יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תואר ראשון BA - בניהול מערכות מידע

המרכז האקדמי פרס

תנאי קבלה
- זכאות לתעודת בגרות מלאה בממוצע משוקלל 90 לפחות. (מועמדים בעלי ממוצע בגרות משוקלל בטווח שבין 89 - 75, העומדים בשאר דרישות הקבלה ללימודי תואר ראשון יוכלו להתקבל ללימודי שנה א' במעמד "תלמיד על תנאי" ויידרשו ציון ממוצע של 70 לפחות כתנאי להמשך לימודים בשנה ב'. זאת בנוסף לכל תנאי המעבר האחרים)

• ציון 85 ומעלה בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יח"ל או ציון 75 ברמת 5 יח"ל או ציון 120 ומעלה בפרק חשיבה כמותית בבחינה הפסיכומטרית או במבחן המיון במתמטיקה (ממ"י נערך ע"י המרכז הארצי לבחינות והערכה) ב- 10 השנים האחרונות ולפחות 4 יח"ל במתמטיקה בציון 80.

• לימודים אקדמיים במתמטיקה אשר נלמדו ב-10 שנים אחרונות.
כמה זמן לומדים
3 ימים בשבוע - ב', ד', ו'.
פרטים על תואר ראשון BA - בניהול מערכות מידע

תואר ראשון בניהול מערכות מידע מכין את בוגריו לאתגרים ולצרכים של סביבת מערכות המידע ומכשירה לעבודה בתעשייה עתירת הידע בארץ ובעולם. התואר משלב ידע מתוך לימודי מנהל עסקים, לימודי ניהול, כלכלה ואסטרטגיה, לימודי מחשבים ומערכות מידע.

תוכנית הלימודים הייחודית שפותחה שמה דגש על התנסות מעשית במהלך הלימודים במטרה להשפיע על צמיחת ופיתוח הדור הבא של העובדים האקדמאים בתעשיית ההייטק וה-IT.

לימודי מערכות מידע מתאימים לאנשים שרוצים לשלב שני תחומים מרתקים: ניהול וארגון של עסק במקביל לתכנות וניהול של מערכת מידע אשר תתאים לצרכים של אותו עסק. הלימודים מתאימים למי שמחפש קריירה של ניהול בשילוב האתגר של פיתוח והתאמת מערכת מידע פונקציונאלית.

 

יתרונות המסלול:

  • תואר פלוס : מתכנת python, Web Developer, כתיבת אפליקציות  לאנדרואיד, בסיסי נתונים SQL
  • התמקדויות:  במסגרת לימודי התואר במערכות מידע ניהוליות , מוצעות לבחירת סטודנטים התמקדויות בתחומים המבוקשים ביותר בענף ההייטק וה- IT: ניהול פרוייקטים בניהול מערכות מידע,  סייבר ואבטחת מידע ותשתיות,  Data Science, אפיון חווית משתמש UX/UI
  • השמה בתחום ע"י היחידה לפיתוח קריירה עוד במהלך הלימודים
  • לימודי ערב לשילוב עם קריירה עוד במהלך הלימודים
מידע נוסף
 
 
 

עוד מסלולי לימוד – המרכז האקדמי פרס

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
דרך גד פיינשטיין 0, רחובות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים