לייעוץ אישי חינם, התקשרו:
072-3300504

קורס DevOps - קורס דב-אופס

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס DevOps - קורס דב-אופס
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
DevOps (Development Operations) הוא תרבות ארגונית המאפשרת לצוותים, אנשי ה-IT והתוכנה, לעבוד באופן מסונכרן על תכנון, פיתוח, בדיקות ותפעול תוכנה, וזאת על ידי שילוב תשתית מחשוב וכלים אוטומטיים. אנשי ה- DevOps אחראים על תפעול תשתית המחשוב המתאימה לחברה, פיתוח כלים אוטומטיים לאספקת תוכנה (Delivery) והתאמת שירותי אחסון ותקשורת לצרכי החברה. לבסוף הם גם אוספים פידבקים ממשתמשים כדי לנטר תקלות ולהתרשם מחוויית השירות לצורך שיפור המוצר הסופי. אנשי ה-DevOps אחראים על אינטגרציה רציפה בין קטעי קוד חדשים ותכונות חדשות לקוד המקור, ועל הגשתו ללקוח.

בשנים האחרונות, עם התפתחות שירותי הענן וה-IT, הפך התחום למבוקש ביותר בשוק. ולא סתם, צוותי ה-DevOps חובשים כובעים רבים המאפשרים לחברות פיתוח התוכנה להיות יעילים ומאובטחים, וזאת על ידי שחרור מהיר של גרסאות תוכנה חדשות המשפרות בסופו של דבר את חוויית משתמש הקצה. הם גם מאפשרים לספק ללקוח בכל זמן ובאמצעות כל מכשיר את הגרסאות העדכניות.  

למי מתאימים לימודי דב-אופס?


אנשי דב-אופס מספקים שירותים רבים למפתחי התוכנה, לאנשי ה-IT ולמנהלים ולכן הם צריכים להיות בעלי מיומנויות רבות בעולם ההייטק. מסיבה זו מועמדים ללימודי דב אופס צריכים להיות מנוסים ובעלי רקע ב-QA, בפיתוח תוכנה (הכרת שפות תכנות), אוטומציה וכו'. אנשי דב אופס חייבים להיות שירותיים וזמינים לאנשי מקצוע רבים בסטארט-אפים ובחברות, ולכן הם צריכם להיות בעלי יחסי אנוש טובים, יכולות תקשורת טובים ונכונות להיות זמינים גם בשעות פחות נוחות. התפקיד והלימודים עשויים לא להתאים לאנשים שרוצים להתמקד בדבר אחד ומעוניינים במינימום שיתוף פעולה עם אחרים. לסיום, אם כל תחום בענף ההייטק מתחדש כל זמן, אז כשמדובר בדב-אופס החידושים קורים אפילו יותר בגלל שמדובר במקצוע שמאגד מיומנויות וסוגי ידע רבים. 

תנאי קבלה לקורס DevOps

  • הקורס מתאים לאנשים ונשים המגיעים מתחום פיתוח התוכנה, ה-IT, בדיקת התוכנה ואוטומציה. תנאי הקבלה משתנים בין מוסד למוסד.
  • חלק מהקורסים דורשים ניסיון עם שפות תכנות כמו Python או JavaScript, וידע בנושא Linux Essentials
  • שליטה באנגלית.
  • ראיון אישי. 

משך הקורס הוא בדרך כלל כ-10 חודשים ועלותו כ-15,000 ₪. 

מה לומדים בקורס DevOps?

כאמור אנשי ה- DevOps נוגעים בתחומים רבים בעבודתם ולכן צריכים ידע ומיומנויות מכל אלה: ענן, התאמת מוצר לתעשייה, אוטומציה, ניהול פרויקטים וכו'.
עבודה עם כלי CI/CD, מתודת Jenkins, AWS של אמזון ו – Azure של מיקרוסופט, שפת התכנות לינוקס ושפת התכנות פייתון, Docker ו- Kubernetes, Ansible ועוד.

תעסוקה לאנשי DevOps - ושכר

לא חסרה תעסוקה לאנשי DevOps בתעשייה, התחום מאוד מבוקש. עם זאת, כל חברת תוכנה או סטארטאפ עשויה להגדיר את התפקיד אחרת ולכלול במשרה כל מיני תחומי אחריות. השוני במשרות המוצעות תלוי בגודל החברה, למשל. השכר תלוי מאוד בגורמים כמו גודל החברה והיקף האחריות והפרויקטים שניתנים למומחה ה-DevOps. השכר ההתחלתי הוא כ-20 אלף ₪ ועם הותק והניסיון השכר עשוי להגיע גם ל-35 אלף ₪.
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס DevOps - קורס דב-אופס
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורסים ולימודי תעודה בDevOps בישראל

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים