לייעוץ אישי חינם, התקשרו:
072-3300504

קורס כלכלה

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס כלכלה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
קורס כלכלה
 
הפיתוח, הקדמה ושינויים הרבים אשר מתרחשים בעולם שלנו ומשפיעים על חיינו, דורשים מאיתנו הבנה של השינויים ויכולת הסתגלות למציאות חדשה ולשינויים. אחד הדברים המרכזיים שמשפיעים עלינו הוא התחום הכלכלי. ידע בתחום הכלכלה יעזור להבין שינויים ומגמות בתחום הכלכלי בארץ ובעולם ואיך זה משפיע על כל אחד מאיתנו באופן אישי וחברתי. מוסדות הלימוד בארץ מציעים לימודי קורס כלכלה אשר מתמקדים באותם שינויים כלכליים בעולם ונועדו להעניק לסטודנטים ידע והבנה בסיסיים בכלכלה תוך מתן כלים לקידום הכלכלה בפן המקומי.
 
 
תנאי קבלה ומשך הלימודים
 
למרות שמדובר בקורס אשר פתוח לכלל האוכלוסיה ישנן מכללות המציבות תנאי קבלה כגון בגרות מלאה/12 שנות לימוד וראיון אישי. 
אורך המסלול תלוי במוסד הלימוד ובכמה מדובר בקורס רחב ומקיף. ברוב המקרים מדובר במסלולים קצרים יחסית הנמשכים על פני מספר שבועות ומתקיים במתכונת של פעם בשבוע. ניתן ללמוד את הקורס במסלול ערב המותאם עבור אנשים עובדים.
 
 
מה לומדים בקורס?

קורס כלכלה מועבר ע"י מרצים ללימודי כלכלה אשר מתמחים בתחום. בקורס יינתן חומר תיאורטי בנושא השינויים הקורים בסביבת חיינו. קורס כלכלה נלמד בדרך של הרצאות פרונטאליות ובעזרת תרגולים כיתתיים יינתנו כלים מעשיים ליישום דרכים ופעולות המאפשרות להתמודד עם התהליכים השונים. בין נושאי הלימוד: חשבונאות, שוק ההון, ניהול תיקי השקעות, סטטיסטיקה, מס וסובסידיה, דוחות כספיים, ביטוח, מט"ח, השפעת הריבית על שוק המט"ח, אתיקה מקצועית, ניירות ערך, מסחר בינלאומי, כלכלה ביחס למשק, תורת היצרן, הקצאת גורמי ייצור, התנהגות מונופול - יצרן יחיד וקרטל - התאגדות יצרנים, מחזורי עסקים ועוד.


קורס כלכלה- למי מתאים?

קורס כלכלה הינו קורס אשר רלוונטי ונוגע לכולם. כל אחד יוכל לקחת את הדברים הנוגעים לחייו שלו ואיך זה משפיע עליו ביום יום. תחום הכלכלה תמיד יהיה חלק משמעותי בחיינו ודבר חכם לעשות הוא להכיר ולדעת אפילו ברמה הבסיסית את תחום הכלכלה. אך אם נסתכל יותר פנימה נוכל לומר כי אנשים המגיעים מהתחומים של כלכלה או שוק ההון יתחברו לתחום יותר מהסיבה שכחלק מהקורס ישנם גם חישובים מתמטיים רבים.
 
 
אפשרוית תעסוקה
 
בוגרי הקורס יקבלו ממוסד הלימוד בו סיימו את לימודיהם תעודת גמר ויוכלו לעסוק במגוון תחומים כגון: בנקאות, ניהול בתחום שוק ההון, בורסה לניירות ערך או אף לעסוק בבורסה באופן עצמאי ולהגיע לתשואות גבוהות יותר בזכות הידע שניתן לכם בקורס.
 
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס כלכלה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורסים ולימודי תעודה בכספים בישראל

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים