יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תואר ראשון בניהול תעשייתי

המכללה האקדמית ספיר

תנאי קבלה
** תנאי הקבלה תקפים למועד הפרסום, המכללה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי הקבלה מעת לעת על פי שיקול דעתה. מומלץ להתעדכן בפרסומים אודות תנאי הקבלה בסמוך למועד ההרשמה.

כדי להתקבל למחלקה במעמד של סטודנט מן המניין יש להציג

תעודת בגרות מלאה בממוצע של 80 ומעלה.
ציון 65 ומעלה במתמטיקה בהיקף של 4 יח"ל בתעודת הבגרות.
ציון מבחן אמ"יר או ציון מבחן פסיכומטרי לסיווג רמת האנגלית.
במקרים חריגים מאשרת וועדת הקבלה לסטודנטים שאינם עומדים בתנאים לעיל להתקבל למחלקה במעמד של סטודנטים "על תנאי". סטודנטים אלה נדרשים להגיע להישגים גבוהים יותר מאשר האחרים בכדי שיוכלו לעבור בתום שנה א' למעמד של סטודנטים מן המניין.

מועמדים מעל גיל 30 שאינם בעלי תעודת בגרות, נדרשים להשלים לימודי מכינת שלושים פלוס במכללת ספיר בהיקף של 180 שעות. לימודים אלה מהווים תחליף להצגת תעודת בגרות.
בתום המכינה יתקבלו בוגריה למחלקה כסטודנטים מן המניין, אך בסמסטר הראשון של לימודיהם עליהם ללמוד את קורס הקדם מבוא למתמטיקה ולסיימו בציון 70 לפחות.

מועמדים בעלי 3 יח"ל בלבד במתמטיקה יכולים להתקבל למחלקה במעמד של סטודנטים על תנאי ונדרשים ללמוד את קורס הקדם מבוא למתמטיקה במהלך הסמסטר הראשון של לימודיהם ולסיימו בציון 70 לפחות.

סטודנטים ללא סיווג באנגלית (מבחן אמי"ר או ציון מבחן פסיכומטרי) יידרשו להתחיל את לימודי האנגלית בסמסטר הראשון ללימודיהם ברמה הנמוכה ביותר.
כמה זמן לומדים
- שלוש שנים, 5 ימים
מה מקבלים בסיום הלימודים
- תואר ראשון B.A בניהול תעשיתי
פרטים על תואר ראשון בניהול תעשייתי

המחלקה הוותיקה לניהול תעשייתי מאפשרת לסטודנטים שלה לרכוש ידע ולצבור ניסיון מעשי כבר במסגרת לימודיהם בשלל תחומים משוק העבודה והתעשייה. המחלקה מכשירה את בוגריה למגוון תפקידי ניהול בארגונים עסקיים, יצרניים ובארגוני שירות בתחומי ניהול הייצור והתפעול.

תכנית הלימודים במחלקה כוללת קורסים ממגוון תחומים המעניקים לבוגרי המחלקה ראייה רחבה בכלכלה ומנהל עסקים, מיומנויות ניהול, שיטות אופטימיזציה ומערכות מידע לצד הבנה מעמיקה בתכנון ובקרה על תהליכי ייצור.

 

שוק העבודה כיום, בו עולמות הייצור והתעשייה מהווים נדבך מרכזי, מחייב ראייה רחבה וכלים רבים על מנת להצליח להשתלב בו ולהתפתח במסגרתו.
בוגרי המחלקה יוצאים לשוק העבודה כאשר הם מצוידים בהבנה מערכתית בתחום הניהול הכולל תכנון, תיאום, ארגון והובלה של משאבי הארגון; ובארגז כלים המאפשר להם להשתלב בתפקידים מרכזיים בדגש על ניהול בתעשייה.

מידע נוסף
- שכר לימוד אוניברסיטאי
- שנה ראשונה חינם ע"פ חוק לחיילים משוחררים
בוגרים שלנו בתפקידי מפתח
בוגרי המחלקה משתלבים בתעשייה בתחום לימודיהם כאנשי מקצוע וכמנהלים במקצועות הליבה של תכנית הלימודים - מנהלי תפעול, מנהלי תפ"י, מנהלי ייצור, מנהלי פרויקטים, אנשי מערכות מידע, אנשי רכש ולוגיסטיקה.

עוד מסלולי לימוד – המכללה האקדמית ספיר

ייעוץ אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
, שדרות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים