לייעוץ אישי חינם, התקשרו:
072-3300504

קורס NLP

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס NLP
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
כולנו רוצים חיים טובים, חיים מספקים, חיים נטולי דאגות וחרדות, חיים בהם נגשים את עצמינו ונמצה את היכולות הטמונות בנו במלואן. הרצון שלנו לשפר את החיים שלנו יכול לבוא לידי ביטוי בכל מיני היבטים: חלקנו רוצים לסגל אורח חייים בריא יותר, לרזות, להתחיל לשמור על הגוף; חלק מאיתנו רוצים להיפטר מחרדות ודאגות שיש לנו כל הזמן ושמנהלים אותנו; רבים רוצים להתחיל משהו חדש: עסק חדש, לימודים, נישואים, פרידות; בשורה התחתונה, רבים רוצים שינוי ולא יודעים מה הם הכוחו המונעים מהם לעשות זאת, מה הם החסמים שעוצרים אותם למרות שלכאורה כל המידע שאמור לעזור נגיש.

קורס NLP מעביר מתודולוגיה המורכבת מטכניקות המאפשרות לכל אחד ואחת מאיתנו לשלוט בתודעה שלנו ולתכנת מחדש את המוח. מדובר בכלים התנהגותיים, תקשורתיים ותפישתיים המקלים על האדם לשנות את דפוס המחשבות שלו, האמונות שלנו והתקשורת עם אנשים. 

NLP או בעברית נ.ל.פ  "ניתוב לשוני פיזיולוגי", שיטה זו פותחה בתחילת שנות השבעים על ידי ד"ר בנדלר ופרופ' גרינדר, כאשר הם התחילו לחקור את הגורמים להצלחה יוצאת הדופן של אנשי מקצוע המצטיינים בתחומים שונים. זוהי שיטה המאפשרת לנו ליצור שינוי בתפיסת החשיבה שלנו או של אדם אחר באמצעות שימוש נכון בתקשורת בין אישית ותוך אישית. בעזרת טכניקות יעילות יכול כל אחד לזהות את הרצון האמיתי שלו, לגלות כוחות ומשאבים הטמונים בו, להשתחרר ממחסומים ומפחדים וללמוד כיצד להגשים את חייו המקצועיים והאישים.

היופי בלימודים של קורס NLP הוא שאותם כלים המועברים בקורס מאפשרים לשלל האנשים לשנות את חייהם, והם ירכשו כלים שיאפשרו להם לשנות חיים של אנשים אחרים, להדריך אותם ולהפוך למדריכי NLP איכותיים בעצמם.

היכן יכולים לעבוד בוגרי קורס NLP?

בוגרי הקורס יכולים לעבוד במרפאות לבריאות הנפש כדי לעזור לאוכלסייה להתגבר על מגוון בעיות נפשיות כמו חרדה, דיכאון, טראומה והתמכרות. בוגרי קורס NLP יכולים לעבוד במסגרות ארגוניות כדי לעזור ליחידים ולצוותים לשפר את התקשורת, הפרודוקטיביות והביצועים. בוגרי קורס NLP יכולים לעבוד בבתי ספר ובאוניברסיטאות כדי לעזור לתלמידים ולמחנכים להתגבר על קשיי למידה ולהגיע להצלחה אקדמית. בוגרי קורס NLP יכולים להשתלב ולעבוד עם ספורטאים ומאמנים כדי לשפר ביצועים, להפחית מתח ולהגביר את המוטיבציה.

 

למי מתאימים לימודי NLP ?

לימודי NLP יכולים להתאים לאנשים המעוניינים להבין ולשפר את דפוסי התקשורת וההתנהגות שלהם ושל האוכלסייה. טיפול NLP יכול להיות מועיל לאנשים שרוצים לשפר את מערכות היחסים שלהם, לזהות ולנהל רגשות שליליים כמו חרדה, דיכאון וכעס. לפתח חשיבה חיובית ולשפר את ההערכה העצמית והביטחון העצמי שלהם ועוד.

 

קורס NLP
תמונה: shutterstock
  

תנאי קבלה של קורס NLP

קורס NLP מתאים לכל אדם המעוניין ללמוד ולבצע בפועל את השפעה הטמונה בדמיון. קורס זה מתאים גם לעוסקים בתחומי הטיפול, הייעוץ וההנחיה, יועצים, מטפלים באומנות, מטפלים בתחומי הרפואה המשלימה ועוד.

לימודים אלו בדרך כלל פתוחים לקהל הרחב ולא דורשים תנאים מקדימים על מנת להתקבל ללימודים, פרט לעמידה בראיון קבלה אישי הבודק את מידת ההתאמה לתחום. קורסים מעמיקים יותר מיועדים רק לבעלי רקע וניסיון בתחום הרלוונטי כמו: קואצ'רים באומנות, מטפלים מתחום הרפואה המשלימה ובוגרי קורסים ותארים נוספים מתחומי הטיפול.
 

כמה זמן נמשך קורס NLP ?

אורכו של קורס NLP משתנה ממוסד לימודים אחד למשנהו, ישנם סדנאות קלילות בתחום וישנם גם קורסים מקיפים שנועדו להכשיר את בוגריהם כמטפלים מומחים בתחום, לרוב הקורסים הקלילים נמשכים כחודש עד 3 חודשים לעומת הקורסים המקיפים יותר שנמשכים בין חצי שנה לשנה.
 

תכני הלימוד בקורס NLP

זהו קורס המשלב תאוריה והתנסות בדרך של חוויה מעוררת השראה. ניתן למצוא בין הנושאים הנלמדים בקורס את התכנים הבאים:

 • הבנת האופן שבו המוח מקדד מידע.
 • מודל תקשורת
 • חיזוק משאבים ויכולות
 • יצירת כימיה מהירה עם אנשים
 • שחרור מפחדים ועכבות
 • שפת ההשפעה
 • הגדרת מטרה
 • טכניקות עבודה לתקופת הילדות
 • שחרור משקעים מהעבר
 • יצירת עצמה פנימית
 • טכניקות עבודה להווה (בעיות עכשוויות)
 • יצירת מציאות חיים טובה יותר ועוד...
 

היתרונות של קורס NLP

קורס NLP מקפיץ את רמת התודעה, באופן המאפשר לך ליצור לעצמך ולסביבה חיים של שלווה אושר וביטחון ובנוסף מעניק ארגז כלים כדי ללמוד על ההתנהגות האנושית, מקבלים כלי תקשורת מתקדמים המאפשרים להכווין את עצמינו ואחרים בתקשורת אפקטיבית ומעצימה בהתאם למה שאנו רוצים להשיג. קורס NLP מאפשר לנו לעשות שינויים משמעותיים בחיינו בזמן קצר יחסית וגורם לנו לייצר מציאות חדשה וטובה יותר. בשנים האחרונות גוברת הדרישה למנחי NLP כתוצאה מהישגים מרשימים של האנשים שנעזרים ב NLP. בוגרי הקורס נהנים מצמיחה אישית וכלכלית מתוך ידע וההבנה של חוקי היקום.
 

אפשרויות תעסוקה בסיום קורס NLP

בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בקליניקות בתחומי הטיפול או להיות עצמאים.
 

שכר התחלתי

שכר ממוצע: מפגש בודד עד שעה: 250 ₪ – 400 ₪.
מפגש קבוצתי: עד שעתיים: 200 ₪ – 300 ₪ לאדם.


ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס NLP
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

סטודנטים ממליצים על דמיון מודרך, NLP

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
211 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.51 מתוך 5

קורסים ולימודי תעודה בדמיון מודרך, NLP בישראל

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים