לייעוץ אישי חינם, התקשרו:
072-3300504

מכוני הכנה לבחינה הפסיכומטרית

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין במכוני הכנה לבחינה הפסיכומטרית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

זוהי עובדה ידועה כי הכנה קפדנית ומעמיקה למבחן הפסיכומטרי מפחיתה את רמת החרדה והלחץ של הנבחן ומסייעת לו להגיע להישגים גבוהים יותר. ישנם מחקרים המוכיחים כי שינון החומר לפני מבחן פסיכומטרי, תרגול שאלות והתנסות בתרגילים השונים משפרת פלאים את ציוני המבחן של המועמדים ללימודים גבוהים.

ישנם מקומות רבים שפועלים כיום ומציעים למועמדים ללימודים אקדמיים מגוון רחב של קורסי הכנה לפסיכומטרי. הקורסים הכוללים הנחייה ותרגול של חלקי המבחן השונים וליווי התלמידים עד ליום המבחן. 

 

על הבחינה הפסיכומטרית

המבחן אורך 3 וחצי שעות; הוא בנוי משמונה פרקים ומחולק לשלושה חלקים: כמותי, מילולי ואנגלית.

 

כמותי - פרק זה בודק את היכולת המתמטית של הנבחן במגוון נושאים מתמטיים כמו: גיאומטריה, אלגברה, הסקה מתוך תרשים, בעיות מילוליות וחישובי שטחים. 

 

מילולי - הפרק המילולי מורכב משאלות במגוון נושאים כמו אנלוגיות, מילים נרדפות, הבנת הנקרא, ניסוח מחדש ועוד. בנוסף יש קטע של הבעה הבוחן את יכולת ההתבטאות והכתיבה.

 

אנגלית -. הפרק בנוי משלושה תתי פרקים: הבנת הנקרא, ניסוחים מחדש והשלמת משפטים. לפרק האנגלית ישנה חשיבות כפולה משום שציון של מעל 134 בפרק האנגלית מקנה פטור מלימודי אנגלית במוסד האקדמי.

 

מה מציעים מכוני הפסיכומטרי?


מרבית מכוני הפסיכומטרי הפועלים כיום מציעים לתלמידים שלהם מלבד שיעורים מסודרים, בהם מלמדים מדריכים את חומר הבחינה, גם ליווי ותרגול באמצעות האינטרנט. כך שהתלמידים יכולים לתרגל את אוצר מילים הנדרש, תרגילים של חשיבה כמותית ובקיאות באנגלית דרך האייפון שלהם בכל מקום בו הם נמצאים. לדוגמה, מסלול ההכנה של HIGH Q כולל 270 שיעורי אונליין ללמידה בכל זמן ובכל מקום, ומרצה זמין לשאלות ב-Whatsapp.

תרומתם הנכבדת של מכוני ההכנה לפסיכומטרי להצלחת הנבחנים נובעת מיתרונותיהם הרבים. ראשית, מרביתם פועלים שנים רבות והאנשים הפועלים במסגרתם מכירים את כל הקשור במבחן פסיכומטרי לעומק.

שיטת הלימוד של המכונים כוללת, מלבד מדריכים הבקיאים בחומר, נבחנו בעצמם והשיגו ציוני פסיכומטרי גבוהים במיוחד, שיטת לימוד ייחודית הכוללת טיפים לפתרון שאלות, תרגולים רבים, מבחני סימולציה המדמים את התנאים של מבחן פסיכומטרי, שיעורי תגבור, שיעורי עזר ועוד. 

קורס פסיכומטרי אף עוזר לניגשים למבחן בכך שהוא מספק להם מסגרת לימודים מסודרת בה עוברים על חומר הלימוד באופן שיטתי, וההכנה המשותפת למבחן הפסיכומטרי מאלצת את התלמידים להכין את התרגילים משיעור לשיעור.

 

אורך הקורס (מתוך מסלול ההכנה לבחינת הפסיכמטרי של HIGH Q):

• 3 שבועות הכנה וריענון לפני הקורס
• 3 חודשים קורס פסיכומטרי מקיף הכולל: 24 שיעורים + 18 תרגולים + 9 סימולציות בכיתה, לדימוי המבחן האמיתי.

 

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין במכוני הכנה לבחינה הפסיכומטרית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

סטודנטים ממליצים על מכוני הכנה לבחינה הפסיכומטרית

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
292 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.49 מתוך 5

מכינות, בגרות ופסיכומטרי במכוני הכנה לבחינה הפסיכומטרית בישראל

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים