האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מכוני הכנה לבחינה הפסיכומטרית

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין במכוני הכנה לבחינה הפסיכומטרית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

זוהי עובדה ידועה כי הכנה קפדנית ומעמיקה למבחן הפסיכומטרי מפחיתה מרמת החרדה והלחץ של הנבחן ומסייעת לו להגיע להישגים הגבוהים ביותר. ישנם מחקרים המוכיחים כי שינון החומר לפני מבחן פסיכומטרי, תרגול שאלות והתנסות בתרגילים השונים משפרת פלאים את ציוני המבחן של המועמדים ללימודים גבוהים.

ישנם מקומות רבים הפועלים כיום ומציעים למועמדים ללימודים אקדמיים מגוון רחב של קורסי הכנה לפסיכומטרי, הכוללים הנחייה ותרגול של חלקי המבחן השונים וליווי התלמידים עד ליום המבחן 

 

על הבחינה

המבחן אורך 3 וחצי שעות והוא בנוי משמונה פרקים ומחולק לשלושה חלקים:  כמותי, מילולי ואנגלית.

 

כמותי-פרק זה בודק את היכולת המתמטית של הנבחן ממגוון נושאים מתמטיים כמו: גיאומטריה, אלגברה, הסקה מתוך תרשים, בעיות מילוליות וחישובי שטחים. 

 

מילולי- הפרק המילולי מורכב משאלות במגוון נושאים כמו אנלוגיות, מילים נרדפות, הבנת הנקרא, ניסוח מחדש ועוד. בנוסף יש קטע של הבעה הבוחן את יכולת ההתבטאות והכתיבה.

 

אנגלית-. הפרק בנוי משלושה תתי פרקים: הבנת הנקרא, ניסוחים מחדש והשלמת משפטים. פרק האנגלית ישנה חשיבות כפולה משום שציון של מעל 134 בפרק האנגלית מקנה פטור מלימודי אנגלית במוסד האקדמי.

 

 

מה מציעים מכוני הפסיכומטרי

מרבית מכוני הפסיכומטרי הפועלים כיום מציעים לתלמידים שלהם מלבד שיעורים מסודרים, בהם מלמדים מדריכים את חומר הבחינה, גם ליווי ותרגול באמצעות האינטרנט. כך שהתלמידים יכולים לתרגל אוצר מילים, או תרגילים של חשיבה כמותית או בקיאות באנגלית דרך האייפון שלהם בכל מקום בו הם נמצאים. לדוגמא מסלול ההכנה של HIGHQ כולל:

• 270 שיעורי אונליין ללמידה בכל זמן ומקום ומרצה זמין לשאלות ב Whatsapp

תרומתם הנכבדת של מכוני ההכנה לפסיכומטרי להצלחת הנבחנים נובעת מיתרונותיהם הרבים. ראשית, מרביתם פועלים שנים רבות והאנשים הפועלים במסגרתם מכירים את כל הקשור במבחן פסיכומטרי לעומק.

שיטת הלימוד של המכונים כוללת מלבד מדריכים הבקיאים בחומר, שנבחנו בעצמם והשיגו ציוני פסיכומטרי גבוהים במיוחד, שיטת לימוד ייחודית בה טיפים לפתרון שאלות, תרגולים רבים, מבחני סימולציה המדמים את התנאים של מבחן פסיכומטרי, שיעורי תגבור, שיעורי עזר ועוד. 

קורס פסיכומטרי אף עוזר לניגשים למבחן בכך שהוא מספק להם מסגרת לימודים מסודרת בה עוברים על חומר הלימוד באופן שיטתי, וההכנה המשותפת למבחן הפסיכומטרי מאלצת את התלמידים להכין את התרגילים משיעור לשיעור.

 

אורך הקורס (מתוך מסלול ההכנה לבחינת הפסיכמטרי של HIGHQ)

• 3 שבועות הכנה וריענון לפני הקורס
• 3 חודשים קורס פסיכומטרי מקיף הכולל: 24 שיעורים + 18 תרגולים + 9 סימולציות בכיתה, לדימוי המבחן האמיתי.

 

סטודנטים ממליצים על מכוני הכנה לבחינה הפסיכומטרית

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
292 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.49 מתוך 5

מכינות, בגרות ופסיכומטרי במכוני הכנה לבחינה הפסיכומטרית בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים