האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי משפטים בירושלים

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי משפטים בירושלים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי משפטים בירושלים נחשב לתואר הפופולארי ביותר בארץ.  הלימודים אורכים כשלוש וחצי שנים, וישנה אפשרות לשלב את התואר עם מגוון גדול של תחומי לימוד נוספים ומעניינים. מכיוון שלא קיימות מכללות למשפטים בירושלים, לימודי משפטים בירושלים נלמדים באוניברסיטה העברית.
 
 
לימודי משפטים בירושלים- לימודים רב תחומיים
 
האוניברסיטה מציעה מגוון תוכניות רב-תחומית במסגרת לימודי משפטים בירושלים. הסטודנטים יכולים ללמוד תואר של משפטים ויחסים בינלאומיים, ויש להם אפשרות לעשות תואר רב-תחומי במשפטים ואנגלית- אשר מאפשרים עבודה בתפקידים בינלאומיים בהם השפה האנגלית היא הכרחית.
 
 
מה לומדים?
 
לימודי משפטים בירושלים מורכבים מקורסי חובה וקורסי בחירה וגם מסמינריונים מתחום המשפטים. הלימודים כוללים שיעורים העוסקים בדיני חוזים, דיני נזיקין, משפט חוקתי, משפט פלילי, דיני קניין, דיני משפחה ומשפט בינלאומי, ועוד. עקב תנאי הקבלה הגבוהים, לסטודנטים יש חופש בחירה בקביעת תוכנית הלימודים. חוץ משיעורים במשפטים, הסטודנטים ישתתפו גם בשיעורים במקצועות אחרים כמו פילוסופיה וכלכלה, שיעורים על עולם הספרות, ועוד.
 
מסלול למשפטים
 
אחד מהתכנים המיוחדים ללימודי משפטים בירושלים הוא המסלול המהיר לסטודנטים מצטיינים, אשר יכולים להתחיל תואר שני במשפטים בירושלים כבר במהלך התואר הראשון. ישנן גם אפשרויות של התנסות מעשית תוך כדי התואר – סטודנטים יוכלו להתנסות במסגרת עבודה משפטית התנדבותית, עבודה קלינית במסגרת מרכז ייחודי של האוניברסיטה, ואף בעריכת כתבי עת משפטיים.
 

גולשים שחיפשו לימודי משפטים בירושלים, התעניינו גם ב:

 

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים