האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס יועץ השקעות ומנהל תיקים

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס יועץ השקעות ומנהל תיקים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי

כל אחד מעוניין להבין ולקרוא נכון את שוק ההון על מנת לדעת איך לנהל בתבונה את מעגל ההוצאות, ההכנסות וההשקעות שלו. חשיבה כלכלית יעילה ונכונה יכולה לחסוך בהוצאות ולהעשיר את הרווחים האישיים הנגזרים מהשקעות בבורסה, בחסכונות, בקופות גמל, בקרנות נאמנות ובקרנות השתלמות למיניהן. קורס יועץ השקעות מקנה למעוניינים את הידע הדרוש לצורך עבודתם בעתיד כיועצי השקעות איכותיים בעלי חשיבות ואחריות רבה, נוכח העובדה שהם עלולים לקבוע את גורלם הכלכלי של רבים הניגשים אליהם בכדי לקבל ייעוץ. בוגרי קורס יועץ השקעות יוכלו בסיום לימודיהם לפתח קריירה מרתקת ומכניסה כיועצי השקעות ומנהלי תיקים בבנקים שונים, בבורסה לניירות ערך, בחברות אשראי, בחברות הביטוח ובעוד מגוון מקומות תעסוקה.

השקעה בכספים זו דרך טובה לעשות כסף מהכסף שלכם, אך גם מסוכנת מאוד מכיוון שבמידה ותשקיע בהשקעה לא נכונה תוכל לאבד את כל כספך, על מנת להשקיע נכון יש להיוועץ ביועץ השקעות המוסמך על ידי הלשכה לניירות ערך, קורס ייעוץ השקעות מכין את התלמידים למבחן של הלשכה לניירות ערך בצורה הטובה ביותר, כזו שלא רק תיתן את כל המידע לעבור את בחינת הלשכה, אלא גם ייתן את כל הכלים הדרושים לייעץ בצורה הטובה והמחושבת ביותר ללקוחות באיפה וכמה להשקיע ומתי להפסיק.


נושאי לימוד
קורס ייעוץ השקעות נלמד במכללות רבות וכאמור מכין את הלומדים בו לבחינות של הלשכה לניירות ערך, בין היתר ילמדו הנושאים הבאים: אגרת חוב להמרה, כלכלה, מימון וסטטיסטיקה, אגרת חוב, אופציות, מניות, אתיקה, שיטות מסחר, צרכי לקוח ועוד נושאים עדכניים לתחום. כאמור קורס ייעוץ השקעות מיועד לאנשים המעוניינים לעבוד בתחום, בקרנות השתלמות, חברות ביטוח, קופות גמל ובבנקים, אך לא רק גם לאנשים פרטים המעוניינים לדעת יותר על איך להשקיע את כספם בצורה הטובה ביותר. בחלק ממסלולי הלימוד בייעוץ השקעות, המשתתפים יזכו לעזרה והכנה לבחינה של הרשות לניירות ערך.


לימודים
אורך הקורס הוא כ 15 מפגשים, פרט זה משתנה בין מכללות ובתי ספר, לאחר הקורס במידה והלומדים רוצים לקבל תעודה של יועץ השקעות ולא רק לעסוק בזה לצרכים פרטיים, הם צרכים לעבור מבחנים חיצוניים של הרישוי ליועצי השקעות, סה"כ 6 מבחנים חיצוניים שלאחריהם יוכלו לעסוק במתן ייעוץ השקעות לאנשים פרטיים וחברות, בין תכני הלימוד ניתן למצוא: מאפייני שוק ההון, מושגי יסוד בשוק ההון, ממדים, בורסה, מניות, רשויות פיקוח בישראל ובעולם, שיטות מסחר, רווחים ודיבידנדים, הערכת שווי חברה, אגרות חוב, ניתוח טכני, קבלת החלטות בהתאם למגמות בשוק ועוד.


קהל יעד
קהל היעד של קורס השקעות הוא מגוון מאוד, ניתן למצוא אנשים ללא כל רקע המעוניינים להיכנס לתחום בין אם הם רוצים להשקיע את כספם בתבונה או שלהפוך ליועצי השקעות לכספם של אחרים, כמו כן ניתן למצוא אנשים בעלי ניסיון מה בתחום שרוצים להרחיב את ידיעותיהם בתחום הייעוץ וניהול תיקי השקעות.

סטודנטים ממליצים על ייעוץ וניהול תיקי השקעות

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
181 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.48 מתוך 5

קורסים ולימודי תעודה בייעוץ וניהול תיקי השקעות בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים