לייעוץ אישי חינם, התקשרו:
072-3300504

קורס CNC - עיבוד שבבי

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס CNC - עיבוד שבבי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
הביקוש לשימוש במכונות ממוחשבות בכל העולם רק הולך וגובר וכך מתעורר צורך להכשיר אנשי מקצוע אשר יוכלו להגדיר ולהפעיל את אותן מכונות ולבקר את התוצרת. כאשר אנחנו מדברים על CNC צריך לדעת כי מדובר בראשי תיבות של computer numerical control - בקר ממוחשב אשר מתוכנת לקבל קלט בשפת מחשב מסוימת ולהניע אותו לפי הקלט שקיבלה מכונה חשמלית מסויימת ( כמו למשל מקדחה). 
 
קורס CNC נמשך בין 100-500 שעות אקדמיות ונותן ללומדים ידע רחב בתכנות CNC, בתכנון ויצור באמצעות מחשב. השימוש בתכנון באמצעות המחשב זוהי עיקר הפעילות של התעשייה האלקטרונית. העיבוד השבבי נחוץ ביותר לתקינותן של מערכות תעשיתיות וטכנולוגיות אשר השימוש בהן הוא יומיומי. בוגרי הקורס לומדים להשתמש בכלי זה ובמקביל מוכשרים גם בלימודי בקרת איכות. מסלול הלימודים שונה ממוסד למוסד אך במרבית מוסדות הלימוד הלימודים ישלבו צד עיוני יחד עם צד מעשי והכשרה במפעלים לעיבוד שבבי. 
 
 
תנאי הקבלה לקורס
 
הלימודים יתאימו לאנשים שאוהבים ומתחברים לעולם המחשבים. הקורס יכול אף להתאים למעוניינים בהסבה מקצועית. תנאי הקבלה לקורס משתנים בין מוסדות הלימוד השונים אך לרוב מדובר בתנאים הבאים:
1. ראיון אישי
2. 10-12 שנות לימוד
 
 
מה לומדים?
 
בין נושאי הלימוד הנלמדים בקורס עיבוד שבבי קונבנציונלי וממוחשב: שרטוט ממוחשב, תכנות עיבוד שבבי ממוחשב, עיבוד מכונות, הכרת המחשב, תורת החומרים, תהליכי ייצור, מהירות ועמידות של כלי שיבוב, תהליכי עיבוד שבבי, כרסום וחריקה, אבטחת איכות, אנגלית טכנית, בטיחות, ביצוע תרגילים במערכת אבסולוטית, תיב"ם, תורת הכלים, פיקוד, בקרה ועוד.
 
 
לימודי המשך ואפשרויות תעסוקה
 
בוגרי הקורס יוכלו להמשיך וללמוד תוכנות נוספות מעולם התכנון והשרטוט כמו למשל אוטוקד או SolidWorks אשר נמצאת לרוב בשימוש תמידי אצל מהנדסים והנדסאים. הגדלת הידע תתרום לקידום המקצועי של התלמידים כך שלא מעט פונים ללימודי ההמשך הן בסיום הלימודים והן בהמשך דרכם. הבוגרים יוכלו לבחור ולהשתלב בשוק העבודה מיד עם סיום הלימודים ויוכלו להיכנס לעולם ההייטק, התעשיות האלקטרוניות, עיבוד שבבי, תעשיות החומרים, הנדסת פלסטיקה, אבטחת איכות, מחרטות ועוד.
 
 
שכר בתחום
 
השכר משתנה בהתאם לוותק והנסיון שלכם בתחום. אדם בתחילת דרכו בתחום אשר רק סיים את לימודיו יירוויח בממוצע 7,500 ש"ח בחודש. לאחר שיצבור וותק של יותר מחמש שנים המשכורת תעלה ותגיע לממוצע של 10,000 ש"ח. כמו בכל תחום גם בעולם העיבוד השבבי ישנם תפקידי ניהול בהם המשכורות גבוהות מאוד ויכולות להגיע ליותר מ20,000 שקלים בחודש.
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס CNC - עיבוד שבבי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

סטודנטים ממליצים על CNC

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
244 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.49 מתוך 5

קורסים ולימודי תעודה בCNC בישראל

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים