072-3300504

קורס ניהול מוצר - לימודי ניהול מוצר

ניהול מוצר הוא תהליך ליווי חיי מוצר של חברה משלב הרעיון ועד שלב השיווק ושיפור המוצר לאחר צאתו לשוק. מוצר יכול להיות פיזי או דיגיטלי (תוכנה מסוימת), והאחרון הפך את מנהל המוצר למקצוע מבוקש מאוד בשוק, הן כשכיר והן כעצמאי. 

התפקיד דורש יכולת ראייה הוליסטית ומעורבות בתחומים שונים, כתלות במוצר. למשל, מנהל מוצר שהוא בעצם תוכנה צריך ידע טכנולוגי מצד אחד, ומצד שני ידע בשיווק בתחום. כמו כן, יכולות כמו תקשורת בינאישית טובה על מנת שיוכל לתקשר עם אגפים שונים ורבים בחברה (מאגפי כספים, דרך המכירות וכלה בהנהלה), אנגלית ברמה גבוהה, בטח בעולם ההייטק, ויכולת לתעדף משימות ופתרונות בנוגע למוצר על מנת להפוך את העבודה ליעילה  - הן חיוניות לא פחות.

חיי המוצר כוללים: רעיון, אפיון, עיצוב, פיתוח, שיווק, מכירות ושיפורים – ואת כל אלה מלמדים קורסי ניהול מוצר. בעלי תפקידים  בתוך חברות וארגוני, מתחום או שלא, ואף מנהלים, ירוויחו ידע ומיומנויות רבים שיסייעו בקידום הקריירה שלהם.

ניהול מוצר הוא פרקטיקה עסקית קריטית הדורשת הבנה של המרכיבים השונים הנלווים ליצירת מוצרים מוצלחים. קורס ניהול מוצר יכול לעזור לך לקבל הבנה מקיפה של ההיבטים השונים המעורבים באסטרטגיית מוצר, עיצוב, פיתוח והשקה. זה גם יצייד אותך בכישורים הדרושים לניהול מחזור החיים של מוצר מהרעיון ועד לביצוע. על ידי לימוד קורס זה, תלמד כיצד לזהות את צרכי הלקוחות ולפתח אסטרטגיות יעילות לעמידה בהם. כמו כן, תקבלו תובנות כיצד להשתמש בגישות מונעות נתונים כדי לפתח ולקדם את המוצרים שלכם. עם הידע שנצבר בקורס זה, תוכל ליצור מוצרים מוצלחים המותאמים לצרכי הלקוח ומניעים צמיחה עסקית.


מה לומדים בקורס ניהול מוצר?

ניהול מוצר הוא חלק חיוני בכל ארגון, בקורס ניהול מוצר תלמדו כיצד לפתח אסטרטגיית מוצר, ליצור ולנהל מפות דרכים של מוצרים ולהבין את צרכי המשתמש. כמו כן, תקבל הבנה כיצד להשתמש בקבלת החלטות וניתוח מונחי נתונים כדי להשיג הצלחה בניהול מוצר. בנוסף, תחקור את השלבים השונים של פיתוח המוצר, כולל תפיסה, עיצוב, בדיקה, השקה ותחזוקה. באמצעות קורס זה תוכל לצבור את הכישורים הדרושים כדי להפוך למנהל מוצר מצליח או מנהיג בארגון שלך.

בין הנושאים הנלמדים בקורס: ניתוח שוק, אפיון מוצר, בניית תוכנית עסקית, ניתוח מתחרים, דרישות מוצר, שיווק, מעקב וניתוח דאטה ועוד.  

תנאי קבלה לקורס ניהול מוצר


דרישות הקבלה לקורס ניהול מוצר משתנות בין המוסדות השונים. תנאי הקבלה לקורס ניהול מוצר נועדו להבטיח שלכל הסטודנטים יהיו את הכישורים והניסיון הנדרשים כדי להצליח בלימודים. בין הדרישות הנפוצות לקבלה לקורס: ידע בסיסי בציוד או תוכנה טכנולוגיים, שליטה באנגלית וניסיון קודם בתחום הרלוונטי. עם כישורים אלה, אתה יכול להיות בטוח שתקבל את הכישורים והתובנות הדרושים כדי להפוך למנהל מוצר יעיל.

מוסדות מסויימים דורשים תואר ראשון ומוסדות אחרים דורשים לעבור ראיון אישי.

בעלי תפקידים המשיקים לניהול מוצר יכולים לעשות את ההסבה לניהול מוצר או מנהלי פרויקטים. לימוד כלכלה ולימודי מנהל עסקים יכולים לסייע למנהל המוצר בהכשרתו ובתפקידו.

אפיקי תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול מוצר 


לבוגרי קורס לימודי ניהול מוצר עומד לרשותם מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה. עם הידע שלהם בניהול מוצרים, הם יכולים למצוא משרות במגזרים שונים, כולל טכנולוגיה, ייצור, שיווק ומכירות. הם יכולים גם להשתמש בכישוריהם כדי להפוך ליזמים ולהקים עסק משלהם. בנוסף, בוגרים יכולים לחפש תפקידים בחברות ייעוץ או לעבוד כמנהלי מוצר בחברות מבוססות. עם הכישורים והניסיון הנכונים, בוגרים יכולים אפילו להמשיך בקריירה באקדמיה על ידי הוראה באוניברסיטאות או במכוני מחקר. בוגרי לימודי ניהול מוצר ממוקמים היטב לנצל את שוק העבודה המתפתח ללא הרף ולהבטיח משרות מתגמלות המציעות פוטנציאל צמיחה לטווח ארוך.שכר לבוגרי קורס ניהול מוצר

קורסי ניהול מוצר מציעים לבוגרים הזדמנות מצוינת לצבור את הכישורים והידע הדרושים כדי להשיג עבודה בניהול מוצר. עם השילוב הנכון של מיומנויות טכניות ועסקיות, בוגרים יכולים לצפות להרוויח משכורות תחרותיות בהתאם לרמת הניסיון שלהם. בוגרי קורס ניהול מוצר יכולים לצפות לקבל תשלום טוב עבור המומחיות שלהם. השכר תלוי בגורמים רבים בינהם התפקיד וגם בגודל החברה ובמיקומה וכן בענף בו היא פועלת.

בממוצע שכר של מנהל מוצר מתחיל יכול להתחיל ב-25 אלף ₪ ולהגיע עם הניסיון ל-35 אלף ₪.
מעניין אותך קורס ניהול מוצר - לימודי ניהול מוצר?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בניהול מוצר בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד ניהול מוצר לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד