לייעוץ אישי חינם, התקשרו:
072-3300504

קורס עיצוב גבות

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס עיצוב גבות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

מידע כללי

 
תחום עיצוב הגבות שייך לענף של האסתטיקה והיופי. הגבות הן מרכיב חשוב בפנים ועל כן יש להן השפעה גדולה על מראה הפנים ובעיקר על הבעת הפנים. בשנים האחרונות הולכת וגדלה המודעות בקרב הציבור לאסתטיקה, טיפוח ויופי. בשביל נשים רבות, לגבות אסתטיות ומעוצבות יש חשיבות גבוהה והן משקיעות המון זמן וכסף בטיפוח שלהן. תחום עיצוב הגבות הינו כמבוקש מאוד ובהתאם לכך החלו להציע מוסדות לימוד רבים קורסים לעיצוב גבות. לימודים אלה מעניקים למשתתפות ומשתתפים את כל הידע והכלים המקצועיים הנדרשים להכשרתן כמעצבות גבות מקצועיות.
 
קורס עיצוב גבות
 
למי מתאים ?
הקורס מתאים לאנשים בעלי חוש אסטתטי ובעלי מודעות גבוהה בכל הקשור לתחום היופי והאסתטיקה ביום יום. לרוב אין חובה להכשרה קודמת בתחום הקוסמטיקה, וניתן להתחיל את הקורס ללא כל ידע קודם 
 
 

איפה הכי כדאי ללמוד עיצוב גבות?

בשנים האחרונות אנחנו עדים בעלייה למודעות בתחומי הקוסמטיקה ואחד התחומים הפורצים ביותר הוא עיצוב גבות. גבות הן למעשה קומץ השיער הכי בולט אצל בני האדם ולכן רבים משקיעים זמן וכסף בטיפוח גבות יפות. לימוד עיצוב גבות מיועד לכל מי שמעוניינת לדעת לעצב גבות ברמה מקצועית ואיכותית תוך מתן דגש על אסתטיקה ורמת דיוק מקסימלית. כיום, ישנו מבחר גדול של בתי ספר לעיצוב גבות שמציעים קורס עיצוב גבות או קורס עיצוב גבות ושעווה בהם ניתן להשתתף וללמוד את כל רזי המקצוע.
 
 

מה לומדים בקורס?

במהלך הלימודים המשתתפות והמשתתפים לומדים נושאים כגון: איפור גבות, הרמת גבות, איפור קבוע לגבות, יסודות בעבודה בתור מעצבי גבות, טיפול במקרי גבות מחוברות, צביעת גבות, שימוש בגבות מלאכותית, הלחמות ריסים, עיצוב מותאם לגברים, רזי עבודת הקוסמטיקאיות, הכרת תכשירי הטיפוח המובילים, מכשור וציוד לטיפול בגבות, השפעה של טרנדי ואופנות על עיצוב גבות, הבנה חזותית של תווי פנים והתאמה של סוג עיצוב הגבות אליהם, היכרות עם סוגי ומבני השערה, מיומנויות עיצוב, שימוש בשעווה ובפינצטה, מריטת שערות באמצעות חוט ומספריים, צביעת גבות, דילול גבות, טיפול בגבות מחוברות ועוד נושאים רבים הנלמדים במהלך קורס עיצוב גבות.
 
 

מסלולי לימוד והתמחויות

כיום יש מגוון רחב של שיטות לעיצוב הגבות כמו : שיטת מיקרובליידינג (שיטת השערה) המאפשרת הדמיית שיער באמצעות שימוש בעט ידינית שלה מחברים להבים קטנים, המחדירים סוג של פיגמנט המדמה שיער טבעי ונותן תחושה שהם שלך. שיטה זו מחזיקה בין 10-12 חודשים כמובן תלוי בסוג העור, גיל ולאחר מכן דורשת תחזוקה. שיטה נוספת היא שיטת הקעקוע - המדגישות את תווי הפנים המחזיקה בין שנה לארבע שנים תלוי בסוג העור.
 
 
אפשרויות תעסוקה
בוגרי הקורסים השונים יוכלו להשתלב במכוני יופי רבים ואף לפתוח עסק משל עצמם בשל הידע אותו ירכשו במהלך הלימודים.
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס עיצוב גבות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורסים ולימודי תעודה בעיצוב גבות בישראל

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים