האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי הנדסת תעשייה וניהול ללא פסיכומטרי

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי הנדסת תעשייה וניהול ללא פסיכומטרי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
 
 
לימודי הנדסת תעשייה וניהול הפכו בשנים האחרונות ללימודי ההנדסה המבוקשים ביותר על ידי סטודנטים. הסיבה העיקרית לכך היא שאלה לא לימודי הנדסה קלאסיים- לימודי הנדסת תעשייה וניהול כוללים בתוכם מעבר למקצועות ההנדסה גם תחומים נוספים אשר קשורים לתחום הניהול, בנוסף לכך לימודי הנדסת תעשייה וניהול נחשבים לקלים ביותר מבחינת הנדסית מבין כל תחומי ההנדסה. הביקוש הגדול שנוצר ללימודים אלה יצר מצב שבו המון מוסדות לימוד פתחו מסלולים ללימודי הנדסת תעשייה וניהול ויש גם מוסדות לימוד שמציעים לימודי הנדסת תעשייה וניהול ללא פסיכומטרי ומסתמכות רק על תעודת הבגרות בתור תנאי קבלה, דבר ההופך את תחום זה לנגיש עוד יותר.
 
תנאי קבלה
 
מסלול לימודי הנדסת תעשייה וניהול ללא פסיכומטרי אפשר ללמוד ברחבי הארץ במגוון מכללות. תנאי הקבלה שלהם לא מתבססים על ציוני פסיכומטרי אלא בעיקר על ציוני הבגרות ועל המקצועות שנלמדו במהלך התיכון. תנאי הקבלה דורשים רמה מתמטית גבוהה מאוד ופיזיקה ברמה של 5 יחידות עם ציון כללי מעל 70. בנוסף ממוצע הבגרויות צריך להיות מעל 95 ויש מקומות דורשים תגבור נוסף של מקצוע ריאלי ברמה של 5 יחידות.
 
מכינה להנדסה
 
אופציה טובה להמון אנשים שלא מתקבלים ללימודי הנדסת תעשייה וניהול ללא פסיכומטרי עקב הדרישות הגבוהות היא לעשות מכינה להנדסה. במהלך המכינה אשר אורכת כמה חודשים משפרים את הציונים ומשלימים את מה שצריך  למקצועות הרלוונטיים ובכך מגדילים את סיכויי הקבלה להתקבל למסלול של לימודי הנדסת תעשייה וניהול ללא פסיכומטרי
 
 

לימודי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים