האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על HIGH Q

HiGHQ היא חברת השכלה המצטיינת בהובלת סטודנטים להצלחה. כבר כ-35 שנים מומחי ההוראה שלנו מכינים מאות אלפי סטודנטים לעולם האמיתי. ב-HiGHQ אנו מספקים לסטודנטים שלנו את מכלול התנאים להצלחה, הן בהיבט המקצועי הן במתן כלים למימוש הפוטנציאל האישי.  במפגשים הרבים עם הסטודנטים הצוות המוביל של היי קיו לומד את הצרכים, היכולות והקשיים של הסטודנטים לקראת הבחינות החשובות, בגרות ופסיכומטרי. מתוך הלמידה הזאת ועם הרצון להוביל תמיד, פיתחה היי קיו טכנולוגיות למידה מתקדמות, שיטות לימוד מותאמות אישית ובעיקר הבנה שהתפקיד העיקרי שלה הוא הרבה יותר מהכנה לבחינה - התפקיד של HiGHQ הוא להכין את הסטודנט לעולם האמיתי. בעקבות התובנה הזאת והרצון להוביל ולתת ערך אמיתי, פתחנו כלים טכנולוגיים לא רק בתחום החינוכי אלא גם כלים המפתחים את יכולות ההתמודדות מול אתגרים, את הביטחון העצמי, העצמה אישית וכלי אימון נוספים להתמודדות עם העולם האמיתי. כלים שישמשו את בוגרי HIGHQ שנים קדימה.

 HiGHQ היא חברה בת של (GUS (Global University Systems העולמית - חברת החינוך האקדמי הפרטית הגדולה באירופה, שחזונה לספק מענה גלובלי חדשני בכל תחומי החינוך הנמצאים בקבוצה. חברת GUS היא מובילה ופורצת דרך בחוויית הלמידה לתלמיד עם כלים פדגוגיים וטכנולוגים המוטמעים במוסדות השונים ברחבי העולם.  למעלה מ -40,000 סטודנטים לומדים בקמפוסים השונים, בקבוצות למידה מגוונות מבחינה תרבותית שתמיד מציעות פרספקטיבה חדשה. חברת GUS משקיעה כל הזמן הן במתקנים והן בחומרי הלימוד עבור כל אחד ממוסדות הקבוצה, ומבטיחים שכל סטודנט יקבל את החינוך הרלוונטי והעדכני ביותר. הידע הנצבר בקבוצה עובר באופן סדיר אל חברת HiGHQ, כחלק משיתוף הפעולה בין המוסדות בקבוצה, ואנו דואגים שהסטודנטים שלנו ייהנו מהיתרונות הגלומים בידע זה.

מאז הצטרפותה של HiGHQ להיות חלק מקבוצת GUS, גדל צוות הפיתוח הפדגוגי על מנת להעשיר את התכנים הפדגוגיים ולהתאימם לאתגרים הטכנולוגיים של היום. בחודשים הקרובים נשיק אתר סטודנט חדש שיכלול את כל כלי התרגול של נושאי הבחינה, כלים ייחודיים להתמודדות עם לחץ, ניהול זמן, קבלת החלטות, התמודדות עם בעיית קשב וריכוז ועוד. כל זאת באמצעות אפליקציות משחק אינטראקטיביות, מכל זמן ומקום בו הסטודנט נמצא.

פיתוח נוסף המותאם לצורת הלמידה של הסטודנט החדש, הוא מערך של שיעורי און-ליין Live  עם מיטב המרצים שלנו. בכל יום החל משעות הצהריים, יועברו שיעורי אונליין בנושאי הפסיכומטרי השונים. מרצה מומחה בתחומו יעבור על עקרונות הנושא למי שעדיין לא מרגיש בטוח עם החומר, יעבור על שיעורי הבית, ואף יענה על שאלות בלייב. הכלי מבטא את ערך הפרסונליזציה והנגישות שהסטודנט צריך - הוא מקבל זמן נוסף ללמידה בזמן ובמקום שנוח לו, בנושא שהוא בוחר ללמוד. הסטודנט יכול לשמור על רצף למידה בעזרת ספריית השיעורים המצולמים שלנו, ללא קשר להתייעצות אפשרית רציפה עם המרצה בקורס. זהו ערך מוסף שנותן לכל סוג סטודנט מענה משלו. 

ייעוץ אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע על HIGH Q
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים