האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס מדריכי אירובי - כל המידע על הקורס

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מדריכי אירובי - כל המידע על הקורס
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
קורס מדריכי אירובי- כללי
 
היום לא רק דוגמניות מעוניינות לחטב ולעצב את הגוף, אנשים רבים נרשמים לפעילות אירובית יזומה במתנ"סים או, בחדרי כושר או, במכונים פרטיים.
הפעילות האירובית מביאה את הגוף לרמת חילוף חומרים גבוהה ושומרת על כושר גופני גבוה יחסית, כמו כן, הפעילות האירובית עושה שימוש בקבוצת שרירים רבה בגוף ולכן היא פחות מאומצת ולא מעייפת כמו פעילות מאומצת אחרת.
 
כיום מרכזים רבים פותחים מסלולי אירובי משולבים בריצה קלה (ג'וגינג), מחול (שילוב ריקוד ותנועה), רכיבה על אופניים, ספינינג והליכות. הביקוש הרב לפעילות האירובית במרכזי הספורט יוצר ביקוש רב למדריכי אירובי, קורס מדריכי אירובי נותן את התשובה הטובה ביותר לביקוש הזה, בקורס מדריכי אירובי ילמדו התלמידים כיצד להדריך את הקבוצה עליהם הם אחראים בצורה הטובה ביותר, בלי לסכן בריאותית אף אחד מהקבוצה.
 
למי מתאים
 
קורס מדריכי אירובי נפתח במרכזי הלימודי למקצועות הספורט לעיתים קרובות והוא מיועד לקהל הרחב, אך על מנת להצליח בתחום יש צורך בקריזמה ויכולת מנהיגות והפעלה, מכיוון שמדריך האירובי צריך לסחוף אחריו את כל האנשים באנרגיות חיוביות.
 
קורס מדריכי אירובי - מה לומדים?
 
נושאי הלימוד בקורס מדריכי אירובי מתחלקים ל-2 מעשיים ותיאורטיים, בין נושאי הלימוד התיאורטיים ניתן למצוא נושאים כמו פיזיולוגיה, תזונה, אנטומיה, עזרה ראשונה, עקרונות האימון,הדרכת שיעורי אירובי רצפה,קורס בפציעות ספורט,תורת התנועה ועוד, כאשר במהלך כל שיעור יודגמו נושאי הלימוד התיאורטיים באופן מעשי כך שכל התלמידים יבינו ויישמו את החומר התיאורטי הנלמד.
 
שכר לימוד
 
עלות קורס מדריכי אירובי נע בדרך כלל בין 6,000 ל-7,000 ש"ח בממוצע .
 
אפשרויות תעסוקה
 
בסיום הלימודים הבוגרים יוכלו להשתלב במכוני כושר מובילים או,אפילו לפנות לעבודה עצמאית כמו:פתיחת סטודיו,אימוניים אישיים וכו'.
 
שכר התחלתי
כמו במקצועות רבים גם אצל מדריכי אירובי השכר משתנה בהתאם לניסיון ולוותק במקום העבודה.
בשנים הראשונות השכר עומד בין 5,000 ל- 8,000 ש"ח בממוצע ובשנים מתקדמות יותר ניתן להגיע לשכר של 10,000 ש"ח ומעלה בממוצע ע"י העברת אימונים אישיים או בקבוצות שיכולים להגיע לעלות של 180 ש"ח בממוצע לשעת אימון .

קורסים ולימודי תעודה בהסמכת מדריכי ומאמני ספורט בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים