האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס אילוף כלבים

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס אילוף כלבים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
בימים אלו הרבה אנשים מעוניינים ללמוד אילוף כלבים, רובם אנשים שאוהבים את בעלי החיים שמוגדרים כחברים נאמנים של האדם, האהבה לכלבים מביאה אותם ללמוד אילוף כלבים אך דרושות תכונות אופי בשביל להצליח בתחום, מעל הכול יש להיות אנשים בעלי סבלנות מכיוון שפעולת האילוף היא פעולה ארוכה ומתישה, כמו כן יש צורך גם בהשקעה מרובה בכדי להגיע לרמה של אילוף טוטאלי.
 
 
האם כדאי ללמוד אילוף כלבים
ישנם הרבה מקומות המציעות קורס אילוף, לרוב הם יתקיימו בכלבייה בשטח פתוח אך מגודר כדי שתוכלו לתרגל את כל הדברים הנדרשים עם הכלב במקומות פתוחים וללא רצועה, אך יש דרכים אחרים ללמוד אילוף כלבים, באינטרנט ישנם סרטוני אילוף והדגמות, כמו כן ישנם הרבה מאמרים שנכתבו על ידי מאלפים מוסמכים שיכולים לעזור ללמוד אילוף כלבים למתחילים, אך במידה ואתם רוצים להיות מאלפים לא תוכלו להסתמך רק על הרשת, יש צורך בקורס מאלפי כלבים בכדי להיות מוסמך רק אחרי שקיבלת את כל המידע הדרוש והתנסית בכל השיטות לאילוף תוכל להגדיר את עצמך כמאלף.
 
 
משך זמן הקורס
קורס אילוף כלבים נמשך בין חצי שנה לשנתיים, תלוי ברמה הרצויה על המאלף, ובמתכונת הקורס, ישנם מכללות שמעבירות קורס מקצועי מקיף ארוך יותר וישנם מכללות שבוחרות דווקא בקורס קצר וממצא, דבר חשוב ביותר לפני שבוחרים במקום לימודים יש לבדוק כמה ניסיון יש למרצה הקורס עם אילוף כלבים, כי הרבה ממה שתלמדו הוא שואב מתוך הניסיון שלו עם כלבים, אחרי שחש את התחום, מרצה בעל 10 שנים של ניסיון באילוף כלבים כמובן שיוכל לספר ולתת לכם יותר ידע ממרצה שיש לו ניסיון של שנתיים.
 
 
למי מתאים
קורס אילוף כלבים מיועד לכל אוהבי בעלי החיים הכול כך מיוחדים הללו, כלבים, ובכלל לכל אותם אנשים אשר רוצים לעבוד עם חיות, במטרה לעזור לבני אדם, בין אם בדרך של טיפול בבני אדם או בדרך של השרשת התנהגות חיובית בבעלי החיים, בכדי שלבעלים של הכלב יהיה יותר קל לטפל בכלב.
 
 
נושאי לימוד
הלימודים בקורס מתחלקים לשני חלקים :תיאורי ומעשי, בחלק התיאורטי - אנטומיה ופיזיולוגיה של הכלבים,תהליך הלמידה של הכלב, תקשורות עם הכלב,שפת הגוף של הכלב, התאמה של סוג הכלב לצרכים ותפקיד שהינך מייעד אותו וכו'. בחלק המעשי - לימוד פקודות, תזונה נכונה לכלבים, גירויים שונים, גידול הכלבים, ציוד לאילוף.
 
 
אפשרויות תעסוקה
בוגרי הקורס יוכלו להשתלב במגוון רחב של עבודות כמו: עבודה עם כלבים בכלבייה, עבודה בחנות חיות / מזון, עבודה עם כלבים כדוג ווקר, עבודה בחברה ביטחונית או לפנות לדרך עצמאית ולפתח את קריירת האילוף שלכם .
 
 
שכר התחלתי
כמו במקצועות רבים גם אצל מאלפי כלבים השכר משתנה בהתאם לניסיון ולוותק במקום העבודה. בשנים הראשונות הממוצע עומד על 7,000 ש"ח ובשנים מתקדמות יותר ניתן להגיע לשכר של 10,000 ש"ח ומעלה בממוצע .

סטודנטים ממליצים על אילוף בעלי חיים

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
258 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.46 מתוך 5

קורסים ולימודי תעודה באילוף בעלי חיים בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים