יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על האקדמית תל אביב - יפו

בכל מסלול שתבחרו, תקבלו את הכלים להשפיע.

מאז היווסדה, האקדמית תל אביב- יפו הציבה לעצמה כמטרה ב-1994, כמוסד אקדמי חלוצי, ליצור חיבור הדוק בין הסטודנטים ובוגרי האקדמית לעמדות השפעה במגזר הציבורי, בעולם העסקי ובחברה הישראלית.

באקדמית ישנם כ-4,600 סטודנטים אשר מקבלים את מיטב הכלים להשפיע בצורה משמעותית בכל תחום בו הם ייבחרו ללמוד ולהותיר חותם. האקדמית מתגאה בכ-16,000בוגרים, התופסים עמדות מפתח בישראל, במגזר הציבורי, בעולם העסקים ובחברה תוך שהם משפיעים על החברה בה הם חיים, עובדים ומשנים אותה.

האקדמית פועלת במודל ייחודי המשלב הוראה התנסותית, מחקר יישומי, ומעורבות קהילתית תוך הקפדה על תנאי קבלה גבוהים. ההוראה שמה דגש על עבודה בשטח, תוך הטמעה ועיבוד של הלמידה בכיתה, בקבוצות קטנות ותחת הנחיה וליווי שוטפים.

 

הדרך המנחה היא ללוות, ללמד ולתת לסטודנטים ולבוגרים את הכלים להותיר חותם בכל תחום שבו יבחרו להשפיע.  

שכר הלימוד באקדמית זהה לזה שבאוניברסיטאות.

 

סיבות נוספות ללמוד באקדמית?

  • רמה אקדמית גבוהה ותנאי קבלה גבוהים - במטרה לייצר שיח ורמת לימודים גבוהה, שישאירו חותם בכל סטודנטית וסטודנט.
  • MAKE YOUR IMPACT  - כתוצאה מעבודה מעשית בשילוב קורסים התנסותיים המתקיימים בשטח, הסטודנטים באקדמית משפיעים על הסביבה והקהילה שבתוכן הם לומדים עוד לפני יציאתם אל שוק העבודה וזה מה שמכין אותם ליום שאחרי התואר. באקדמית נלמד את הסטודנטים להותיר חותם בכל תחום שבו יבחרו לעסוק, ונעניק להם את היכולת להשפיע על הסביבה שבה הם נמצאים כבר במהלך התואר. לכן, הבוגרים שלנו נחשבים למבוקשים בשוק העבודה ונהנים מיתרון יחסי עוד בשלבי הריאיון לעבודה.
  • הסטודנט במרכז- אנחנו נהיה שם כדי לתת לכל סטודנט וסטודנטית את הכלים להצלחה עד לכדי מיצוי הפוטנציאל האישי.
  • כיתות קטנות ומדיניות דלת פתוחה - מתוך תפיסת הסטודנט במרכז והאינטראקציה האישית היומיומית.
  • מרצים מובילים - המרצים באקדמית הינם אנשי מקצוע בעלי מוניטין מהשורה הראשונה בכל תחום,
    עם יכולת השראה לדור הבא, וניסיון מוכח של עשייה והשפעה באקדמית ומחוצה לה.
  • מיקום בתל אביב-יפו - הקמפוס משתרע על שטח של כ-50 דונם, בתפר בין תל-אביב ליפו, וכולל מבנים שתוכננו ונבנו בסטנדרטים גבוהים, על מנת להעניק לסטודנטים ולסגל תנאי הוראה, מחקר ורווחה ההולמים מוסד אקדמי מודרני.
  • מעונות בקמפוס - מתחם מגורים מודרני במרכז הארץ, המציע פתרונות דיור במחירים אטרקטיביים. המתחם נבנה ועוצב בטכנולוגיות חדישות וכולל חדרים אישיים, זוגיים או לשותפים.
השילוב של חדרים מאובזרים ומתקדמים, חללים משותפים וקומת מסחר, מספקים ביחד את התנאים המושלמים לחיי חברה מהנים ואווירת לימודים פורה.

החזון שלנו 

כולנו רוצים להשאיר את החותם שלנו בחברה ולהשפיע על המציאות בדרך הייחודית לכל אחת ואחד מאתנו בכל תחומי החיים: העסקי, החברתי, הכלכלי, הטכנולוגי, הבריאותי ואולי הפוליטי. 
לכן, אנחנו באקדמית נהיה שם כדי להעניק לכם את הכלים לעשות, לשנות ולהשפיע על המציאות של כולנו -
בדרך לדבר הגדול הבא. 

באקדמית מבינים שחלק מהותי מתהליך הלמידה הוא החיבור שבין תיאוריה להתנסות רלוונטית בשטח.
בלעדיו, לא ניתן להבין לעומק את ההקשר הכלכלי-חברתי של התחום הנלמד. בשל מודל ההוראה הייחודי באקדמית, הבוגרים והבוגרות שלנו נהנים מיתרון מובהק לאחר סיום הלימודים, כבר בריאיון העבודה.

למידה + עשייה = IMPACT

הסטודנטים שלנו נהנים מלמידה מעשית ושיתופי פעולה עם חברות מובילות בקורסים התנסותיים ייחודיים וחדשניים, המושתתים על שיתופי פעולה עם עמיתים מחוץ לאקדמיה:
עסקים, חברות היי-טק, ארגוני מגזר שלישי, רשויות מקומיות, יוזמות פרטיות ועוד.
הסגל עצמו כולל אנשי מקצוע בעלי ניסיון אקדמי רחב כמו גם ניסיון ניהולי והשפעה במגוון תחומים במגזר הציבורי, החברתי והעסקי בישראל.

להשפיע במציאות משתנה

בתקופה בה המציאות לא מפסיקה להשתנות לנגד עינינו, האקדמית מכשירה אתכם, הסטודנטים,
לעולם תעסוקה דינאמי ולמרחב עבודה הדורש הסתגלות מתמדת. האקדמית מקנה את כל הכלים הנדרשים
כדי לדעת להתמודד עם שינויים וללמוד אותם לעומק, לא רק מתוך מטרה לשפר את המצב הקיים, אלא בכדי להביא לשינוי משמעותי באורח החיים של כולנו. לכל אלה נוספת התנסות בתחומים חדשים בשטח - בתעשייה, בחברה ובטכנולוגיה, לרבות השתתפות בתחרויות, האקתונים ושיתופי פעולה עם החברות המובילות במשק:
 E-WAVE, SFI ועוד. תכניות הלימודים המגוונות והשונות הורכבו תוך שימת דגש מרכזי על הפיכת כל שינוי להזדמנות משמעותית ולהותרת חותם בכל תחומי החיים, החברה והתעסוקה.

הטמעת כלים דיגיטליים

ההתקדמות הטכנולוגית והדיגיטלית הביאה איתה אינספור שינויים בחיי היומיום של כולנו:
החל מלימודים מרחוק, מתן שיעורי עזר ואפילו התנסויות מעשיות בשילוב כלים דיגיטליים.
האקדמית מכירה בצורך של הטמעת כלים דיגיטליים בתוכניות הלימוד השונות, תוך חשיבה מעמיקה על הנגשת כל הכלים לכלל האוכלוסייה - באקדמית ומחוצה לה. הלימודים וההתמחויות כוללים בין היתר רכישת כלים פרקטיים ותיאורטיים הנדרשים במציאות של המאה ה-21, תוך חשיפה לשינויים הדיגיטליים והטכנולוגיים ורתימתם אלינו על מנת להשפיע בכל מקום אליו תלכו.

מסלולי תואר ראשון

מסלולי תואר שני

ייעוץ אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
רבנו ירוחם 2, תל אביב
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים