האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי הומאופתיה ופרחי באך

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי הומאופתיה ופרחי באך
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי הומאופתיה
 
אחת משיטות הטיפול ברפואה המשלימה היא ההומאופתיה, שפירוש המילה מייחס לה את אופן הטיפול, המילה הומאופתיה מורכבת משתי מילים ביוונית הומוסיוס שפירושה דומה, ופטאוס שפירושה סבל, מחלה, מכאן שבהומאופתיה מטפלים במחלה באמצעות גורם המחלה או באמצעות דבר דומה לגורם, זאת אומרת לפי השיטה הזו מטפלים במחלה באמצעות אלמנטים שמזכירים באפיונם את הסימפטומים של גורמי המחלה.
 
ההומאופתיה צמחה בגרמניה כאשר הומיאופתיים הצליחו לרפא מחלות שהרפואה המערבית לא הצליחה לרפא, לימודי הומאופתיה מקנים הבנה וידע רב בעקרונות הקלאסיים של ההומאופתיה, כמו כן לימודי הומאופתיה מכינות את הסטודנט לעולם האמיתי על ידי כך שהן מקנות לו מיומנויות עבודה ויכולות יישומיות בשטח על ידי התמחות קלינית אשר חושפת את התלמידים לעולם האמיתי כאשר הם צריכים לנהל מקרים לטיפול יחד עם מרצה הקורס ולצפות מהצד. בצורה זו לימודי הומאופתיה חושפים את הסטודנים גם לידע וגם לפרקטיות בשטח, יחד עם זאת הסטודנטים לומדים איך לראיין את המטופל וכיצד לסחוט ממנו כמה שיותר מידע, ניתוח המידע וטיפול בבעיה והרכבת תרופות הומיאופתיות.
 
כמה זמן לומדים?
 
לימודי הומאופתיה נמשכים כ- 4 שנים אך אם אתם בעלי הכשרה רפואית כלשהי תוכלו לסיים את הלימודים ב- 3 שנים, לרוב מנחי הקורס הם מטפלים הומאופתיים, שמתעסקים בטיפול ביום יום והומיאופתיה היא חייהם.
 
לימודי פרחי באך
 
הרפואה המשלימה מורכבת בהרבה מאוד שיטות טיפול, אחת משיטות הטיפול היותר מעניינות היא טיפול בפרחי באך, שפותחה בשנת 1934 על ידי דוקטור אדוארד באך, שיצר תמציות מפרחים שמשיבות את האיזון לגוף האדם ולנפשו. לרוב מטפלים בטיפול בפרחי באך בכדי לפתוח מחסומים רגשיים ועל ידי כך להסיר את הקשיים הנפשיים והפיזיולוגיים, טיפול בפרחי באך מתאים לסובלים מחוסר ביטחון עצמי, ליקויי למידה, לחץ, עייפות כרונית ועוד. לכן רוב המטופלים בטיפול בפרחי באך הם ילדים שאינם מסתגלים לסביבה ובעליי קשיים נפשיים.
 
הטיפול בפרחי באך כולל בתוכו דינמיקה מלאה עם המטופל על מנת שהמטפל יוכל להתאים לבעיה שלו ולאישיותו את התמציות הטובות ביותר בשבילו, לימודי פרחי באך דורשים מהתלמידים בראש ובראשונה להתנסות בטיפול מהצד השני, להיות זה שחווה על עצמו את הטיפול בתמציות הפרחים הקסומות, רק לאחר שהתלמידים עברו וחוו על עצמם את הטיפול הם יכולים לטפל באחרים, או במילים אחרות על המטפל להיות בריא נפשית ופיזית הוא יכול לרפא אחרים, במסגרת לימודי פרחי באך התלמידים מקבלים מידע רב על הערכה הטיפולית של התמציות, כאשר כל אחת מהתמציות מסמנת רגש או תכונת אישיות מסוימת, כאשר האם נמצא בחוסר איזון רגשי הוא יחוש במועקה ולכן יש להתאים לו את הטיפול והתמצית הנכונה כדי להחזיר אותו לתלם.
 
בין נושאי הלימוד:
 
- אבחון הבעיה
- צ'אקרות
- שחרור מחסומים ומועקות
- התאמת טיפול
- שיפור זיכרון
- שיפור התקשורת הבין אישית
- הפקת התמציות ועוד
 
כמה מרוויחים?
 
התחום הינו מורכב ותלוי בהמון גורמים כמו ותק, מקום עבודה, האם מדובר בעבודה בשירות הציבורי או בקליניקה פרטית וכו'. ברוב המקרים מטפל בקופת חולים או בקליניקה פרטית מרוויח לפי טיפול ולא שכר גלובאלי או שעתי. מטפל מתחיל ללא נסיון מעשי יתחיל בשכר של כ-150 ש"ח לטיפול בשנים הראשונות ולאחר מכן במידה וצבר נסיון ואמינות יכול לדרוש על טיפול פרטי סכום של עד כ- 500 - 450 ש"ח. מטפל בפרחי באך יכול לקחת סכומים של בין 150-400 ש"ח לטיפול שברוב המקרים כולל בתוכו גם צמחים/פרחים וכו' - כמובן גם כאן הנסיון והשם הטוב של המטפל הם מה שיקבעו את הסכום אותו הוא יכול לדרוש.

קורסים ולימודי תעודה בפרחי באך, צמחי מרפא והומאופתיה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים