האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי מנהל עסקים ומימון
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי מנהל עסקים ומימון

לימודי מנהל עסקים ומימון
 
כדי להיות מנהל מצליח, מעבר לכריזמה, יכולת מנהיגות וביצועיסטיות יש צורך הכרחי להכיר לעומק את כל עולם הכלכלה ובעיקר את עולם המימון. ידע במימון הוא אינטגרלי בעבור כל חברה אשר רוצה להיות רווחית וכלכלית.  הלוואות, השקעות, אגרות חוב קונצרניות, שינויים בריבית, יצוא, שערי חליפין וגיוס הון הם רק חלק קטן מהעולם הזה ולכן על המנהל להכיר את תחום המימון טוב כי זה בדיוק מה שיכול לעשות את ההבדל בין חברה מצליחה לכושלת.  לימודי מנהל עסקים עם התמחות במימון נותנים לכם את האופציה להרחיב את הידע הכלכלי שלכם כדי שתצאו לשוק העבודה בשלים ומוכנים לעבוד בשוק ההון בצורה הכי טובה שאפשר.
 
 
מהו תחום המימון?
 
תחום המימון הוא מהדינאמיים והגלובליים שבמנהל עסקים. פירמות ברחבי העולם משתמשות בטכניקות מימון ברמה גבוהה הכוללות תמחור נכסים, גיוס הון, בחירת פרויקטים להשקעה, ניהול סיכונים, מיזוגים ורכישות וכדומה.
 
בקיאות וידע בנושאי מימון נותנים לנו כלים לעבוד עם אותן טכניקות במגוון דרכים כמו: איזו השקעה היא כדאית, מה הסיכונים בהשקעה מסוימת, איזה משכנתא או הלוואה לקחת. האם כדאי להנפיק מניות ומתי, איך לממן השקעות מסוימת ועוד.
 
מה לומדים בפועל?
 
במסגרת לימודי מימון לומדים הסטודנטים מושגי יסוד בתיאוריה של המימון, ובפרט את הנושאים המרכזיים בהם מטפל המנהל הפיננסי בפירמה, כגון, קבלת החלטות פיננסיות והנפקת מכשירים פיננסיים. במסגרת לימודי מנהל עסקים התמחות במימון מתנסים הסטודנטים בעבודה עם דוחות כספיים של פירמות, עבודה עם מכשירים פיננסים שונים ושימוש בכלי ניהול והשקעה.
בין נושאי הקורס הנלמדים נוכל למצוא: מטרת הפירמה, ערך הזמן של הכסף, תמחור פרויקטים, תקצוב הון, מושג שיעור התשואה הנדרש והקשר בינו לבין מושג הסיכון, מבנה ההון של הפירמה והערכת שווי הפירמה.
 
איפה לומדים?
 
יש מגוון מוסדות לימוד המציעות התמחות במימון כחלק מלימודי מנהל עסקים. נוכל למצוא בין היתר את: אוניברסיטת אריאל, המרכז הבינתחומי הרצליה, הקריה האקדמית אונו, המרכז ללימודים אקדמיים, מכללת רמת גן, המסלול האקדמי המכללה למינהל ועוד.
 
 
 

לימודי תואר ראשון במנהל עסקים וניהול

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי