072-3300504

קורס עיצוב פנים

לימודי תעודה בעיצוב פנים מעניקים לסטודנט כלים ויכולת לעצב חלל, בהתאם לנתוניו ובהתאמה לצרכים של הלקוח.

עיצוב פנים הוא מקצוע צבעוני ותחרותי הדורש יכולות רבות: העוסק בתחום צריך להיות יצירתי, אומנותי, בעל דמיון, וכמובן עם היכולת לשלב בין רצון הלקוח לעיצוב הדרוש למבנה ולתקציב הקיים. בעבר, ההתייחסות והדגש היו על העיצוב של המבנה. היום אנחנו יכולים לראות שעיצוב הפנים תופס מקום חשוב לא פחות. רבים שוכרים את שירותיהם של מעצבי פנים, מאנשים פרטיים שרוצים לעצב את הבית או המשרד, דרך  בתי מלון וחדרי מלונות, בתי קפה ועד מועדונים. חלק מלימודי תעודה עיצוב פנים הוא תיאורטי וכולל תחומים רבים שיעסיקו את המעצב במהלך עבודתו.

תפקידו של מעצב הפנים הוא הרבה מעבר לאסתטיקה, באפשרותו לערוך שינויים מקיפים בייעודם ומטרתם של חדרים שונים במבנה דוגמת הפיכת מטבח לחדר ארונות, שבירת קירות שונים וכל זה תוך התחשבות בפרמטרים מבניים וטכניים שונים.

למי מתאים ללמוד קורס עיצוב פנים?

קורס מתאים לאנשים שיכולים לדמיין חלל שהם רואים מסודר אחרת, שיכולים לראות מעבר למה שנראה במציאות. מתאים לאנשים ונשים מאורגנים שיודעים לנתב את דרכם בתוך פרויקט ולמצוא פתרונות יצירתיים לבעיות שצצות. על המעצב להיות בעל נטייה אומנותית, אך לשלוט גם בהיבטים הטכניים של המקצוע ולהיות בעל ראייה מרחבית. מעצב הפנים העצמאי והשכיר משתפים פעולה עם ענשי מקצוע רבים ועל כן רצוי מאוד שיהיו תקשורתיים ובעלי יחסי אנוש טובים. שימו לב שאם אתם רוצים לעסוק בעיצוב פנים כעצמאיים, אתם צריכים לדעת שלווק את עצמכם היטב בשוק תחרותי.    

כמה זמן נמשך קורס עיצוב פנים?

 
אורכו של קורס עיצוב פנים יכול לנוע בין שנה לשנתיים בהן נלמדים בין 300 ל-700 שעות לימוד, כשהשינויים מושפעים ממתכונת הלימודים - בוקר או ערב - או גם וגם. יש לקחת בחשבון שככל שהקורס מתרכז על פני יותר שעות וימים כך, הוא יתקצר ויפחית מעלות הקורס שכוללת בתוכה השכרת כיתות או תחזוקת מבנה המוסד הלימודי בכללותו. בדקו את האפשרות של השלמה לתואר בעיצוב פנים עבור בוגרי הקורס.
 
לימודי ערב: תכני הלימוד אשר נלמדים במהלך לימודי ערב זהים לגמרי ללימודי יום בעיצוב פנים, למעשה ההבדל היחיד בין לימודי יום ללימודי ערב הוא השעה. בדקו באלו מוסדות ניתן ללמוד את הקורס בשעות הערב.

מה לומדים בקורס עיצוב פנים?

 
לימודי עיצוב פנים קיימים במגוון מכללות ובתי ספר. לרוב מדובר בלימודים מקיפים שאינם שמתמקדים רק בפיתוח "עין עיצובית" אלא גם בהקניית יכולות טכניות לניהול פרויקטים, קריאת שרטוטים וביצוע שינויים מבניים בתוך הבית או המשרד.

בין הנושאים הנלמדים: אדריכלות מודרנית ונוף, עיצוב ציור ורישום, טכנולוגיות מבנה, עיצוב הבית, גרפיקה הנדסית, עיצוב פנים ממוחשב, יסודות ההמחשה פנג שוואי ועוד. 
 

איפה לומדים קורס עיצוב פנים?

 
ישנם מוסדות מוכרים יותר ומוכרים פחות, וכמו כמעט בכל תחום אחר, עם המותג בא המחיר שלרוב גבוה מן הממוצע. אך מה טומנת בחובה המילה מותג? יש מוסדות שגיבשו לעצמם מוניטין ומעוניינים לשמר את מעמדם, ולכן הם יקפידו צוות מרצים מקצועי, התעדכנות קפדנית בשינויים ומוטיבציה לשמור על סביבת לימודים ברמה הגבוהה ביותר.
 
לעוד מידע בנושא אתם מוזמנים ליצור קשר עם יועצי הלימודים שלנו שיענו לכם על כל שאלה. השאירו פרטים באחד מהטפסים באתר או שלחו הודעה לוואטסאפ שלנו

אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס עיצוב פנים - והשכר

 
בוגרי הקורס יכולים להקים עסק עצמאי ולהתחיל להציע את שירותיהם. חלק מבתי הספר לעיצוב מעניקים כלים למעוניינים להיות עצמאיים. לחלופין, הבוגרים יכולים להשתלב במשרות בחברות תעשייתיות המעניקות שירותי עיצוב פנים משרדים אדריכלות ועיצוב פנים.

שכר למעצב פנים ללא ניסיון נע בין 5,000 ל-6,000 ש"ח. מעצב פנים עם 3-4 שנות נסיון יכול להרוויח שכר שנע בין 6,800 ל-8,000 שקל וכעבור 10 שנות ניסיון, השכר יכול להגיע ל-8,000 ל-12,000 ש"ח בממוצע.

היכנסו לקטגוריות הנדסה תעשייה וניהול תוכלו לעיין בסילבוס הנלמד, ואולי תשלבו במהלך לימודי עיצוב פנים גם לימודים של תעשייה וניהול ותוכלו להיות עם ידע רחב יותר שיעזור לכם בעבודתכם כמעצבים.מעניין אותך קורס עיצוב פנים?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בקורס עיצוב פנים בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד קורס עיצוב פנים לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד