האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס עיצוב פנים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס עיצוב פנים

מה לומדים?

 
לימודי עיצוב פנים קיימים במגוון מכללות ובתי ספר. לרוב מדובר בלימודים מקיפים שאינם שמתמקדים רק בפיתוח "עין עיצובית" אלא גם בהקניית יכולות טכניות לניהול פרויקטים, קריאת שרטוטים וביצוע שינויים מבניים בתוך הבית או המשרד.

תפקידו של מעצב הפנים הוא הרבה מעבר לאסתטיקה בלבד ובאפשרותו לערוך שינויים מקיפים בייעודם ומטרתם של חדרים שונים במבנה דוגמת הפיכת מטבח לחדר ארונות, שבירת קירות שונים וכל זה תוך התחשבות בפרמטרים מבניים וטכניים שונים.

איפה לומדים?

ישנם מוסדות מוכרים יותר ומוכרים פחות וכמו כמעט בכל תחום אחר, עם המותג בא המחיר שלרוב גבוה מן הממוצע.

אך מה טומנת בחובה המילה מותג? יש כאן עניין של מוסד שגיבש את המוניטין ומעוניין כמובן לשמר את מעמדו ולכן מקפיד צוות מרצים מקצועי, התעדכנות קפדנית בשינויים ומוטיבציה לשמור על סביבת לימודים ברמה הגבוהה ביותר.

כמה זמן לומדים? 

אורכו של קורס עיצוב פנים יכול לנוע בין שנה לשנתיים כשהשינויים מושפעים ממתכונת הלימודים - בוקר או ערב - או גם וגם. יש לקחת בחשבון שככל שהקורס מתרכז על פני יותר שעות וימים כך הוא יתקצר ויפחית מעלות הקורס שכוללת בתוכה השכרת כיתות או תחזוקת מבנה המוסד הלימודי בכללותו.


כמה מרוויחים?
 
השכר שמשולם בתחום למעצב פנים ללא נסיון נע בין 5000 ל-6000 שקל, מעצב פנים עם 3-4 שנות נסיון יכול להרוויח שכר שנע בין 6,800 ל-8,000 שקל וכעבור 10 שנות ניסיון, השכר יכול להגיע לרמה של בין 8,000 ל-12,000 שקל בממוצע.

קורסים ולימודי תעודה בעיצוב פנים ואדריכלות

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי