האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס עיצוב גרפי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס עיצוב גרפי

מידע כללי
 
קורס עיצוב גרפי מתאים לאנשים שמתחברים גם לסביבת מחשבים, וגם לעולם העיצוב הואמנות. אם אתם מחשיבים את עצמכם כאנשים יצירתיים עם דמיון וחשיבה יצירתית לפיתוח רעיונות, עם כשרון אמנותי, בעלי חוש אסתטי ובעלי יכולות לימוד של תוכנות עיצוב, כנראה שהקורס יתאים לכם. קורס עיצוב גרפי מקנה למשתתפים מקצוע של מעצב גרפי אשר בימינו נחשב למבוקש מאוד, מכיוון שהתחום נוגע בכל תחומי החיים שלנו, אנו נתקלים בעיצובים בכל רגע ורגע בחיינו, בין אם זה בעיצוב על גבי עטיפות של מוצרי צריכה או בשלטי חוצות ובפרסומות בטלוויזיה.
 
 
תכני לימוד
הלימודים בדר''כ מכילים נושאי לימוד עיוניים ומעשיים, בין חומרי הלימוד העיונים שניתן להיתקל בהם בקורס מושגי יסוד בעיצוב גרפי, כיצד לחשוב בצורה יצירתית, טיפוגרפיה ועיצוב האינפורמציה, עיצוב ככלי שיווקי, נושאים אלה ועוד חשובים למעצב הגרפי לאחר שיעבור קורס עיצוב גרפי מכיוון שכיום תוצרי העיצוב צריכים לשמש להעברת המסר בצורה הטובה ביותר בין אם זה בדרך רגשית או טקסטואלית.
 
בנושאי הלימוד המעשיים והלא פחות חשובים נמצא התמקצעות על תוכנות העיצוב הכי עדכניות בשוק העיצוב כמו פוטושופ, פלאש, אילוסטרייטור, אינדיזיין, אוטוקאד, מאיה ועוד, כל תוכנה לפי היעוד שלה בין אם זה לדפוס או לעיצוב עלונים, עיתונים, אתרי אינטרנט וכ"ו, קורס עיצוב גרפי מלא ייתן את המידע המלא אודות השימוש בכל תוכנה ותוכנה בדרכי עבודה ועוד. 
 
 
כמה זמן נמשכים הלימודים
משך הלימודים משתנה בין מוסדות הלימוד השונים. ישנם קורסים בסיסיים אשר אורכם קצר ועומד על סביב ה-200 שעות לימוד. ישנם קורסים מקיפים יותר אשר כוללים בתוכם למידה של כל תוכנות העיצוב הגרפיות ומעניקים לסטודנטים התמחות מקצועית ומיומנויות עבודה. קורסים בסדר גודל כזה ימשכו סביב ה-700 שעות לימוד וימשכו בין שנה לשלוש שנים. 
 
 
תנאי קבלה
תנאי הקבלה שונים ממוסד למוסד. ישנם קורסים בעיצוב גרפי שאינם דורשים תנאי קבלה מכיוון שהם מלמדים את התחום מהבסיס. אחרים דורשים סף קבלה של 12 שנות לימוד ולהיות מעל גיל 18. תנאי הכרחי הוא ידע בסיסי בתפעול המחשב מהסיבה שמדובר בלימודים של תוכנות גרפיות וכל העבודה היא על המחשב. בחלק מן הקורסים ניתן לראות דרישה של ריאיון קבלה במטרה לבחון את ההתאמה לתחום. קורסים ברמה מתקדמת ידרשו מהמועמדים הצגת תיק עבודות ויש אף כאלה שידרשו לעבור מבחני כניסה.
 
 
אפשרויות תעסוקה
לבוגרים קיימות מגוון אפשרויות תעסוקה. הבוגרים יכלים לבחור האם ללכת לדבר עצמאית מה שאומר להציע את השירותים שלהם לארגונים ועסקים (שירותי עיצוב גרטיסי ביקור, לוגו, מודעות). אופציה נוספת היא עבודה בתור שכירים במשרדי פרסום, בתי דפוס, עיתונות, אתרי אינטרנט, טלוויזיה ועוד.
 
 
שכר
כמו במקצועות רבים השכר משתנה משמעותית עם הוותק ועם התחום הספציפי בו תבחרו. שכרו של גרפיקאי מתחיל במערכת עיתון, בבית דפוס ומשרדי פרסום יעמוד על סביב ה- 6,000 ₪ ויכול להגיע עד לשכר של-10,000 ₪ עם הוותק ובמשרות הניהוליות. בתחום של עיצוב אתרים, תוכל להרוויח שכר של בין 6,000-15,000 ש"ח ככל שהוותק יעלה. בשנים האחרונות ניתן לראות הרבה מעצבים גרפיים שלומדים קורס נוסף של עיצוב חווית המשתמש, שעושה שימוש בין היתר בבסיס העיצובי שאליו הם רגילים. השכר כמעצב חווית משתמש יכול להגיע ל-20,000 ₪ ומעלה.

קורסים ולימודי תעודה בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי