072-3300504

תואר ראשון בלוגיסטיקה

המכללה האקדמית ספיר

תנאי קבלה
** תנאי הקבלה תקפים למועד הפרסום, המכללה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי הקבלה מעת לעת על פי שיקול דעתה. מומלץ להתעדכן בפרסומים אודות תנאי הקבלה בסמוך למועד ההרשמה.

כדי להתקבל למחלקה במעמד של סטודנט מן המניין יש להציג
תעודת בגרות מלאה בממוצע של 80 ומעלה.
ציון 65 ומעלה במתמטיקה בהיקף של 4 יח"ל בתעודת הבגרות.
ציון מבחן אמ"יר או ציון מבחן פסיכומטרי לסיווג רמת האנגלית.
מועמדים שנתוני הקבלה שלהם אינם עומדים בדרישות המפורטות לעיל או שברשותם תעודות על לימודים קודמים, יוכלו להגיש בקשה מנומקת בכתב לקבלה חריגה. מבין הפונים יזומנו המתאימים לראיון קבלה.
מספר המתקבלים החריגים לא יעלה על 10% מכלל המתקבלים בכל שנה על פי הנחיות מלג.

במקרים חריגים מאשרת וועדת הקבלה לסטודנטים שאינם עומדים בתנאים לעיל להתקבל למחלקה במעמד של סטודנטים "על תנאי". סטודנטים אלה נדרשים להגיע להישגים גבוהים יותר מאשר האחרים בכדי שיוכלו לעבור בתום שנה א' למעמד של סטודנטים מן המניין.

מועמדים מעל גיל 30 שאינם בעלי תעודת בגרות, נדרשים להשלים לימודי מכינת שלושים פלוס במכללת ספיר בהיקף של 180 שעות. לימודים אלה מהווים תחליף להצגת תעודת בגרות. בתום המכינה יתקבלו בוגריה למחלקה כסטודנטים מן המניין, אך בסמסטר הראשון של לימודיהם עליהם ללמוד את קורס הקדם מבוא למתמטיקה ולסיימו בציון 70 לפחות.

מועמדים בעלי 3 יח"ל בלבד במתמטיקה יכולים להתקבל למחלקה במעמד של סטודנטים על תנאי ונדרשים ללמוד את קורס הקדם מבוא למתמטיקה במהלך הסמסטר הראשון של לימודיהם ולסיימו בציון 70 לפחות.
מועמדים ללא סיווג באנגלית (מבחן אמי"ר או ציון מבחן פסיכומטרי) יידרשו להתחיל את לימודי האנגלית בסמסטר הראשון ללימודיהם ברמה הנמוכה ביותר.
מועמדים בעלי דיפלומת הנדסאי תעשיה וניהול יקבלו פטור של עד 30 נק״ז. בעלי תעודת הנדסאי אחר זכאים לעד 21 נק״ז, בהתאם למקצועות הרלוונטיים שלמדו. תוקף הדיפלומה עד שש שנים אקדמיות, או כפי שיקבע ע"י המל"ג מעת לעת.
כמה זמן לומדים
3 או 3.5 שנים
מה מקבלים בסיום הלימודים
.B.A בלוגיסטיקה
פרטים על תואר ראשון בלוגיסטיקה
המחלקה ללוגיסטיקה מכשירה את בוגריה לתפקידי ניהול בתחומי הלוגיסטיקה – ניהול מערכות לוגיסטיות במפעלים בתאגידים ובחברות סחר בינלאומיות, ניהול מערכות אחסון, ניהול רכש והפצה.

תוכנית הלימודים במחלקה כוללת קורסים ממגוון דיסציפלינות המעניקים לבוגרי המחלקה ראייה רחבה בכלכלה ומנהל עסקים, מיומנויות ניהול, שיטות אופטימיזציה ומערכות מידע לצד הבנה מעמיקה במבנה וניהול מערכות לוגיסטיות.

בוגרי המחלקה יוצאים לשוק כאשר הם מצוידים בהבנה מערכתית ובארגז כלים המאפשר להם להשתלב בתפקידי ניהול רב תחומיים.

מידע נוסף
שכר לימוד אוניברסיטאי
שנה ראשונה חינם ע"פ חוק לחיילים משוחררים

עוד מסלולי לימוד – המכללה האקדמית ספיר

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
כתובת
, שדרות
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד