האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי משפטים לאקדמאים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי משפטים לאקדמאים

לימודי משפטים לאקדמאים
 
כיום בעולמנו, לא מספיקה השכלה רק בתחום אחד, ויש צורך בידע נרחב בהמון תחומים, מסיבה זו המון בעלי תארים אקדמיים הולכים על מסלול של לימודי משפטים לאקדמאים מעבר למקצוע אותו הם כבר למדו. אנשי מקצוע כמו רופאים, מנהלים ואנשי תקשורת צריכים ידע משפטי לצרוך עבודתם, והם מעדיפים ללכת על לימודי משפטים לאקדמאים, לדעת את החומר בעצמם ולא להיות תלויים באנשי מקצוע חיוניים. סיבה נוספת ללכת שבגינה אנשים הולכים ללמוד משפטים היא העשרת הידע הכללי, על מנת להתפתח מבחינה אישית ולהכיר עולם תוכן חדש.
 
 
למה לאקדמאים לפנות ללימודי משפטים?
 
לפי נתוני מחקר רק שליש מהאנשים עוסקים במקצוע שמתקשר לתואר אותו הם למדו. מסיבה זו המון אקדמאים רוצים לרכוש ידע בעוד תחומים שיעזור להם לפתוח אפשרויות תעסוקה נוספות. לימודי משפטים לאקדמאים נותנים ידע עדכני ושימושי ופותח המון אפשרויות תעסוקה חדשות.
סיבה נוספת שאנשים הולכים לעשות תואר במשפטים היא כספית. ברוב המקרים אנשים עם תואר נוסף יקבלו בדרך כלל העלאה בשכר שלהם.
 
 
תנאי קבלה
 
מאחר שיש ביקוש גדול ללימודי משפטים לאקדמאים, יש המון מוסדות לימוד אקדמאים בארץ שמציעים לימודים אלה. חשוב לומר שאקדמאים זוכים לפטורים מסוימים במהלך הלימודים, וזאת בהתחשב בתחום הלימודים שבו התמחו לפני זה.  במידה והתחום אינו חופף כלל, יש צורך בהשלמות. מומלץ לעשות בירורים על הפטורים שזכאים להם לפני ההרשמה ללימודי משפטים לאקדמאים. תכנית הלימודים היא זהה לתכנית לימודי משפטים לתואר ראשון ולומדים בו את כל הקורסים שלומדים בתואר ראשון למשפטים.
 
 
משך הלימודים?
 
לימודי משפטים לאקדמאים נמשכים בממוצע שלוש וחצי שנים וכוללים 7 סמסטרים לכל הפחות. ישנם מכללות בהן ניתן ללמוד גם בסמסטר קיץ ובמקרה כזה ימשכו הלימודים שלוש שנים בלבד. היתרון במסלול זה הוא שעות הלימודים הנוחות אשר יתאימו לאנשים עובדים. מרבית המסלולים מתקיימים בשעות אחר הצהריים והערב או אף בימי שישי. 
 
 
מה לומדים?
 
מדובר בתכנית לימודים מקיפה מאוד. תכנית הלימודים מקנה לבוגרים את מיטב הכלים, הידע והמיומנויות בתחום. בחלק גדול ממוסדות הלימוד לצד הלימודים העיונויים וההרצאות הסטודנטים יעברו התנסויות כמו למשל עבודה על תיקים משפטיים. במהלך הלימודים תלמדו קורסי חובה ולצידם מגוון קורסים אשר תוכלו לבחור מהם ולהתמקצע בעולם המשפט אשר מעניין ורלוונטי עבורכם.
 
בין נושאי הלימוד:
- דיני עונשין.
- ראיות.
- דיני מיסים.
- דיני משפחה וירושה.
- משפט פלילי.
- משפט חוקתי.
- אתיקה מקצועית.
- דיני עבודה.
- חוקי יסוד.
- משפט ציבורי ועוד.

לימודי תואר ראשון במדעי החברה והרוח

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי