האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס מטפלות

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מטפלות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
 
במידה ויש לכם גישה וחיבור עז לתינוקות ופעוטות ואתם רוצים לחנך את דור העתיד כבר מגיל קטן שבו החינוך והגישה הם מאוד משמעותיים לעתידם של הילדים, אם גם אתם רוצים להגיע בבוקר לעבודה ולחוש הנאה ממה שאתם עושים ולהרגיש שהעבודה שלכם היא לא סתמית אלא נושאת בתוכה המון אחריות ולא מעט סיפוק ובכך תוכלו בהחלט לתרום רבות להתפתחותם של הפעוטות כבר בגיל בו מתעצב האופי של הפעוטות, כנראה שללכת ללמוד קורס מטפלות זה בדיוק מה שאתם צריכים. הקורס פונה לכל אחד ואחת שמרגישים שיש להם גישה לפעוטות ורצון עז לחנך את דור העתיד וברוב המקרים לא צריך ידע קודם או תנאי סף גבוהים כמו בגרויות ופסיכומטרי אלא רק 12 שנות לימוד. 
 
תחום החינוך בכלל ותחום המטפלות לפעוטות בפרט צובר תאוצה רבה בשנים האחרונות וזוכה להתפתחות אדירה, ולימודים בקורס מטפלות  בהחלט יכול להיות נקודת פתיחה לא רעה לקריירה ארוכת שנים בתחום הכ"כ חשוב ומרתק זה. 
 
קהל היעד
 
כל מי שמעוניין ומרגיש שיש לו גישה לפעוטות ולתחום החינוך באופן כללי. ברוב המקרים דרישות הסף הן: על המעוניינים ללמוד יש להיות מעל גיל 18, בעלי אישור רפואי לעבודה עם ילדים קטנים, סיום 12 שנות לימוד ולפעמים בחלק מהמקומות יש דרישה לתעודת בגרות מלאה.
 
משך הלימודים 
 
ברוב מוסדות הלימוד שמלמדים קורס מטפלות משך הלימודים יעמוד על שנה - שנה וחצי כשבפועל מדובר על 800 שעות לימוד אקדמיות, כשמתוך 800 השעות 400 שעות יהיו התנסות מעשית. במידה ומדובר באנשים בעלי נסיון מעשי בתחום שעות הלימוד ומשך הלימודים הכללי יכולים להיות קצרים בצורה משמעותית. ברוב מוסדות הלימוד ניתן יהיה לשלב עבודה בשעות היום ולימודים בשעות הערב.
 
איפה עובדים?
 
יש לשים לב שבסיום הלימודים יש לעבור מבחן הסמכה ממשלתי ולקבל תעודת הסמכה מטעם משרד התמ"ת. לאחר שעוברים בהצלחה את המבחן מטעם המכללה והתמ"ת ניתן לעבוד בפעוטון, צהרון או גן ילדים. כמובן שתמיד תהיה את האופציה לפתוח גן באופן עצמאי אך ברוב המקרים העדיפות של בוגרי הקורס היא להתנסות באופן מעשי בגן ילדים/פעוטון קיים ורק אחרי תקופה לצאת לדרך עצמאית. כמו"כ יש את האפשרות להמשיך בלימודים מתקדמים של קורס מטפלות סוג 2 או לחילופין להמשיך ללימודי תואר ראשון בתחום החינוך.
 
כמה מרוויחים?
 
מטפלת שכירה בתחילת דרכה תרוויח בסביבות 5,500 ש"ח חודשי ואחרי שנה-שנתיים נסיון צפוי השכר לעלות בהתאם. מטפלת פרטית יכולה להרוויח שכר של 45-50 ש"ח לשעה כבר בסיום הלימודים ומן הסתם ככל שנצבר נסיון מעשי ניתן יהיה בהמשך לדרוש שכר גבוה יותר - הכל בהתאם להשכלה שרכשה בהמשך וכמובן לנסיון בפועל.
 
 
 
 
 
 

סטודנטים ממליצים על מטפלות ומחנכות לגיל הרך

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
240 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.44 מתוך 5

קורסים ולימודי תעודה במטפלות ומחנכות לגיל הרך בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים