האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי שוק ההון באינטרנט

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי שוק ההון באינטרנט
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי שוק ההון
 
העולם בו אנו חיים סובב סביב הכלכלה וחשיבות שוק ההון רק הולכת וגדלה. רבים מבינים זאת ומחליטים ללמוד את התחום על מנת לאפשר לעצמם להשקיע, לייצר הכנסה נוספת ולהבטיח את עתידם. על מנת להשקיע ולעסק בתחום אמנם אתם לא חייבים לעבור קורס או ללמוד את התחום אך ההמלצה היא לקבל את ההכשרה המתאימה על מנת להימנע מסיכונים מיותרים ולהצליח להגיע לרווחים בצורה הנכונה והבטוחה ביותר.
 
 
תנאי קבלה ומשך הלימודים
 
תנאי הקבלה משתנים בין מוסדות הלימוד השונים אך לרוב תדרשו להיות בני 18 ומעלה ובעלי 12 שנות לימוד. ישנם מוסדות לימוד אשר ידרשו מכם גם להציג תעודת בגרות מלאה או אף ידע בשפה האנגלית ושליטה במחשבים. משך הלימודים גם הוא הוא תלוי במוסד הלימוד בו תבחרו ללמוד ויושפע ממספר המפגשים, אורכו של כל מפגש וההכרה הסופית אותה תקבלו. לרוב קורס שוק ההון ימשך כשלושה חודשים ויכלול בין 20 ל-30 שעות לימוד אקדמיות. בקורסי הלימוד המתקדמים תלמדו כבר סביב ה-50 שעות לימוד בממוצע.
 
 
מה לומדים בקורס?
 
לימודי שוק ההון משלבים בין לימוד עיוני ותיאורטי ללמידה מעשית ותרגול החומר הנלמד. השילוב בין השניים מבטיח את ההכשרה המקיפה ביותר.
בין נושאי הלימוד אשר תחשפו אליהם במהלך הלימודים:בורסה, מושגים בסיסיים בכלכלה, קרנות נאמנות, ניירות ערך, מדדים, מניות, קופות גמל, דוחות כספיים, מהו שוק ההון, מדדים נפוצים, תעודות סל, ניתוח טכני בסיסי, שווקים מרכזיים בעולם, איתור מניות, חוזים ועוד.
 
 
לימודי שוק ההון באינטרנט
 
לימודי שוק ההון באינטרנט מאפשרים לכל המעוניינים בכך ללמוד את כל רזי הסחר בשוק ההון המתפתח, באמצעות רשת האינטרנט. לשיטת למידה באמצעות האינטרנט בעלת יתרונות גדולים ומשמעותיים והיא למעשה מיישמת את עידן "הנוכחות ממרחק" שחוסך יציאה מהבית לשיעורים ואיתה גם עלויות של דלק, חיפוש חנייה וזמן הגעה. לימודי שוק ההון באינטרנט מאפשרים לסטודנטים ללמוד מהבית שלל קורסים בתחום הגדול של שוק ההון במסגרת לימודים בעלת אינטראקציה מלאה בין המנחה לתלמיד הכוללת מתן אפשרות לשאלות ותשובות במהלך ההרצאות השונות. בתום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב במבחר של מקומות תעסוקה מובילים בתחום שוק ההון כגון בתי השקעות, בתי מסחר, בורסה ועוד.
 
 
לימודי שוק ההון באינטרנט - יתרונות
 
היתרונות שניתן להפיק במסגרת לימודי שוק ההון באינטרנט הם רבים. בראש ובראשונה הלימודים מאפשרים את הנוחות המקסימלית ללמידה נוכח העובדה שניתן ללמוד מכל מקום ובכל זמן בעזרת התחברות לרשת מהמחשב. שנית, החיסכון הכספי על הוצאות דלק, חנייה וגם זמן ההגעה והחזרה ממקום הלימודים משחקים תפקיד מרכזי בבחירה של המעוניינים בלימודי שוק ההון. מעבר לכך, מדובר גם על אלמנטים הקשורים למערך הלימודים השוטף בכיתה שמונע מהרבה סטודנטים לא לשאול שאלות נוכח ביישנות וחוסר ביטחון ודרך האינטרנט הם יכולים להביע דעתם ללא חשש. עוד יתרון גדול שניתן לזקוף לזכות שיטת למידה זו הוא הענקת אפשרות הלימוד לבעלי מוגבלויות פיזיות שאינם יכולים להגיע לשיעורים.
 
 
לימודי המשך בתחום
 
בוגרי קורס שוק ההון אשר מעוניינים להרחיב את הידע שלהם יוכלו להמשיך לקורס שוק ההון למתקדמים. קורס בו ילמדו כלים נוספים אשר בעזרתם יוכלו להיות אנשי מקצוע איכותיים. אפשרות נוספת היא להמשיך לקורס ברוקרים, בקורס זה תוכלו לקבל הכשרה כסוחרים דבר אשר יאפשר לכם לבצע קנייה ומכירה של ניירות ערך עבור לקוחות. ישנם עוד מגוון רחב של אפשרויות לקורסי המשך כמו: הכשרת משווקים פנסיונים, קורס ייעוץ השקעות, קורס ייעוץ פנסיוני ועוד.
 

קורסים ולימודי תעודה בשוק ההון ומסחר בבורסה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים