לייעוץ אישי חינם, התקשרו:
072-3300504

קורס מאמני טניס

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מאמני טניס
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
תחום הטניס קיבל תאוצה בישראל בשנים האחרונות, יש האומרים בגלל ההצלחה של שחר פאר שדורגה עד לאחרונה מספר 11 בעולם וההצלחה של הצמד הישראלי אנדיוני, לאחרונה גם זכה ישי עוליאל, טנסיאי בן 12 מרמלה, במקום הראשון לבני גילו בכל העולם, יש הזוקפים את הזכייה לטובת מדריכי הטניס המסורים שלו שעשו עבודת פלאים עם הילד, אם גם אתם רוצים לגדל את דור העתיד של הטניס הישראלי, קורס מדריכי טניס הוא נקודת התחלה מצוינת עבורכם.
 
קורס מאמני טניס מכשיר את תלמידים להעביר שיעורי טניס לילדים עד גילאי 16, ובעצם להקנות את ערכי הטניס למתחילי התחום, קורס מדריכי טניס מקנה לתלמידים בו יכולות טכניות הקשורות לטניס, מחזקות את הכושר הגופני ונותנות להם דגשים לאימון, בכדי לטפח את עתיד שחקני הטניס בישראל.
 
 
קורס מאמני טניס
תמונה: shutterstock
 
 
 
למי מתאים
קורס מדריכי טניס מיועד בעיקר לאנשים העוסקים בספורט כתחביב ורוצים להפוך את התחביב שלהם למשהו מקצועי ומשופשף יותר.
 
 
נושאי הלימוד
קורס מדריכי טניס לא שונה מקורסי הדרכה שונים הקשורים לענף ספורט זה או אחר וגם הוא מכיל נושאים כמו אנטומיה, פסיכולוגיה של הספורט, פיזיולוגיה, פציעות בספורט, בניית מערך שיעורים, חוקה ושיפוט של טניס, אימון ילדים ובוגרים, טקטיקה ועוד. בנוסף לנושאים אלה ועוד יש חובה לעבור קורס עזרה ראשונה כאשר עושים קורס מדריכי טניס ולכן מרבית מקומות הלימוד המציעים קורס מדריכי טניס כוללים בתוך נושאי הלימוד את קורס עזרה ראשונה.
 
 
משך הקורס
אורכו של קורס מדריכי טניס ברוב המוסודות עומד כיום על 220 שעות אקדמיות בממוצע ואילו הלימודים בקורס מאמני טניס נע בין 300 ל-500 שעות לימוד אקדמיות.
 
 
תנאי קבלה 
מועמדים בעלי 12 שנות לימוד, בעלי רקע וניסיון בתחום הטניס ושהתחרו תקופה מסויימת (3 שנים) במסגרת האיחוד / התאגדות בענף הספורט.
כמו כן ,ידרשו המועמדים לעמוד בהצלחה במבחני כניסה וראיון קבלה אישי.
 
 
שכר לימוד 
עלות קורס מדריכי טניס ברוב מכוני הלימוד המקיימים קורס זה נע בין 5,000 ל-6,000 ש"ח בממוצע.
 
 
שכר התחלתי ממוצע 
מאמן טניס בתחילת דרכו ירוויח שכר ממוצע של 5,500 ש"ח וככול שיצבור יותר ניסיון בתחום יוכל להגדיל את ההכנסה שלו במגוון דרכים למשל: שיעורים פרטיים בעלות ממוצעת של 100 ש"ח לשעה ליחיד .
 
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מאמני טניס
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורסים ולימודי תעודה בהסמכת מדריכי ומאמני ספורט בישראל

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים