072-3300504

קורס NLP

כולנו רוצים חיים טובים, חיים מספקים, חיים נטולי דאגות וחרדות, חיים בהם נגשים את עצמינו ונמצה את היכולות הטמונות בנו במלואן. הרצון שלנו לשפר את החיים שלנו יכול לבוא לידי ביטוי בכל מיני היבטים: חלקנו רוצים לסגל אורח חייים בריא יותר, לרזות, להתחיל לשמור על הגוף; חלק מאיתנו רוצים להיפטר מחרדות ודאגות שיש לנו כל הזמן ושמנהלים אותנו; רבים רוצים להתחיל משהו חדש: עסק חדש, לימודים, נישואים, פרידות; בשורה התחתונה, רבים רוצים שינוי ולא יודעים מה הם הכוחו המונעים מהם לעשות זאת, מה הם החסמים שעוצרים אותם למרות שלכאורה כל המידע שאמור לעזור נגיש.

קורס NLP מעביר מתודולוגיה המורכבת מטכניקות המאפשרות לכל אחד ואחת מאיתנו לשלוט בתודעה שלנו ולתכנת מחדש את המוח. מדובר בכלים התנהגותיים, תקשורתיים ותפישתיים המקלים על האדם לשנות את דפוס המחשבות שלו, האמונות שלנו והתקשורת עם אנשים. 

NLP או בעברית נ.ל.פ  "ניתוב לשוני פיזיולוגי", שיטה זו פותחה בתחילת שנות השבעים על ידי ד"ר בנדלר ופרופ' גרינדר, כאשר הם התחילו לחקור את הגורמים להצלחה יוצאת הדופן של אנשי מקצוע המצטיינים בתחומים שונים. זוהי שיטה המאפשרת לנו ליצור שינוי בתפיסת החשיבה שלנו או של אדם אחר באמצעות שימוש נכון בתקשורת בין אישית ותוך אישית. בעזרת טכניקות יעילות יכול כל אחד לזהות את הרצון האמיתי שלו, לגלות כוחות ומשאבים הטמונים בו, להשתחרר ממחסומים ומפחדים וללמוד כיצד להגשים את חייו המקצועיים והאישים.

היופי בלימודים של קורס NLP הוא שאותם כלים המועברים בקורס מאפשרים לשלל האנשים לשנות את חייהם, והם ירכשו כלים שיאפשרו להם לשנות חיים של אנשים אחרים, להדריך אותם ולהפוך למדריכי NLP איכותיים בעצמם.

היכן יכולים לעבוד בוגרי קורס NLP?

בוגרי הקורס יכולים לעבוד במרפאות לבריאות הנפש כדי לעזור לאוכלסייה להתגבר על מגוון בעיות נפשיות כמו חרדה, דיכאון, טראומה והתמכרות. בוגרי קורס NLP יכולים לעבוד במסגרות ארגוניות כדי לעזור ליחידים ולצוותים לשפר את התקשורת, הפרודוקטיביות והביצועים. בוגרי קורס NLP יכולים לעבוד בבתי ספר ובאוניברסיטאות כדי לעזור לתלמידים ולמחנכים להתגבר על קשיי למידה ולהגיע להצלחה אקדמית. בוגרי קורס NLP יכולים להשתלב ולעבוד עם ספורטאים ומאמנים כדי לשפר ביצועים, להפחית מתח ולהגביר את המוטיבציה.

 

למי מתאימים לימודי NLP ?

לימודי NLP יכולים להתאים לאנשים המעוניינים להבין ולשפר את דפוסי התקשורת וההתנהגות שלהם ושל האוכלסייה. טיפול NLP יכול להיות מועיל לאנשים שרוצים לשפר את מערכות היחסים שלהם, לזהות ולנהל רגשות שליליים כמו חרדה, דיכאון וכעס. לפתח חשיבה חיובית ולשפר את ההערכה העצמית והביטחון העצמי שלהם ועוד.

 

קורס NLP
תמונה: shutterstock
  

תנאי קבלה של קורס NLP

קורס NLP מתאים לכל אדם המעוניין ללמוד ולבצע בפועל את השפעה הטמונה בדמיון. קורס זה מתאים גם לעוסקים בתחומי הטיפול, הייעוץ וההנחיה, יועצים, מטפלים באומנות, מטפלים בתחומי הרפואה המשלימה ועוד.

לימודים אלו בדרך כלל פתוחים לקהל הרחב ולא דורשים תנאים מקדימים על מנת להתקבל ללימודים, פרט לעמידה בראיון קבלה אישי הבודק את מידת ההתאמה לתחום. קורסים מעמיקים יותר מיועדים רק לבעלי רקע וניסיון בתחום הרלוונטי כמו: קואצ'רים באומנות, מטפלים מתחום הרפואה המשלימה ובוגרי קורסים ותארים נוספים מתחומי הטיפול.
 

כמה זמן נמשך קורס NLP ?

אורכו של קורס NLP משתנה ממוסד לימודים אחד למשנהו, ישנם סדנאות קלילות בתחום וישנם גם קורסים מקיפים שנועדו להכשיר את בוגריהם כמטפלים מומחים בתחום, לרוב הקורסים הקלילים נמשכים כחודש עד 3 חודשים לעומת הקורסים המקיפים יותר שנמשכים בין חצי שנה לשנה.
 

תכני הלימוד בקורס NLP

זהו קורס המשלב תאוריה והתנסות בדרך של חוויה מעוררת השראה. ניתן למצוא בין הנושאים הנלמדים בקורס את התכנים הבאים:

 • הבנת האופן שבו המוח מקדד מידע.
 • מודל תקשורת
 • חיזוק משאבים ויכולות
 • יצירת כימיה מהירה עם אנשים
 • שחרור מפחדים ועכבות
 • שפת ההשפעה
 • הגדרת מטרה
 • טכניקות עבודה לתקופת הילדות
 • שחרור משקעים מהעבר
 • יצירת עצמה פנימית
 • טכניקות עבודה להווה (בעיות עכשוויות)
 • יצירת מציאות חיים טובה יותר ועוד...
 

היתרונות של קורס NLP

קורס NLP מקפיץ את רמת התודעה, באופן המאפשר לך ליצור לעצמך ולסביבה חיים של שלווה אושר וביטחון ובנוסף מעניק ארגז כלים כדי ללמוד על ההתנהגות האנושית, מקבלים כלי תקשורת מתקדמים המאפשרים להכווין את עצמינו ואחרים בתקשורת אפקטיבית ומעצימה בהתאם למה שאנו רוצים להשיג. קורס NLP מאפשר לנו לעשות שינויים משמעותיים בחיינו בזמן קצר יחסית וגורם לנו לייצר מציאות חדשה וטובה יותר. בשנים האחרונות גוברת הדרישה למנחי NLP כתוצאה מהישגים מרשימים של האנשים שנעזרים ב NLP. בוגרי הקורס נהנים מצמיחה אישית וכלכלית מתוך ידע וההבנה של חוקי היקום.
 

אפשרויות תעסוקה בסיום קורס NLP

בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בקליניקות בתחומי הטיפול או להיות עצמאים.
 

שכר התחלתי

שכר ממוצע: מפגש בודד עד שעה: 250 ₪ – 400 ₪.
מפגש קבוצתי: עד שעתיים: 200 ₪ – 300 ₪ לאדם.


מעניין אותך קורס NLP?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בדמיון מודרך, NLP בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד דמיון מודרך, NLP לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
 • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
 • לימודי תואר ראשון
 • הנדסאים
 • לימודי תואר שני
 • קורסים ולימודי תעודה
 • לימודים בחו"ל
 • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד