072-3300504

מידע כללי על המכללה האקדמית הדסה ירושלים

במכללה האקדמית הדסה ירושלים ניתן ללמוד, בשכר לימוד אוניברסיטאי, לתארים אקדמיים המוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה בתחומים מגוונים. לאורך השנים המכללה הכשירה אלפי בוגרים במדעי הבריאות והחיים, במדעי המידע והמחשב, בתקשורת, בעיצוב, בממשל וחברה, אשר השתלבו בשוק העבודה ומכהנים אף בתפקידים מרכזיים במשק בתחומי ההיי-טק, הבריאות, המחקר, התעשייה והמגזר הציבורי.
 
המכללה שמה דגש על יחס אישי, פרטני ותומך. כמה תומך? 92% מהסטודנטים מסיימים את לימודיהם בהצלחה הודות ליחס האישי והתומך המוענק לסטודנטים על-ידי צוותי המכללה השונים לאורך כל שנות הלימוד. יחד עם זאת, המכללה מקפידה על עמידה בתנאי הקבלה הנדרשים ללא פשרות. 

סדנאות לניהול קריירה במכללה האקמית הדסה

 
במכללה האקדמית הדסה פועל מרכז חדשני לניהול קריירה המציע סדנאות בחינם לכלל הסטודנטים ולבוגרים לכתיבת קורות חיים, להכנה לריאיונות עבודה, לשכר ולחוזים, לכתיבה שיווקית, למיתוג אישי להכנה למרכז הערכה ועוד. כמו כן המרכז פועל בשיתוף פעולה עם התעשייה ומציע משרות לסטודנטים ולבוגרים כמו גם תכניות התמחות לחלק מן החוגים במקומות עבודה פעילים ונחשקים. אחת לשנה המרכז מארגן יריד תעסוקה יוקרתי שבו משתתפות חברות מובילות בכל התחומים. בזכות הפעולות של המרכז 90% מהבוגרים של המכללה שעובדים, עובדים בתחום הלימודים שלהם.
 

המלגות המוצעות לסטודנטים במכללה

 
המכללה האקדמית הדסה מציעה מבחר מלגות שניתן להגיש אליהן מועמדות ולקבל סיוע כספי בהתאם לקריטריונים שונים. המכללה מכבדת את כל המלגות החיצוניות שניתנות לסטודנטים על-ידי גופים פרטיים וציבוריים, כגון פר"ח, משרד החינוך, משרד הביטחון, הישג, אימפקט ועוד. כמו כן, המכללה מציעה מגוון הלוואות למחייה ולמימון הלימודים שאפשר להחזיר אותן בפריסה רחבה עד 60 תשלומים ללא ריבית והצמדה. בהתאם לחוק חיילים משוחררים, שנת הלימודים הראשונה במכללה ממומנת על-ידי הקרן להכוונה לחיילים משוחררים לבוגרי שירות צבאי או לאומי.
 

נגישות ומעונות המכללה

 
המכללה האקדמית הדסה ממוקמת בלב ליבה של ירושלים במרחק הליכה קצרה מכל מוקדי העניין וההתרחשות. ליד המכללה יש תחנת רכבת קלה וכן כל האוטובוסים המרכזיים עוצרים בקרבתה. במרחק הליכה קצרה מהמכללה יש מעונות שנבנו על-ידי העירייה. מעונות אלה נבנו לאחרונה, והחדרים מרוהטים ומאובזרים בכל הנדרש. במידה ומעונות אלו יגיעו לתפוסה מלאה קיימות אלטרנטיבות בדמות כפר הסטודנטים בהר הצופים (על בסיס חדרים פנויים) וכמובן שסטודנטים רבים אשר מגיעים לירושלים לצורך לימודים, שוכרים דירה עם שותפים במרכז העיר וסביבתה, וכך גם נוצרת חוויית לימודים משמעותית ומהנה וגם לפתח חיי חברה פעילים ומשמעותיים.
 

תמיכה בסטודנטים

 
מרכז אתגרים תומך בסטודנטים עם לקויות למידה, בסטודנטים שהעברית אינה שפת אמם, בעולים חדשים ובסטודנטים עם מגבלות בריאות ורפואיות כרוניות. המרכז מפעיל מערך תמיכה המותאם לכל סטודנט בהתאם לצורך, הכולל התאמות במבחנים וייעוץ אישי. בנוסף, המרכז מציע סיוע לימודי לכלל הסטודנטים, כמו חונכויות אישיות וסדנאות לאסטרטגיות למידה. יועצי המרכז מלווים את הסטודנט מול מאבחנים, רופאים, ראשי חוגים (למשל, כדי לבנות תכנית לימודים מותאמת והדרגתית) וזאת על-מנת לקדם את הסטודנט כדי שהוא יוכל לממש את הפוטנציאל הלימודי הטמון בו בדיוק כמו כל סטודנט אחר.
 

 

מסלולי תואר ראשון

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
כתובת
הנביאים 37, ירושלים
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד