לייעוץ אישי חינם, התקשרו:
072-3300504

קורס אבטחת סייבר - לימודי סייבר

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס אבטחת סייבר - לימודי סייבר
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
סייבר (קיברנטיקה) הוא בעצם כל רשת או מרחב האינטרנט המורכב ממידע המאוחסן על חומרה ושרתים אינטרנטיים. כיום ענפים ותחומים שלמים נשלטים על ידי מערכות אינטרנטיות, החל מבנקים דרך בתי חולים ועד הצבא, וכל אלה אוגרים מידע רגיש אודות אזרחים, מדינות וארגונים. המידע הרגיש הזה - בעולם המערבי בו כמעט לכולם יש גישה לרשת האינטרנט, לסביבת כתיבת קוד וללמידת המיומנויות הדרושה לכך – דורש הגנה, שתתבצע על ידי אנשי מקצוע המכונים מאבטחי או לוחמי סייבר. 

אבטחה או לוחמת סייבר מטרתה למנוע חדירה של גורמים זרים למערכות ממוחשבות. לעתים, חדירות אלה מכונות מתקפות סייבר והיא מתבצעות על ידי האקרים וארגוני פשע כנגד מדינות וארגונים. מן הסתם, ככל שהתפתחות האינטרנט והטכנולוגיות הקשורות באינטרנט מתקדמת כך גם הדרישה ללוחמי סייבר ואבטחת מידע.  


למי מתאימים לימודי סייבר?


לימודי סייבר מתאימים לבעלי זיקה לטכנולוגיה ולעבודה שהיא במהותה פרקטית, ומבוקשת. תחום הסייבר דורש ממאבטחי סייבר להיות עם היד על הדופק, ולהסתגל לשינויים בתחום שמתפתח כל הזמן. בסופו של דבר, להיות מאבטח סייבר הוא לאפשר לחברות וארגונים לעבוד בבטחה, וללקוחות להיות רגועים שהמידע שלהם נותר פרטי ושלם, אז אם ערכים אלה חשובים לכם, אולי אתם לוחמי הסייבר של העתיד.  

תנאי קבלה לקורס סייבר

  • תנאי הקבלה משנים בין מוסד למוסד ומעת לעת.
  • חלק מקורסי הסייבר מתנים את הקבלה אליהם במיומנויות וידע קודמים בתחום המחשוב וחלק כוללים לימודי מבוא המכינים את הסטודנט לכניסה לעולם הסייבר. בכל מקרה הקורסים דורשים שנים-עשר שנות לימוד לפחות. 
  • מבחני התאמה.
  • ראיון אישי.
  • חלק מהקורסים פתוחים רק לבעלי רקע אקדמי (הנדסאים או בעלי תואר ראשון)


מה לומדים בקורס?


קיים מבחר גדול של קורסי סייבר ולכל אחד מהם תוכנית לימודים משלו. כמו כן, סילבוסים של קורסים למתחילים יהיו שונים מקורסים המיועדים לאנשים עם ניסיון בהייטק, IT, מחשוב.  ובכל זאת, הנושאים המשותפים הם: תקשורת נתונים, אבטחת רשתות תקשורת, שפת תכנות - פייתון, אבטחת מערכו הפעלה, אבטחה בענן, טכנולוגיות הגנת סייבר, שפות תכנות, פעולות האקינג, אינטרנט של הדברים, מערכות בקרה תעשייתיות

Introduction to Cybersecurity
Networking
Microsoft Technologies On-Prem
Microsoft Technologies – Cloud
Linux
Firewalls – Checkpoint/Fortinet
Anatomy of an Attack
Enterprise Security Technologies Integration
Network and host forensics
Monitoring Security using SOC and SIEM
Cloud Ops and Security

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי סייבר - והשכר

הביקוש לבוגרי אבטחת סייבר ואבטחת מידע הוא רב, גם בארץ, "הסטראט-אפ ניישן", וגם בעולם. ניתן לעבוד כשכיר (אנליסט במרכז SOC, יועץ בתחום אבטחת המידע, Penetration tester) בתאגידים ובארגונים, מנהלי רשתות המתמחים בסייבר, חוקרי סייבר. או לצאת לדרך עצמאית ולפתח מוצרי אבטחה. 

השכר בתחום 12-14 אלף ש"ח ללוחמי סייבר מתחילים. עם הותק השכר עולה ל-26 אלף ש"ח. השכר תלוי בגודל החברה ובתפקיד הספציפי של מאבטח הסייבר.

מה ההבדל בין אבטחת סייבר לאבטחת מידע?

אבטחת מידע היא שם כללי לאבטחת כל המידע המצוי במערכות המידע של ארגונים ועסקים. המידע הזה יכול להיות פרטים אישיים כמו מספרי תעודת זהות, כתובות, מספרי אשראי או מידע מודיעיני רגיש. מאבטחי המידע דואגים שהמידע יהיה חסוי ושלם בדרכים הכוללת מנטיעת גישה פיזית לחומרה רגישה. אבטחת סייבר עושה את כל אלה ברשת האינטרנט בלבד, זאת אומרת שמטרתם היא למנוע גישה אלקטרונית למידע חסוי ללא הרשאה מתאימה. כיום, בעידן בו המידע המאוחסן בארגונים ועסקים הוא בענן, בשרתים או ברשתות אינטרנטיות מסוג אחר, נדרש שיתוף פעולה מלא בין מאבטחי המידע ללוחמי הסייבר על מנת להשיג הגנה מלאה על המידע. לא בכדי קורסים משלבים לעתים בין קורס סייבר לאבטחת מידע. קיימות נקודות השקה לא מעטות בין התחומים.
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס אבטחת סייבר - לימודי סייבר
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורסים ולימודי תעודה בסייבר בישראל

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים