לייעוץ אישי חינם, התקשרו:
072-3300504

לימודי מערכות מידע

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי מערכות מידע
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

מידע כללי על תואר בניהול מערכות מידע 

 
תפקידו של מנהל מערכות מידע הוא תפקיד חשוב ביותר בכל עסק ובכל ארגון. באחריותו ניהול כל המערכות הממוחשבות בארגון, פיתוח אותן מערכות ומתן פתרונות בהתאם לצרכים של הארגון, בין אם כספים, אוטומציה, סייבר, CRM ועוד. בנוסף, מנהל מערכות המידע אחראי גם לניהול ולתחזוקה שוטפת של המערכת בשלבים המתקדמים יותר וכן לסנכרון כל המערכות יחד בהתאם למתרחש בשטח, לשינויים שעובר הארגון, למידע המתרחב ולגורמים נוספים.
 
 
איפה לומדים?

ניתן ללמוד לתואר ראשון במערכות מידע באוניברסיטאות והן במכללות. במקומות רבים מערכות מידע הינה אחת מההתמחויות המוצעות בלימודי תואר ראשון במנהל עסקים. בנוסף, ניתן ללמוד לתואר ראשון B.A. בניהול מערכות מידע או הנדסת מערכות מידע.

לימודי מערכות מידע נלמדים במסלולים חד חוגי, דו חוגי או תלת חוגי. וכן, ניתן לבחור מבין מספר מסלולי לימוד לתואר ראשון: הנדסת מערכות מידע, תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות, הנדסת תוכנה, מדעי המחשב ומנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע.
 

תנאי קבלה

כדי להתקבל ללימודים אלו יש צורך בבגרות מלאה, ציון פסיכומטרי, חתך קבלה (בהתאם למוסד הלימודים) ומספר יחידות מסוים במתמטיקה ומקצועות מדעיים נוספים.

 
מה לומדים?

בין נושאי הלימוד בתחומים אלו ניתן למצוא: מקצועות כמותיים (מתמטיקה, סטטיסטיקה וכו'), מקצועות ניהוליים (כלכלה, ניהול וכו'), מקצועות ליבה המלמדים ידע טכני וטכנולוגי וקורסי בחירה שונים לבחירת הסטודנטים.

 
כמה זמן לומדים?

לימודים לתואר ראשון במערכות מידע נמשכים כשלוש שנות לימוד אקדמיות.

הנדסאים בתחומי המחשבים, התוכנה והאלקטרוניקה ייהנו מהכרה בלימודים קודמים ומתנאי קבלה ייחודיים.

 
איפה עובדים?

תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות הוא כרטיס כניסה נחשק לעולם ההייטק. בתום הלימודים לתואר ראשון במערכות מידע יכולים הבוגרים לעבוד כמנתחי מערכות מידע - מנתח מערכות מידע אחראי במסגרת תפקידו על אפיון והתאמה של מערכת מידע לארגון גדול או ללקוח פרטי כעצמאי שעובד בהסכם חיצוני ולא כשכיר שעובד בהתקשרות קבועה. כמו כן, מנתח מערכות מידע יכול להיות ראש צוות בחברת הייטק או מנהל פרויקטים ולאחר מכן להתקדם לתפקידי הניהול המקצועיים הבכירים ביותר בארגון.

 
 
כמה מרוויחים?

לפי הנתונים העדכניים ביותר של משרד העבודה והרווחה, ממוצע השכר ההתחלתי של מנתחי מערכות מידע ובודקי תוכנה צפוי לעמוד על כ- 12,635 ש''ח לשלוש השנים הראשונות, כעבור שלוש שנות ניסיון ועם צבירת ותק בתחום צפוי השכר לעלות ולעמוד על ממוצע של כ-16,000-20,000 ש"ח חודשי. כעבור חמש שנים צפוי השכר לעלות אף יותר ולעמוד על ממוצע של כ-20,000-24,000 ש"ח חודשי. נתונים מהשנים האחרונות מצביעים באופן קבוע על ביקוש רב אצל המעסיקים לבוגרי לימודי מערכות מידע והמקצוע מדורג 10 מתוך 10 (הביקוש הגבוה ביותר) בכל המדדים שבוחנים ביקוש והיצע בשוק העבודה.

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי מערכות מידע
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי תואר ראשון במערכות מידע בישראל

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים