האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי אנגלית

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי אנגלית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
ידיעת השפה האנגלית הינה פרט חשוב להצלחה כיום יותר מתמיד, שליטה בשפה האנגלית ברמת דיבור והבנה פותחים בפני האדם דלתות למקצועות ולמשרות שמכניסות הרבה כסף. השפה האנגלית כיום היא השפה הבינלאומית ולכן עוד בבית הספר לומדים אותה. לימודי אנגלית חשובים מאוד לאנשים שמתעסקים ומחזיקים בקשר ישיר עם עמיתים ברחבי העולם, ובתחומי המחשבים ששם הקוד נכתב באנגלית. למודי אנגלית נועדו לתת את הידע המקיף ביותר והכלים המתאימים להתמודדות עם השפה החשובה הזו. במרבית ממוסדות הלימוד קיימת האפשרות להירשם למסלול אשר תואם את רמת הלימוד שלכם - אנגלית למתחילים, אנגלית למתקדמים, אנגלית מדוברת או בכלל למסלול של אנגלית עסקית הנועד לשיפור יכולת המשא ומתן שלכם עם לקוחות מחו"ל.
 
 
תנאי הקבלה ומשך הקורס
 
כאשר מדובר בקורס אנגלית למתחילים אין צורך בתנאי קבלה. לעומת זאת המתעניינים בקורס אנגלית למתקדמית, טכנית או עסקית יצטרכו לעמוד בדרישה של ידע קודם באנגלית או מעבר של קורס אנגלית למתחילים. ישנם מוסדות לימוד אשר ידרשו גיל מינימלי של 18 ויבקשו מהמועמדים לעבור גם ראיון קבלה. משך הקורס משתנה ממוסד למוסד אך לרוב כשמדברים על קורס אנגלית קצר, אורכו יעמוד על כ-50 שעות לימוד המתפרשות על פני 4 חודשים. קורסים ארוכים יותר ימשכו כשבעה חודשים ויעמדו על כ-90 שעות לימוד.
בעידן של היום ישנה מגמה ללימודי אונליין ואנו עדים לכך גם בקורסי האנגלית השונים. באופן זה הסטודנטים לא יצטרכו להגיע לשיעורים ויוכלו לעשות זאת מביתם ובשעות הנוחות עבורם.
 
בתי ספר ללימוד אנגלית עסקית בישראל
 
מה לומדים בקורס אנגלית?
 
תוכן הלימוד בקורס משתנה בהתאם למסלול הנבחר. ישנם לימודים קלאסיים לפי רמות, מסלולי אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, אנגלית למורים, אנגלית לילדים, אנגלית לארגונים, אנגלית לבגרות וישנם מסלולי הכנה לבחינות באנגלית כמו: GMAT, TOEFL, אמי"ר ועוד. ישנם מוסדות לימוד אשר דוגלים בקבוצות למידה קטנות ואף בשיעורים פרטיים ומנגד יש גם מסלולי לימוד בכיתות מלאות. כל אחד יכול למצוא את המסלול שהכי מתאים עבורו ויוביל אותו להצלחה. בדרך כלל בתי הספר לאנגלית מוכרים כגמול השתלמות ולמימוש פיקדון לחיילים משוחררים.
 
 
איך בוחרים קורס?
 
ניתן ללמוד קורסי אנגלית במגוון רחב של מוסדות לימוד בארץ. עם זאת, מה שברוב המקרים ישפיע על חווית הלמידה יהיה מספר התלמידים בקבוצה, משך מסלול, חומרי הלימוד אשר מותאמים לעולם התוכן שנלמד. והדבר החשוב ביותר הוא מרצה הקורס. המורה חייב להיות בעל ידע רב, ניסיון אישי, בקיא בתחום, קריזמטי ומעניין על מנת לסחוף את התלמידים בשיעור. 
 
 
תעודת סיום ולימודי המשך
 
הבוגרים שיעמדו בחובות הקורס ויעברו בהצלחה את הלימודים, יקבלו תעודת סיום מטעם מוסד הלימוד בו למדו. באמצעות תעודת הסיום יוכלו הבוגרים להירשם למסלולי המשך. בין חובות הלימודים קורס אנגלית: נוכחות, הכנת שיעורי בית, הגשת תרגילים, תרגול מעשי, השתתפות בשיעורים והצלחה במבדקים והמבחנים.
בוגרי קורס אנגלית בסיסית יוכלו להמשיך ללימודי אנגלית למתקדמים. בוגרי קורס מתקדמים אשר מתעניינים בשפה האנגלית יוכלו לבחור בלימודי תואר ראשון בשפה האנגלית. תואר זה יכשיר את הבוגרים בהוראת אנגלית.
 

סטודנטים ממליצים על אנגלית

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
170 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.52 מתוך 5

קורסים ולימודי תעודה באנגלית בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים