לייעוץ אישי חינם, התקשרו:
072-3300504

קורס הום סטיילינג

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס הום סטיילינג
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
תחום העיצוב מאיץ ומתרחב מאוד בשנים האחרונות ואנשים רבים מוצאים בו פתרון למבוקשם התעסוקתי ולחופש הביטוי העצמי במסגרת עבודה יצירתית. אחד מהתחומים החדשים והפופולאריים ביותר בתחום העיצוב המקצועי הוא עיצוב הבית - "הום סטיילינג". תחום ההום סטיילינג עוסק בעיצוב והלבשת הבית באופן ראוי הכולל שימוש בחומרים איכותיים תוך התחשבות במבנה של הבית וטעמם של הדיירים המתגוררים בו. קורס הום סטיילינג פונה לאנשים בעלי חוש עיצוב מפותח אשר מעוניינים לסייע לאחרים לעצב את ביתם ולהפיק מכך את הסיפוק המירבי.
 
 
נושאי לימוד
במסגרת לימודי הום סטיילינג זוכים הסטודנטים להכיר לעומק נושאים כגון: מושגי בסיס בתחום העיצוב, תאוריות ואסכולות בהום סטיילינג, אלמנטים בחלל ועיצוב פנים, עקרונות בעיצוב בתים, התאמת ריהוט ותאורה, שימוש בצבעים, שילובים של טקסטיל וחיפויים, עיצוב של מטבחים וחדרי אמבטיה, פנג שואי, עיצוב של סלונים, ארגונומיה ועוד נושאים רבים ומעניינים אותם זוכים הסטודנטים להכיר לעומק בקורס. מעבר לתכנים התיאורטיים במהלך הלימודים הסטודנטים יבקרו במשרדי אדריכלים ויפגשו עם מעצבים מהשורה הראשונה על מנת להעשיר את תוכן הלימודים בפרקטיקה מעשית.
 
 
איפה כדאי ללמוד הום סטיילינג
לימודי הום סטיילינג פונים לקהל יעד רחב ומגוון אשר מעוניין ללמוד תחום ייחודי, צבעוני ומרענן שגם מביא להכנסה גדולה בהתאם. כיום, ישנם מוסדות לימוד רבים המציעים קורסים בתחום ההום סטיילינג כאשר מטרתם הסופית היא להכשיר כמה שיותר מעצבים איכותיים מדי שנה לשוק העבודה. 
 
 
תנאי קבלה 
לרוב המוסדות לימוד אין דרישות לתנאי קבלה מקדימים אך, כן יש ראיון קבלה אישי לפני תחילת הקורס .
 
 
אפשרויות תעסוקה
בוגרי הקורס לרוב עובדים בתחום כפרילנסרים ועובדים מול בעלי חנויות ובתי עסק או מול אנשים פרטים המעוניינים לעצב את ביתם הפרטי. בוגרי הקורס יוכלו להשתלב במבחר של תפקידים בתחום של עיצוב בתים כגון:
 
  • מעצבי אולמות לגופי תאורה
  • מעצבי בית לאביזרים שונים
  • יועצי אקססורייז
  • יועצי צבע
  • לעסוק בתחום באופן עצמאי
 
 
שכר התחלתי ממוצע 
השכר משתנה בהתאם לניסיון שצוברים בשוק העבודה, מעל 5 שנים בתחום יכולים להגיע לשכר שבין 6,000 ל-9,000 ש"ח בחודש בממוצע ובעלי ניסיון של 5-10 שנים יכולים להגיע לשכר שבין 9,000 ל-15,000 ש"ח בממוצע.
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס הום סטיילינג
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורסים ולימודי תעודה בקורס הום סטיילינג בישראל

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים