותפים. הלימודים כוללים תחומים כמו: הכרת הצומח, תולדות אדריכלות הנוף והאמנות, תכנון אקולוגי, תכנון פרטי גן ונוף, שרטוט אדריכלי, תוכנות מחשב עדכניות, עיצוב פני הקרקע, תכנון צמחייה, יסודות בתכנון ופיתוח של שטחי גן, הנדסה, טופוגרפיה, בוטניקה, מערכות השקיה, מדעי הטבע ואפילו גיאולוגיה. כמו כן נלמדים מקצועות בסיס מתוך לימודי הנדסה כמו מתמטיקה וכימיה.
סיום הלימודים מותנה בהגשת פרויקט גמר ובעמידה בהצלחה במבחנים חיצוניים ופנימיים. בוגרי לימודי ההנדסאי יוכלו להשתלב במשרות תכנון, פיקוח, ייעוץ, קבלנות עצמאית וכו'

הנדסאים בהנדסאי אדריכלות נוף בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים