072-3300504

קורס אילוף כלבים

מידע כללי
 
בימים אלו הרבה אנשים מעוניינים ללמוד אילוף כלבים, רובם אנשים שאוהבים את בעלי החיים שמוגדרים כחברים נאמנים של האדם, האהבה לכלבים מביאה אותם ללמוד אילוף כלבים אך דרושות תכונות אופי בשביל להצליח בתחום, מעל הכול יש להיות אנשים בעלי סבלנות מכיוון שפעולת האילוף היא פעולה ארוכה ומתישה, כמו כן יש צורך גם בהשקעה מרובה בכדי להגיע לרמה של אילוף טוטאלי.
 
 
האם כדאי ללמוד אילוף כלבים
ישנם הרבה מקומות המציעות קורס אילוף, לרוב הם יתקיימו בכלבייה בשטח פתוח אך מגודר כדי שתוכלו לתרגל את כל הדברים הנדרשים עם הכלב במקומות פתוחים וללא רצועה, אך יש דרכים אחרים ללמוד אילוף כלבים, באינטרנט ישנם סרטוני אילוף והדגמות, כמו כן ישנם הרבה מאמרים שנכתבו על ידי מאלפים מוסמכים שיכולים לעזור ללמוד אילוף כלבים למתחילים, אך במידה ואתם רוצים להיות מאלפים לא תוכלו להסתמך רק על הרשת, יש צורך בקורס מאלפי כלבים בכדי להיות מוסמך רק אחרי שקיבלת את כל המידע הדרוש והתנסית בכל השיטות לאילוף תוכל להגדיר את עצמך כמאלף.
 
 
משך זמן הקורס
קורס אילוף כלבים נמשך בין חצי שנה לשנתיים, תלוי ברמה הרצויה על המאלף, ובמתכונת הקורס, ישנם מכללות שמעבירות קורס מקצועי מקיף ארוך יותר וישנם מכללות שבוחרות דווקא בקורס קצר וממצא, דבר חשוב ביותר לפני שבוחרים במקום לימודים יש לבדוק כמה ניסיון יש למרצה הקורס עם אילוף כלבים, כי הרבה ממה שתלמדו הוא שואב מתוך הניסיון שלו עם כלבים, אחרי שחש את התחום, מרצה בעל 10 שנים של ניסיון באילוף כלבים כמובן שיוכל לספר ולתת לכם יותר ידע ממרצה שיש לו ניסיון של שנתיים.
 
 
למי מתאים
קורס אילוף כלבים מיועד לכל אוהבי בעלי החיים הכול כך מיוחדים הללו, כלבים, ובכלל לכל אותם אנשים אשר רוצים לעבוד עם חיות, במטרה לעזור לבני אדם, בין אם בדרך של טיפול בבני אדם או בדרך של השרשת התנהגות חיובית בבעלי החיים, בכדי שלבעלים של הכלב יהיה יותר קל לטפל בכלב.
 
 
נושאי לימוד
הלימודים בקורס מתחלקים לשני חלקים :תיאורי ומעשי, בחלק התיאורטי - אנטומיה ופיזיולוגיה של הכלבים,תהליך הלמידה של הכלב, תקשורות עם הכלב,שפת הגוף של הכלב, התאמה של סוג הכלב לצרכים ותפקיד שהינך מייעד אותו וכו'. בחלק המעשי - לימוד פקודות, תזונה נכונה לכלבים, גירויים שונים, גידול הכלבים, ציוד לאילוף.
 
 
אפשרויות תעסוקה
בוגרי הקורס יוכלו להשתלב במגוון רחב של עבודות כמו: עבודה עם כלבים בכלבייה, עבודה בחנות חיות / מזון, עבודה עם כלבים כדוג ווקר, עבודה בחברה ביטחונית או לפנות לדרך עצמאית ולפתח את קריירת האילוף שלכם .
 
 
שכר התחלתי
כמו במקצועות רבים גם אצל מאלפי כלבים השכר משתנה בהתאם לניסיון ולוותק במקום העבודה. בשנים הראשונות הממוצע עומד על 7,000 ש"ח ובשנים מתקדמות יותר ניתן להגיע לשכר של 10,000 ש"ח ומעלה בממוצע .
מעניין אותך קורס אילוף כלבים?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה באילוף בעלי חיים בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד אילוף בעלי חיים לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד