לייעוץ אישי חינם, התקשרו:
072-3300504

קורס מדריכי חדר כושר

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מדריכי חדר כושר
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
אימון בחדר כושר היא הדרך הטובה והבטוחה ביותר לשמור על הדיאטה או לתחזק את הפיגורה, אנשים רבים נרשמים לחדרי כושר רק בשביל מטרה זו, כדי שבקיץ יוכלו ללכת לים ולהסתובב בביטחון שהינה עבדנו כל החורף בשביל זה, כמו כן ישנם אנשים שאוהבים את חדר הכושר רק בשביל לשבור שיגרה, לקבל תמריץ של אנרגיה אחרי יום מתיש בעבודה, הרי רובנו מסיימים את היום אחרי העבודה מול הטלוויזיה אחרי איזה ארוחת ערב דשנה, ולרוב גם משמינה, אך יש דרך אחרת, ללכת למכון כושר, להרים משקולות, לרכב על אופני כושר, לקחת חלק מכיתת זומבה ועוד. לכל מי שמתאמן ואוהב להתאמן, קיימת אפשרות לעבור קורס מדריכי חדר כושר כדי שתוכלו לעבור לקדמת הבמה ולהדריך אנשים שמעוניינים להתאמן על מכשירים.

מי שאוהב את התחום הזה של פיתוח הגוף והאימון יכול להתקדם צעד נוסף ולקחת קורס מאמני כושר, קורס אשר יכשיר אותו כמאמן כושר, וייתן את כל המידע הרלוונטי והעדכני ביותר לגבי סגנונות האימון השונות, כיצד לבנות מערך שיעור, כיצד לטפל בפציעות, כיצד לתת עזרה ראשונה, באיזה בעיות לטפל ואיזה דגשים יש לדעת לפני שמתחילים בכל אימון במכשיר מסוים, כל זאת ועוד ניתן למצוא בקורס מדריכי כושר.

 
קורס מדריכי חדר כושר
תמונה: shutterstock
 

כמה זמן נמשך קורס מאמני כושר?

קורס מדריכי חדר כושר הינו קורס קצר יחסית אשר נמשך כ- 5 חודשים, אך אין להפחית מחשיבותו, תפקידו של מאמן הכושר הינו חשוב מאוד, שכן הוא זה שנותן למתעמלים את הדגשים לגבי כל מכשיר, למה הוא מיועד ועוד.
 
 

מה לומדים בקורס מדריכי כושר?

כאמור קורס מאמני כושר הינו קורס קצר מאוד, אך  בכל זאת הוא מורכב ובנוי מחומר תיאורטי חשוב מאוד, מכיוון שכל פעולה שאנו עושים עם השרירים צריכה להיות מחושבת בכדי לא לגרום לנזק בריאותי בלתי הפיך למתאמן.

נושאי לימוד בקורס:
 
  • אנטומיה
  • פיזיולוגיה
  • תזונה נכונה
  • פציעות בספורט
  • כיצד בונים תכנית אימון
  • עבודה עם אוכלוסיות שונות (ילדים עד קשישים)
  • תורת האימון וההדרכה ועוד.
 
כמו כן קורס מדריכי כושר מחייב מעבר של קורס עזרה ראשונה ולכן ישנם מכללות שמכניסות את קורס עזרה ראשונה לחומר הלימוד שבקורס. בנוסף לכך ניתן להמשיך ללימודי מאמן כושר אישי.
 

תחומי תעסוקה
בוגרי הקורס יקבלו תעודת מאמן כושר ויוכלו להתקבל לעבודה כמאמנים בחדרי כושר, במלונאות, בחדרי ספא ועוד, כמו כן הם יכולים להתקדם ולעשות קורס מאמן כושר אישי ולהתחיל לאמן בצורה פרטית, אנשים פרטיים (קבוצות קטנות) המעוניינים בשיקום או הרזייה ועוד.


שכר
מדריכי כושר מתחילים ירוויחו משכורת מינימום (אולי קצת יותר תלוי בחדר כושר), ועם הזמן ככול שהניסיון והותק נצבר, השכר יעלה. בנוסף לכך ניתן לעשות קורס מאמן אישי שיגדיל את המשכורת משמעותית ויאפשר למדריכי חדר כושר לעשות אימונים אישים לפי שעה. תשלום מקובל עבור שיעור פרטי נע בין 80 ל 250 ש"ח לשיעור של שעה.
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מדריכי חדר כושר
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורסים ולימודי תעודה בהסמכת מדריכי ומאמני ספורט בישראל

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים