האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי משפטים וכלכלה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי משפטים וכלכלה

לימודי משפטים וכלכלה נועד לתת למשפטנים ידע כלכלי ולהבין את ההשלכות הכלכליות של כל מיני הכרעות משפטיות. חשוב שמשפטנים יכירו את ההתנהגות הכלכלית של אנשים וחברות ואת אופי ההשפעה של מהלכים משפטיים עליהם
 
משפטים וכלכלה תמיד ילכו ביחד (צילום: shutterstock)
 
מטרות לימודי משפטים וכלכלה
לימודי משפטים וכלכלה ייתן לסטודנטים את הכלים והידע להבין מה הקשר בין תחום הכלכלה לתחום המשפטים. מה משותף לשניהם, היכן הם משיקים ואיך כל תחום משפיע על השני. בנוסף מי שרוצה לעסוק בתחומים משפטיים אשר קשורים לעולם הכלכלה והעסקים, תואר זה ישרת אותו מעולה ויספק לו את הידע הדרוש כדי להצליח בתחום.
בנוסף לימודי משפטים עם לימודי כלכלה מאפשרים לסטודנטים ללכת על מסלול של עריכת דין.
 
אפשרויות תעסוקה
מי שיסיים את לימודי משפטים וכלכלה בהצלחה, יפתחו בפניו דלתות רבות והוא יוכל להשתלב בעבודה במגוון תחומים: שוק ההון, תחום השיווק, ייעוץ כלכלי, בנקאות ובעוד תחומים נוספים. למסיימים יש יתרון בקבלה על פני אנשים שלמדו רק משפטים או רק כלכלה.
 
תכני לימוד
תכני הלימוד הנלמדים בלימודי משפטים וכלכלה משלבים בין ידע עיוני למעשי. במהלך הלימודים הסטודנטים ילמדו בצורה מעמיקה את שני התחומים ויעברו קורסים בכלכלה ובמשפטים. בין הקורסים נוכל למצוא: מבוא בכלכלה, מיקרו ומאקרו כלכלה, סטטיסטיקה, יסודות השיווק,  תורת המשחקים,  ניתוח ניירות ערך, פרקטיקה משפטית, דיני תאגידים, דיני עונשין, תורת המשפט, אתיקה מקצועית, משפט עברי ועוד.
 
 
מסלולי לימוד ומידע נוסף על לימודי משפטים וכלכלה

לימודי תואר ראשון במשפטים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי