האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי עיסוי

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי עיסוי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

 

 רבים מאיתנו זקוקים לטיפול במגע אחת לכמה זמן. המהפכה התעשייתית העבירה אותנו מהכפר אל העיר, ומעבודות פיזיות אל עבודות משרדיות - ישיבה מול מחשבים, עבודות משרדיות, ותעסוקה ללא יציאה מהמשרד במהלך שעות העבודה. ההתרכזות במקום אחד מותירה במקרים רבים את השרירים שלנו תפוסים, ועובדים רבים אף נוהגים להגיע לטיפולים במגע כדי להקל על השרירים אחת לכמה שבועות. ניתן להעניק שירותים שכאלה דרך מגוון רחב של לימודים: קורס רפלקסולוגיה, קורס טווינה וכן קורס שיאצו.

 

*תכני לימוד: בשוק הלימודים בישראל קיימת אפשרות לבחור בתואר אחד הכולל הכשרה בשלושת המתודות הללו בטיפול במגע. לימודי מטפל רב תחומי קיימת אפשרות לבחור במגמה ראשית הכוללת הכשרה באחד מבין התחומים הבאים: קורס שיאצו, קורס רפלקסולוגיה, וכן קורס טווינה ועיסוי. במהלך הלימודים נדרשים הסטודנטים גם לבחור במגמה משנית הכוללת את אחד מתחומים אלה וכן בקורסי בחירה ומעבר של סטאז' הכולל התנסות מעשית בטיפול במגע.

 

*קורס רפלקסולוגיה נלמד מתוך ההנחה שהאיברים והתחלואות בגוף שלנו מיוצגות בכפות הרגליים - דרכן ניתן לבחון אם האדם נמצא בקו הבריאות ומהן הבעיות הבריאותיות והנפשיות שלו. במהלך טיפול רפלקסולוגי מתבצע עיסוי ולחיצה על נקודות שונות בכף הרגל של המטופל על מנת לעודד זרימת דם תקינה בגוף. במהלך קורס רפלקסולוגיה לומדים הסטודנטים כיצד לעזור לגוף לטפל בעצמו, ללא שימוש בחומרים חיצוניים. קורס טווינה הוא לימוד של מתודה שמקורה ברפואה הסינית הקלאסית. דרך טיפולי מגע וכן דיקור הנלמד במהלך הלימודים רוכשים הסטודנטים כלים לפיתרון של בעיות רפואיות שמקורן בכאבי שלד ושרירים, כאבים כרוניים, וכן פריצות דיסק וצווארים תפוסים.

 

*במהלך קורס טווינה, הנמשך לרוב כתשעה חודשים, נלמדים העקרונות של הפיזיולוגיה הסינית, איתור ואבחון של בעיות אורתופדיות וכרוניות, תפקוד האיברים והרקמות ברפואה הסינית, טכניקות עבודה של טווינה ועוד.

 

*קורס שיאצו מכשיר סטודנטים לעיסוק במגע המשלב בין הגוף לנפש. התחום התפתח ביפן כמערכת לטיפול במגע השאובה מעקרונות הרפואה הסינית המסורתית, ובמהלכו מתבצע עיסוי של מקומות בגוף ע"י לחיצה על איברים וכן מתיחה שלהם. הטיפול אמור לשפר את זרימת האנרגיה ומחזור הדם בגוף. במהלך קורס שיאצו, הנמשך לרוב כתשעה חודשים, נלמדים העקרונות והתיאוריות של הרפואה הסינית, ניתנים כלים לטכניקות של טיפול עצמי בשיאצו, וכן מתבצע תרגול שוטף של תרגילי גמישות ותניעה מהצ'י-קונג ויוגה.

 

*אפשרויות קידום: עם סיום הלימודים בטיפולי המגע השונים, רבים נוהגים לעבוד כעצמאיים ולהעניק שירותי עיסוי בביתם או בבית הלקוח. סטודנטים אשר סיימו את הלימודים ומעוניינים להעמיק את הידע שלהם בתחום יוכל להמשיך ללימודי תואר ראשון בריפוי ועיסוק, אשר כולל לימוד תכנים מתחום הרפואה והסוציולוגיה, מהאנטומיה וכן מהרפואה המשלימה.

סטודנטים ממליצים על עיסוי ומקצועות המגע

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
251 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

קורסים ולימודי תעודה בעיסוי ומקצועות המגע בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים