האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

בורסה למתחילים

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בבורסה למתחילים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
בורסה למתחילים
 
הבורסה היא בעצם שוק שבו מוכרים וקונים מניות, שותפות בחברה מסוימת, חברות רבות מציאות לציבור הרחב לקנות חלק ממניותיהם, בצורה זו, החברה מקבלת כסף רב וזמין לשימוש, ויחד עם זאת במידה והחברה מרוויחה ו"עולה על הגל", בעלי המניות מרוויחים, ולהפך, במידה והחברה מפסידה גם בעלי המניות מפסידים.
 
את קורס בורסה למתחילים ניתן למצוא במכללות ובתי ספר ללימודי תעודה ואפילו בלימודים באינטרנט, חלק ממוסדות הלימוד משלבים לימודי שוק ההון יחד עם מסחר מעשי בבורסה וירטואלית שלמעשה משמשים כסטאג' קצר למסחר בבורסה בכסף פיקטיבי לפני שהם נכנסים לעולם האמיתי ולמסחר בכסף אמיתי. מסיימי קורס בורסה למתחילים יוכלו לעסוק במסחר בבורסה בצורה פרטנית אך הם אינם יוכשרו כמנהלי השקעות.
 
 
תנאי קבלה ומשך הלימודים
 
מכיוון שמדובר בקורס ברמת מתחילים אשר פונה לאנשים ללא ידע בתחום לרוב לא תדרשו לעמוד בתנאי קבלה מיוחדים. ישנם מוסדות לימוד אשר יבקשו מכם להיות בעלי 12 שנות לימוד או להציג תעודת בגרות מלאה. משך הלימודים משתנה בין מוסדות הלימוד השונים אך לרוב קורס מתחילים ימשך 4 חודשים בממוצע. הקורס יכול להתאים לאנשים אשר מעוניינים ללמוד תחום נוסף ולעסוק בו במקביל ולייצר הכנסה נוספת. תוכלו למצוא שקורסי בורסה רבים מתקיימים בשעות אחה"צ ובימי שישי.
 
 
מה לומדים בקורס?
 
קורס בורסה למתחילים מקנה את ההבנה הבסיסית בעולם הבורסה ושוק ההון, מקנה ידע וכלים לסחור בבורסה בישראל ובעולם, בין התכנים שילמדו בקורס בורסה למתחילים ניתן למצוא את הנושאים: הכשרת הבורסה בישראל ובעולם, חוקי המסחר, ניתוח גרפי דוחות, ניהול מסחר, ניתוח מדדים, סריקת מניות, אסטרטגיות מסחר, השקעות בבורסה ועוד.
 
חשוב לזכור שמדובר בתחום שהוא לא מדע מדויק ולכן יש חשיבות רבה ללמוד את היסודות על מנת שתוכלו לאפשר לעצמכם לסחור בבורסה בצורה בטוחה, לדעת לזהות סיכונים ולהימנע מהם וכמובן להגיע למקסימום של רווחים.
 
 
אפשרויות תעסוקה בתחום
 
הסטודנטים אשר יעמדו בכל דרישות הקורס ויסיימו בהצלחה את לימודיהם יוכלו לעסוק בתחום באופן עצמאי או להשתלב במגוון רחב של משרות בתחום כגון: אנליסטים, סוחרים בחדרי מסחר, יועצי השקעות, ברוקרים, דילרים, מנתחים טכניים ועוד.
 
בעזרת קורס בורסה אשר נותן לכם את הבסיס תוכלו להמשיך להכשרה של "ברוקר". התפקיד של הברוקר הוא להשקיע את הכספים של הלקוחות ולעזור להם להגיע למקסימום רווחים. מדובר במקצוע עם אחריות רבה מהסיבה שהוא מטפל בלא מעט כספים של אנשים אחרים. אך יחד עם האחריות יש לו את האפשרות להגיע למשכורות גבוהות מאוד. ברוקרים טובים יכולים להגיע למשכורות של מיליוני שקלים בשנה.
 
 
מוסדות לימוד בהם תוכלו ללמוד את התחום
 
BDO האקדמיה לפיננסים - מדובר במוסד לימוד מיוסודו של בית ההשקעות מגדל שוקי הון. במכללה תוכלו למצוא קורסי לימוד למתחילים ולמתקדמים. לבוגרי הקורס הנבחרים אף יוצעו מגוון מסלולי השמה בתחום. בוגרי המכללה משתלבים מדי שנה בעולם הבנקאות, חברות ביטוח, בתי השקעות ועוד.
 
BMeniv- המטרה המרכזית של מוסד הלימוד הינה לחשוף בפני הסטודנטים את אפשרויות ההשקעה והחיסכון וכל זה תוך הבנת הצרכים של המשקיע. מצטייני הקורס יוכלו להצטרף לצוות השקעות.
 
בורסה גרף - מוסד הלימוד מקבוצת קו מנחה קיים בשוק החל משנת 2000. הלומדים במכללה מפתחים את יכולות המסחר, מעשירים את הידע שלהם ולומדים כיצד לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר על מנת להגדיל את הונם העצמי ע"י השקעה נכונה בבורסה.
 
מכללת פסגות - פועלת כבר למעלה מ-15 שנים בארץ. למכללה שותפים רבים ועל כן הסטודנטים המצטיינים יוכלו למצוא עבודה מיד בסיום הלימודים ע"י השמה של מוסד הלימוד.
 
מכללת RES - מכללה מובילה עם פריסה ארצית רחבה ואפשרות ללימודי אונליין. המכללה שמה דגש רב על עיקרון של טובת הלקוח, מקצועיות ואמינות.

קורסים ולימודי תעודה בשוק ההון ומסחר בבורסה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים