האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

הנדסאי עיצוב תעשייתי

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בהנדסאי עיצוב תעשייתי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תפקידו של הנדסאי עיצוב תעשייתי הוא לתכנן, לבקר ולתפעל את תהליך הייצור של מוצר בתעשייה באופן יעיל ויצירתי. המטרה היא ייצור מוצר מוגמר המותאם ללקוח עבורו הוא עובד או ולצרכני הקצה. ההנדסאי עוסק גם בשיפור מוצרים קיימים.

עיצוב נכון של המוצר כמו צבעים, צורות, שקעים ותבניות יכול לשדרג, להקל ולשפר את המוצר ואת נוחות השימוש בו. תחום העיצוב בתעשייתי דורש מהסטודנטים להיות יצרתיים, בעלי ראש גדול, דמיון פורה ובעלי חזון והשראה. בעיצוב תעשייתי לומדים לפתח מוצרים חדשים וגם לשפר ולשדרג מוצרים קיימים. 
 

תנאי קבלה ללימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי

 
תנאי הקבלה משתנים ביו מוסד למוסד אך לרוב מדובר בקריטריונים הבאים:
  1.  בגרות מלאה
  2.  בגרות חלקית עם ציונים עוברים בתחום המתמטיקה, אנגלית והבעה עברית.
אלו שלא עומדים בתנאי הקבלה יוכלו לגשת למכינות קדם הנדסיות או טכנולוגיות, לשפר את הישגיהם ולהירשם ללימודים. מועמדים בגילאי 35 ומעלה יוכלו להירשם ללימודים כשבידיהם 12 שנות לימוד בלבד.
 

מה לומד בהנדסאי עיצוב תעשייתי?

 
בלימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי לומדים את התחומים הבאים: יתרונות המוצר, מגבלותיו, שימוש המוצר, עיצוב מוצר, איתור תקלות, כשלים, אקולוגיה וסביבה, הבחנה בין מוצר טוב לרע, עיצוב בפלסטיק ועוד. הלימודים נמשכים כשנתיים ולכן מדובר בתוכנית לימודים ממוקדת מאוד ששמה דגש מרכזי על כלים ממעשיים ופרקטיים בעיצוב ותכנון של מוצרים. בסיום לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי יקבלו הבוגרים תעודה מטעם המכללה והמכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע וכן להירשם בפנקס ההנדסאים והטכנאים.
 
בשנה האחרונה ללימודים ברוב מוסדות הלימוד יעבדו הסטודנטים על פרויקט גמר. הפרויקט יסכם את הידע והניסיון שהסטודנטים צברו במהלך הלימודים. דרך הפרויקט המסכם הסטודנטים עוברים וחווים את התהליך המלא של עיצוב המוצר. משלב הרעיון, סקרים, מחקר והעיצוב.
 

אפשרויות תעסוקה והשכר בתחום

 
בוגרי לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי יוכלו להשתלב במגוון משרות בתחום. לרוב הבוגרים משתלבים כמעצבי מוצר במשרדי אדריכלות ועיצוב, בחברות הייטק, במפעלים ועוד. ישנה אופציה גם להקמת עסק עצמאי בתחום. אופציה נוספת הקיימת לבוגרים היא להמשיך בלימודים לתואר ראשון בתחום. ברוב המוסדות ניתן יהיה לקבל פטורים והקלות.
שכר של הנדסאי עיצוב תעשייתי מתחיל תעמוד על ממוצע של 9,000 שקלים לחודש. לאחר שתצברו נסיון בתחום ותעבדו במקצוע למעלה מחמש נים השכר יעלה בהתאם ויעמוד על ממוצע של 14,500 ש"ח בחודש.

סטודנטים ממליצים על הנדסאי עיצוב תעשייתי

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
298 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.53 מתוך 5

הנדסאים בהנדסאי עיצוב תעשייתי בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים