לייעוץ אישי חינם, התקשרו:
072-3300504

לימודי כלכלה ומנהל עסקים

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי כלכלה ומנהל עסקים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה

לימודים לתואר ראשון בכלכלה ובמנהל עסקים אלה לימודים אשר מתאימים לכל מי שרואה את עתידו המקצועי בעולם העסקי- כלכלי. כיום כמעט כל המנהלים, רואי החשבון, כלכלנים ואנשי עסקים חייבים בהשכלה אקדמית בתחום הכלכלה ומנהל עסקים. מסלול של תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים בנוי מלימודי כלכלה כחוג המרכזי ובלימודי מנהל עסקים כחוג משני.
 
לימודי מנהל עסקים
 
תואר ראשון במנהל עסקים הוא התואר המבוקש ביותר ללמידה ע"י סטודנטים ברחבי הארץ. מנהל עסקים הוא תחום אשר מתעסק בצורות ניהול חכמות אשר פועלות לשיפור התפקוד ולהביא את רווחי הארגון למקסימאליים. עולם העסקים הידוע כהפכפך, מחייב את מנהל העסקים להפגין ידע ושליטה במגוון גדול של תחומים אשר מרכיבים את המערכת הניהולית שיש בכל חברה וארגון.
 
כלכלה
 
ענף הכלכלה עוסק בנושאים רבים אשר קשורים במשק התעסוקה. בין הנושאים אשר מתקשרים לתחום הכלכלה נוכל למצוא: הפצה וצריכת מוצרים, הקצאת משאבים, תהליכי מסחר, ייצור והפצה. לימודי כלכלה אלה לימודים אשר שמים דגש על פיתוח היכולות להתמודד עם סוגיות כלכליות שונות ולהשתלב בעולם הכלכלי במגזר הציבורי או הפרטי.
 
מה לומדים?
 
בין תכני הלימוד המרכזיים אשר נלמדים במסגרת לימודי כלכלה ומנהל עסקים ניתן למצוא: מיקרו כלכלה, מאקרו כלכלה, חשבונאות, מדעי ההתנהגות, מתמטיקה לכלכלנים, סטטיסטיקה, תורת המחירים, שיטות מימון, שיטות ניהול, שיווק, התנהלות ארגונית, שיווק, פרסום, משפטים, פונקציות ייצור, ניצול משאבים, היצע מול ביקוש, מקסום רווחים, שיטות מחקר ועוד נושאים רבים ומגוונים.
 
איפה עובדים?
 
בוגרים של תואר ראשון במנהל עסקים ובכלכלה יוצאים מהלימודים כשהם ערוכים לגמרי מבחינה מקצועית ועסקית לניתוח התנהגויות ומנגנונים כלכליים בחברות ציבוריות או פרטיות. בוגרי התואר יכולים להשתלב ככלכלנים במוסדות ציבוריים, במגזר העסקי והפרטי ובעמדות מפתח רבות בעולם העסקים. כמו"כ יוכלו הבוגרים להשתלב כעובדים/מנהלים במשרדי הממשלה השונים, בבנקים, בעמותות ציבוריות ופרטיות וכו'. בנוסף, הבוגרים יכולים להשתלב בתפקידי ייעוץ, שיווק, מחקר, מימון, רכש או מכירות בארגונים כלכליים כאלה ואחרים. בנוסף, בוגרי התואר הראשון בכלכלה ומנהל עסקים יכולים להשתלב במגוון תוכניות לימוד לתארים מתקדמים - תואר שני או אפילו שלישי/דוקטורט.
 
כמה מרוויחים?
 
המשכורת הצפויה של בוגרי התואר תלויה בהמון משתנים כמו שנות נסיון, סוג התפקיד אותו יאיישו בתום הלימודים וכו'. לדוגמא: מי שיבחר להיות מנהל פרסום ירוויח בשנים הראשונות משכורת שתעמוד על כ- 7,500-8,500 ש"ח חודשי ולאחר כמה שנות נסיון השכר יעלה בהתאם ויעמוד על כ-9,500-11,000 ש"ח חודשי. לעומת זאת, מי שיבחר לעבוד כמנהל מכירות ירוויח כבר מהיום הראשון שכר שיעמוד על כ-11,000-15,000 ש"ח חודשי ולאחר חמש שנות נסיון צפוי השכר לעלות ל- 15,000-20,000 ש"ח חודשי.
 
בוגרי התואר יכולים לעבוד גם כמנהלי מוצר ובמקרה הזה ירוויחו בשנים הראשונות שכר של כ- 9,000-11,000 ש"ח חודשי. כעבור כמה שנים של נסיון מנהלי מוצר יכולים להגיע לשכר שיעמוד על כ-20,000-28,000 ש"ח חודשי. 
 
 
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי כלכלה ומנהל עסקים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי תואר ראשון בכלכלה בישראל

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים