האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מדריכי חדר כושר
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס מדריכי חדר כושר

מידע כללי
 
מי מאתנו לא הרים משקולת או עלה על אופני בחייו? אימון בחדר כושר היא הדרך הטובה והבטוחה ביותר לשמור על הדיאטה או לתחזק את הפיגורה, אנשים רבים נרשמים לחדרי כושר רק בשביל מטרה זו, כדי שבקיץ יוכלו ללכת לים ולהסתובב בביטחון שהינה עבדנו כל החורף בשביל זה, כמו כן ישנם אנשים שאוהבים את חדר הכושר רק בשביל לשבור שיגרה, לקבל תמריץ של אנרגיה אחרי יום מתיש בעבודה, הרי רובנו מסיימים את היום אחרי העבודה מול הטלוויזיה אחרי איזה ארוחת ערב דשנה, ולרוב גם משמינה, אך יש דרך אחרת, ללכת למכון כושר, להרים משקולות, לרכב על אופני כושר, לקחת חלק מכיתת זומבה ועוד. לכל מי שמתאמן ואוהב להתאמן, קיימת אפשרות לעבור קורס מדריכי חדר כושר כדי שתוכלו לעבור לקדמת הבמה ולהדריך אנשים שמעוניינים להתאמן על מכשירים.

מי שאוהב את התחום הזה של פיתוח הגוף והאימון יכול להתקדם צעד נוסף ולקחת קורס מאמני כושר, קורס אשר יכשיר אותו כמאמן כושר, וייתן את כל המידע הרלוונטי והעדכני ביותר לגבי סגנונות האימון השונות, כיצד לבנות מערך שיעור, כיצד לטפל בפציעות, כיצד לתת עזרה ראשונה, באיזה בעיות לטפל ואיזה דגשים יש לדעת לפני שמתחילים בכל אימון במכשיר מסוים, כל זאת ועוד ניתן למצוא בקורס מדריכי כושר.

 
קורס מדריכי חדר כושר
אילוסטרציה | shutterstock
 
 


כמה זמן נמשך קורס מאמני כושר?

קורס מדריכי חדר כושר הינו קורס קצר יחסית אשר נמשך כ- 5 חודשים, אך אין להפחית מחשיבותו, תפקידו של מאמן הכושר הינו חשוב מאוד, שכן הוא זה שנותן למתעמלים את הדגשים לגבי כל מכשיר, למה הוא מיועד ועוד.
 
 

מה לומדים בקורס מדריכי כושר?

קורס מאמני כושר כאמור הינו קורס קצר מאוד, אך הוא אינו מורכב מאוד ובנוי מחומר תיאורטי חשוב מאוד, מכיוון שכל פעולה שאנו עושים עם השרירים צריכה להיות מחושבת בכדי לא לגרום לנזק בריאותי בלתי הפיך למתאמן שמקשיב למדריך חדר כושר.

קורס מדריכי חדר כושר כולל בתוכו נושאים כמו:
 
  • אנטומיה
  • פיזיולוגיה
  • תזונה נכונה
  • פציעות בספורט
  • כיצד בונים תכנית אימון
  • עבודה עם אוכלוסיות שונות (ילדים עד קשישים)
  • תורת האימון וההדרכה ועוד.
 
כמו כן קורס מדריכי כושר מחייב מעבר של קורס עזרה ראשונה ולכן ישנם מכללות שמכניסות את קורס עזרה ראשונה לחומר הלימוד שבקורס. בנוסף לכך ניתן להמשיך ללימודי מאמן כושר אישי.
 

תחומי תעסוקה
העוברים את קורס מאמני חדר כושר יקבלו תעודת מאמן כושר ויוכלו להתקבל לעבודה כמאמני כושר בחדרי כושר, במלונאות, בחדרי ספא ועוד, כמו כן הם יכולים להתקדם ולעשות קורס מאמן כושר אישי ולהתחיל לאמן בצורה פרטית סלבס, אנשים פרטיים המעוניינים בשיקום או הרזייה ועוד.


שכר
מדריכי כושר מתחילים כהתחלה ירוויחו משכורת מינימום (אולי קצת יותר תלוי בחדר כושר), ועם הזמן ככול שהניסיון והותק נצבר, השכר יעלה. בנוסף לכך ניתן לעשות קורס מאמן אישי שיגדיל את המשכורת משמעותית ויאפשר למדריכי חדר כושר לעשות אימונים אישים לפי שעה.
רוצים לדעת האם אתם מתקבלים להסמכת מדריכי ומאמני ספורט?
בידקו כאן סיכויי את הקבלה שלכם במוסדות הלימוד השונים

קורסים ולימודי תעודה בהסמכת מדריכי ומאמני ספורט בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי