האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס ניהול מערכות מידע ובסיסי נתונים

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס ניהול מערכות מידע ובסיסי נתונים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
קורס מערכות מידע ובסיסי נתונים מכשיר סטודנטים לאיוש משרות נחשקות בעולם ההייטק. בעוד שעולם בסיסי הניתוח נועד לאחסן באופן מסודר נתונים באמצעים ממוחשבים דרך מערכות לניהול בסיסי נתונים (DBMS), מערכות מידע מאפשרת ניהול של מידע באופן ממוחשב וניתוחו ע"פ פרמטרים שונים. במהלך הלימודים של קורס מערכות מידע ובסיסי נתונים מתבצע תרגול שוטף של החומרים העיוניים שנלמדים, כך שבוגרי הקורסים הופכים לאנשי מקצוע מנוסים בתחום בו הם עוסקים.
 
 
תנאי הקבלה לקורס מערכות מידע ומשך הלימודים
 
הקורס לא דורש תנאי קבלה גבוהים במיוחד, ונלמד ברחבי הארץ במתכונת של קורס תעודה. בין היתר נדרש הסטודנט לעבור מבחן קבלה, וכן לעיתים לעבור ראיון אישי. ידיעת השפה האנגלית ברמה טובה נחשבת תנאי הכרחי עבור ההבנה של החומר הנלמד והתוכנות בהן נעשה שימוש, הכתובות בשפה האנגלית. קורס מערכות מידע ובסיסי נתונים, מתמקד במערכות מידע מורכבות ונפרש על פני כ12-24 חודשים, מכשיר סטודנטים לשימוש באלגוריתמים שונים עבור חיפוש וניתוח של מידע המאוחסן בחברה, וכן נעזר בניתוחים סטטיסטיים שביצע הארגון ואמור לעזור לתפקוד יעיל יותר של החברה. ברוב מוסדות הלימוד מתאימים את המסלולים לאנשים עובדים מה שאומר שישנה אפשרות ללימודי ערב, ימי שישי או ללימודים במתכונת הקלאסית (שעות הבוקר). דבר זה מאפשר לאנשים להחליט על שינוי מסלול בחיים ולפנות לתחום חדש.
 
 
מה לומדים?
 
במהלך הקורס נרכשים כלים לתכנות בסביבת NET, עבור הקמת מערכת וכן נלמדת העבודה על מסדי נתונים SQL - הסביבה השכיחה ביותר של עולם מערכות המידע ואחסון נתונים. הסטודנטים לומדים כיצד להכניס ולערוך נתונים תחת מסד נתונים זה, יצירת שאילתות לשליפה של נתונים מתוך מאגרי דאטא, ועבודה על כלים מורכבים בסביבה זו. קורס מערכות מידע נלמד גם במתכונת ממוקדת המכשירה סטודנטים להתעסקות עם בסיסי נתונים. קורס בסיסי נתונים מעניק לסטודנטים כלים לעבודה על שפת SQL. הלימודים מורכבים מהקניית ידע בעבודה על הנתונים השונים והכשרה לתעסוקה עם מערכות הניהול של הנתונים, כלומר ההשכלה מאפשרת אחסון יעיל וכן טיפול נוח יותר במידע שקיים במערכת. עוד חלק מנושאי הלימוד הם: ERP ,WEB SERVICE ,HTML, אפיון ממשקים, יישומים, אינטגרציה ועוד.
 
 
אפשרויות תעסוקה וקידום
 
עם סיום קורס מערכות מידע, הבוגרים משתלבים במשרות שונות בעולם ההייטק, סטארט אפים, אגונים אשר עושים שימוש במערכות מידע, חברות הפועלות על מסד נתונים וחברות מחשבים. רכישה של ידע רב ככל האפשר בשפת SQL וכן בשפות נוספות כגון C תאפשר בעתיד אפשרויות קידום רבות כגון ניהול מחלקות או חברות בעולם ההייטק והמחשבים. בכדי לשפר את הסיכויים לקידום, מומלץ לרכוש השכלה מלאה בעולם המחשבים דרך לימודי קורס בדיקת תוכנה או לימודי תואר ראשון במדעי המחשב.
 
 
שכר בתחום
 
השכר משתנה בין התפקידים השונים ומושפע כמובן מהניסיון והוותק שלכם, אך כפי שכולם יודעים מדובר בתחום משתלם ואיכותי. ההטבות, התנאים והמשכורות הגבוהות אלו חלק מהדברים אשר מושכים רבים למסלולי לימוד שונים ומגוונים בתחום. בעניין השכר ניתן לראות כי עובד בתפקיד ניתוח מערכות או UX/UI ירוויח בתחילת דרכו שכר ממוצע של 10,000 ש"ח. לאחר 5 שנים בהם יצבור ניסיון, השכר שלו צפוי להגיע כבר ל-16,000 ש"ח. 

סטודנטים ממליצים על מערכות מידע

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
705 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.48 מתוך 5

קורסים ולימודי תעודה במערכות מידע בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים