האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי כלכלה עם חשבונאות

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי כלכלה עם חשבונאות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי כלכלה עם חשבונאות אלה לימודים אשר מותאמים במיוחד עבור מי שחושב לעבוד בתור רואה חשבון
 
לימודי כלכלה עם חשבונאות אלה לימודים אשר מותאמים במיוחד עבור מי שחושב לעבוד בתור רואה חשבון או עבור מי שרוצה להתמחות בענף זה.  התכנים הנלמדים במהלך לימודי כלכלה עם חשבונאות היא חשבונאית במהותה, אך אליה נוספים עוד מגוון נושאים מתחום הכלכלה.
 
מטרות הלימודים
המטרה העיקרית של לימודי כלכלה עם חשבונאות היא להכשיר סטודנטים על מנת שיהפכו לכלכלנים ורואי חשבון ברמה הגבוהה ביותר. שוק העבודה תמיד זקוק לרואי חשבון ברמה חשבונאית וכלכלית גבוהה, ומתוך כך נולד מסלול לימודי כלכלה עם חשבונאות, אשר נועד לתת את ההכשרה הטובה והמקיפה ביותר בתחום.
 
תנאי קבלה
תנאי הקבלה ללימודי כלכלה עם חשבונאות משתנים בין מוסד למוסד בהתאם לשיקולים פנימיים אך לרוב הדרישות המינימאליות הן להיות עם בגרות מלאה עם מתמטיקה ברמה של ארבע יחידות ואנגלית ברמה של ארבע יחידות לימוד וציון פסיכומטרי מעל 600.  
 
תכני לימוד
במהלך ההכשרה של לימודי כלכלה עם חשבונאות ילמדו הסטודנטים מגוון נושאי לימוד. בין הקורסים המרכזיים נוכל למצוא: ראיית חשבון, מיקרו ומאקרו כלכלה, מתמטיקה לכלכלנים, שימושי מחשב, סטטיסטיקה לכלכלנים, מבוא לאקונומטריקה, חשבונאות פיננסית, מימון הפירמה, ניתוח דוחות כספיים, חשבונאות ניהולית, תורת המחירים, ועוד.
 
 

לימודי תואר ראשון בכלכלה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים