האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס רייקי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס רייקי

מידע כללי

תחום הרפואה המשלימה צובר תאוצה בעולם ובישראל בפרט. הרפואה המשלימה היא אוסף של שיטות טיפול עתיקות יומין, אחת משיטות הטיפול האלה היא רייקי. טיפול בעזרת רייקי מתבסס על תיעול אנרגיות באמצעות סמלים וכלים הנלמדים בקורס. על פי תפיסה של הרייקי, בגוף זורמת אנרגיה המבטאת את מצב הגופני ומשפיעה עליו. כאשר האנרגיה חלשה או חסרה זה מבטא מצב של מצוקה גופנית או נפשית שרק על ידי החזרת האנרגיה יוכל האדם לחזור למצב נורמאלי.

כבר הוכח בעבר שניתן לטפל באנשים גם דרך העברה של אנרגיות חיוביות ומגע. קיימים מטפלים רבים שהוכשרו לטפל בשיטות טיפול הוליסטיות הכוללות ריפוי וטיפול באנשים בעלי בעיות רפואיות ונפשיות. עם הצמיחה של הרפואה האלטרנטיבית בעולם ובארץ בפרט, קיימות אפשרויות רבות ללימוד של צורות ריפוי הוליסטיות המאפשרות להשתמש בכל הטוב שבמטפל ולהעביר את האנרגיות לאחרים. מבין מגוון שיטות הריפוי שאפשר ללמוד אותן ניתן למנות קורס רייקי, קורס הילינג וכן קורס ביו אנרגיה.
 

קהל יעד
לימודי רייקי פונים לקהל הרחב ולכל מי שמעוניין ללמוד ולהשתלב בתחום. הלימודים מתאימים מאוד לאלו העוסקים ברפואה משלימה, מדקרים סיניים והילרים המעוניינים להרחיב את הידע שלהם ולהציע למטופלים שלהם דרכי ריפוי נוספות.
 

תחומי לימוד
ברמה המתחילה של הקורס, נלמדת ההיסטוריה של שיטת הריפוי וכן מתבצעות מדיטציות באמצעות דמיון מודרך. הסטודנטים רוכשים גם ידע בכל הקשור לצ'אקרות השונות שבגוף, פתיחות וחסימות של נקודות, וכן נלמד הקשר שבין התנהגות החולה לסוג המחלה והטיפול הדרוש. קורס רייקי מכשיר את הסטודנטים לטיפול בשיטה שבמסגרתה מניח המטפל את ידיו על גופו של המטופל, על פי האמונה, בשיטה זו זורמת אנרגיית הרייקי אל המטופל.
 
לימודי קורס רייקי מתחלקים לשלוש רמות:
רמה 1 - בה לומדים הסטודנטים לטפל בעצמם ובאחרים באמצעות מגע.
רמה 2 - בה מחזקים התלמידים את העיסוק בתחום ואף לומדים כיצד טיפול מרחוק.
רמה 3 - המכשירה לדרגת מאסטר המאפשרת ללמד את הרייקי בעתיד.
 
 
ניתן לשלב את הלימודים עם קורס הילינג, הקורס נפרש על פני חודשים ספורים עבור לימודים מעמיקים וכן לימודים מקוצרים במתכונת של עד 10 מפגשים. במהלך הקורס לומדים הסטודנטים על המבנה האנרגטי של גוף האדם, כלים לביצוע של סריקות אנרגטיות, וכן טכניקות ההילינג ושבעת הצ'אקרות.

כמו כן ניתן לשלב את הלימודים עם קורס ביו אנרגיה (ביואורגונומי) שנועד לחזק את יכולת התקשור עם התת המודע. דרך שיטת הביואנרגיה ניתן לטפל בחולים בצורה מעמיקה במיוחד, העבודה על התת - מודע מאפשרת יצירה של מציאויות חדשות בחייהם של המטופלים. במהלך קורס זה נלמדים היסודות של האנרגיות בגוף והבעיות שהן עשויות לגרום, דרכי התחברות לתת מודע וכלים לזיהוי של בעיות נפשיות אצל מטופלים.
 

אפשרויות תעסוקה 
בוגרי קורס רייקי יוכלו להשתלב כשכירים במרכזי ספא, מרפאות, קופות חולים, קליניקות ועוד. אופציה נוספת היא לעבוד כמדריכי רייקי או כעצמאים בתחום. 

קורסים ולימודי תעודה ברייקי והילינג

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי