האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

למה כדאי ללכת על לימודי כלכלה?

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלמה כדאי ללכת על לימודי כלכלה?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי כלכלה זהו אחד מתחומי הלימודים המעניינים ביותר שיש
 
לימודי כלכלה זהו אחד מתחומי הלימודים המעניינים ביותר שיש.  לימודי כלכלה שייכים לתחום מדעי החברה  ועוסקים בעולם הפיננסי של חיינו והשפעתו על חיי האדם בעולם. כלכלה באופן כללי זהו מקצוע אשר עוסק בהליכי מסחר, הפצה וייצור של שירותים ומוצרים כאשר המיקוד הינו בפן של שוק ההון.

מטרת הלימודים
מטרת לימודי כלכלה היא לתת לסטודנט את הכלים והידע הנחוצים בתחום הכלכלה על מנת שיוכל להבין תהליכים ומגמות בארץ ובעולם בתחום שוק ההון, ושידע לנתח ולחקור תהליכים ומגמות פיננסיים אשר מתרחשים בשוק. במסגרת לימודי כלכלה חוקרים לעומק את התחום של ייצור קניין המשמש דרך כמה תחומים: ייצור באמצעות הון, משק גלובלי, מסחר, עבודה עם מודלים כלכליים ועוד מגוון רחב של תחומים השייכים לעולם הכלכלה.
 
תכני לימוד ומסלולים
לימודי כלכלה ניתן ללמוד במסלול חד-חוגי או במסלול דו-חוגי  במגוון תחומים כמו: כלכלה ומנהל עסקים, פסיכולוגיה וכלכלה, מדעי המדינה וכלכלה, כלכלה ולוגיסטיקה וניהול ועוד. במסגרת לימודי כלכלה יעברו הסטודנטים קורסים רבים בתחום הכלכלה. בין הקורסים הנלמדים נוכל למצוא: מיקרו ומאקרו כלכלה, תורת המשחקים, סטטיסטיקה לכלכלנים, מתמטיקה לכלכנים, חשבונאות, מימון, תורת המחירים ועוד נושאים רבים ומגוונים מעולם הכלכלה.

למי מתאים?
קהל היעד המתאים ללימודי כלכלה הם סטודנטים אשר רוצים לעשות תואר ראשון במקצוע מעניין ומאתגר אשר מתקשר לעולם הפיננסי. מי שיש לו זיקה לעולם הפיננסי ולשוק ההון, ימצא עצמו מתעניין מאוד וגם מצליח בלימודים .משך הלימודים הוא שלוש שנים כאשר עם סיום הלימודים מקבלים תואר ראשון בתחום ואפשר להתחיל לעבוד בתור כלכלנים.
 
 

לימודי תואר ראשון בכלכלה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים