072-3300504

לימודי אנגלית

ידיעת השפה האנגלית הינה פרט חשוב להצלחה כיום יותר מתמיד, שליטה בשפה האנגלית ברמת דיבור והבנה פותחים בפני האדם דלתות למקצועות ולמשרות שמכניסות הרבה כסף. השפה האנגלית כיום היא השפה הבינלאומית ולכן עוד בבית הספר לומדים אותה. לימודי אנגלית חשובים מאוד לאנשים שמתעסקים ומחזיקים בקשר ישיר עם עמיתים ברחבי העולם, ובתחומי המחשבים ששם הקוד נכתב באנגלית. לימודי אנגלית נועדו לתת את הידע המקיף ביותר והכלים המתאימים להתמודדות עם השפה החשובה הזו.
במרבית ממוסדות הלימוד קיימת האפשרות להירשם למסלול אשר תואם את רמת הלימוד שלכם - אנגלית למתחילים, אנגלית למתקדמים, אנגלית מדוברת או בכלל למסלול של אנגלית עסקית הנועד לשיפור יכולת המשא ומתן שלכם עם לקוחות מחו"ל.

תנאי הקבלה ומשך לימודי אנגלית

 
כאשר מדובר בקורס של לימודי אנגלית למתחילים אין צורך בתנאי קבלה. לעומת זאת המתעניינים בקורס של לימודי אנגלית למתקדמים, טכנית או עסקית יצטרכו לעמוד בדרישה של ידע קודם באנגלית או מעבר של קורס אנגלית למתחילים. ישנם מוסדות לימוד אשר ידרשו גיל מינימלי של 18 ויבקשו מהמועמדים לעבור גם ראיון קבלה. משך הקורס משתנה ממוסד למוסד אך לרוב כשמדברים על קורס אנגלית קצר, אורכו יעמוד על כ-50 שעות לימוד המתפרשות על פני 4 חודשים. קורסים ארוכים יותר ימשכו כשבעה חודשים ויעמדו על כ-90 שעות לימוד.
בעידן של היום ישנה מגמה ללימודי אונליין ואנו עדים לכך גם בקורסי האנגלית השונים. באופן זה הסטודנטים לא יצטרכו להגיע לשיעורים ויוכלו לעשות זאת מביתם ובשעות הנוחות עבורם.
 
בתי ספר ללימוד אנגלית עסקית בישראל

מה לומדים במהלך לימודי אנגלית ?

תוכן הלימוד בקורס משתנה בהתאם למסלול הנבחר. ישנם לימודי אנגלית קלאסיים לפי רמות, מסלולי אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, אנגלית למורים, אנגלית לילדים, אנגלית לארגונים, אנגלית לבגרות וישנם מסלולי הכנה לבחינות באנגלית כמו: GMAT, TOEFL, אמי"ר ועוד. ישנם מוסדות לימוד אשר דוגלים בקבוצות למידה קטנות ואף בשיעורים פרטיים ומנגד יש גם מסלולי לימוד בכיתות מלאות. כל אחד יכול למצוא את המסלול שהכי מתאים עבורו ויוביל אותו להצלחה. בדרך כלל בתי הספר לאנגלית מוכרים כגמול השתלמות ולמימוש פיקדון לחיילים משוחררים.

איך בוחרים קורס של לימודי אנגלית ?

ניתן ללמוד קורסי אנגלית במגוון רחב של מוסדות לימוד בארץ. עם זאת, מה שברוב המקרים ישפיע על חווית הלמידה יהיה מספר התלמידים בקבוצה, משך מסלול, חומרי הלימוד אשר מותאמים לעולם התוכן שנלמד. והדבר החשוב ביותר הוא מרצה הקורס. המורה חייב להיות בעל ידע רב, ניסיון אישי, בקיא בתחום, קריזמטי ומעניין על מנת לסחוף את התלמידים בשיעור. 
 
 

תעודת סיום ולימודי המשך

 
הבוגרים שיעמדו בחובות הקורס ויעברו בהצלחה את הלימודים, יקבלו תעודת סיום מטעם מוסד הלימוד בו למדו. באמצעות תעודת הסיום יוכלו הבוגרים להירשם למסלולי המשך. בין חובות הלימודים קורס אנגלית: נוכחות, הכנת שיעורי בית, הגשת תרגילים, תרגול מעשי, השתתפות בשיעורים והצלחה במבדקים והמבחנים.
בוגרי קורס אנגלית בסיסית יוכלו להמשיך אל לימודי אנגלית למתקדמים. בוגרי קורס מתקדמים אשר מתעניינים בשפה האנגלית יוכלו לבחור בלימודי תואר ראשון בשפה האנגלית.
תואר זה יכשיר את הבוגרים בהוראת אנגלית.
 
מעניין אותך לימודי אנגלית?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה באנגלית בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד אנגלית לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד