האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי תעודה בפסיכותרפיה

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי תעודה בפסיכותרפיה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
כל מה שהוא לא טיפול ברפואה המערבית והידועה נכנס תחת הנישה של רפואה משלימה, ישנם שיטות טיפול רבות הנכנסות לרפואה המשלימה, חלקן עושות שימוש באנרגיות, חלקן בעיסוי, חלקן בטבע כדי לעשות טוב לגוף האדם ולרפא, ללימודי תעודה בפסיכותרפיה עושות שימוש בטיפול פסיכולוגי כדי להגיע למצב של איזון נפשי וגופני.
 
על הלימודים
 
הפסיכותרפיה ממטפל במצב של חוסר איזון נפשי על ידי אינטראקציה בין המטפל למטופל וקביעת טכניקת הטיפול המתאימה, לימודי תעודה בפסיכותרפיה הם המענה של הרפואה המשלימה ללימודי הפסיכולוגיה, לכל מי שמתעניין בפסיכולוגיה ולא רוצה ללמוד לתואר ראשון ושני באקדמיה, יכול להירשם ללימודי תעודה בפסיכותרפיה. קיים ישנם מגוון רחב מאוד של לימודי תעודה בפסיכותרפיה, ניתן לבחור בין לימודי פסיכותרפיה הוליסטית, לימודי פסיכודרמה, לימודי פסיכותרפיה רוחנית ועוד. לימודי תעודה בפסיכותרפיה אורכים ברוב המקרים כ- 4 חודשים.
 
 
אפשרויות תעסוקה
 
לימודי תעודה בפסיכותרפיה לא מכשירים את התלמידים כפסיכולוגים אך הם כן מכשירים אותם לעבודה עם אנשים במסגרת ההתמחות שהם בוחרים ורוכשים בלימודים, לאחר לימודי תעודה בפסיכותרפיה יוכלו התלמידים לעסוק בתחום ההתמחות שלהם במסגרת קופות החולים, מכונים לרפואה משלימה, בתי חולים ועוד.
 

קורסים ולימודי תעודה ברפואה משלימה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים