האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מה עושים עם תואר בכלכלה

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין במה עושים עם תואר בכלכלה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מה עושים עם תואר בכלכלה
 
התחרות על מקומות עבודה בשוק הוא דבר ידוע. אנשים עושים תואר אקדמאי רק כדי להתקבל לעבודות מסוימות ולעתים גם זה לא מספיק. אך כמו בכל דבר ישנם מקצועות נחשבים יותר ונחשבים פחות ולכל מקצוע יתרונותיו וחסרונותיו. שאלה יפה אשר נשאלת על ידי אנשים שרוצים ללמוד כלכלה היא: "מה עושים עם תואר בכלכלה?". תואר בכלכלה זהו תואר שעקב היותו כללי מאוד הוא מכשיר להמון התמחויות שונות בענף הכלכלה ויוצר למעשה קשת רחבה של תפקידים אשר  מגדילים משמעותית את האפשרות להשתלב בשוק התעסוקה.  
 
 
מה עושים עם תואר בכלכלה אחרי סיום הלימודים 

רבים אשר מתלבטים אם לעשות תואר בלימודי כלכלה שואלים את עצמם מה עושים עם תואר בכלכלה? מאיפה מתחילים? איך מוצאים עבודה? תמיד יש הרבה פחדים וחששות אך בענף זה כמעט ואין סיבה לדאגה. הכלים הנרכשים במסגרת לימודי כלכלה מאפשרים השתלבות במגוון סוגי עבודות מכל התחומים: מעבודה בבנקים, דרך ייעוץ השקעות, ניתוח דו"חות, ניהול פרויקטים, ניהול ותכנון תכניות עסקיות, לעבוד ככלכלן ועוד מגוון גדול של אפשרויות תעסוקה.
 
 
תואר בכלכלה כבסיס ללימודי המשך

דבר נוסף שאנשים עושים עם תואר בכלכלה הוא לעשות לימודי המשך בכל מיני תארים יותר מתקדמים כמו ראיית חשבון, מנהל עסקים  ועוד. דבר מתבקש נוסף הוא לשלב את מקצוע הכלכלה עם עוד מקצועות לימוד ובעצם ליצור מצב שההתמחות היא כפולה. אחד בתחום הכלכלה והשני בתחום אחר שמפתח כיוון נוסף של תעסוקה ועניין.
 
 
 

לימודי תואר ראשון בכלכלה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים