יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על המכללה האקדמית עמק יזרעאל

האקדמית עמק יזרעאל מזמינה אתכם להצטרף לאקדמיה של הצפון- הקהילה האקדמית הגדולה והמובילה באזור הצפון. אנו יודעים כי בחירת מוסד לימודים היא אחת ההחלטות החשובות העומדות בפניכם, וכאקדמיה הנושאת את דגל ההשכלה הגבוהה בצפון, נשמח ללוות אתכם מרגע קבלתה ועד תחילת חייכם המקצועיים.

האקדמית עמק יזרעאל שמה דגש רב על הקשר עם הסטודנטים. יחס חם ומדיניות הדלת הפתוחה הם רק חלק קטן ממערכת תמיכה שמטרתה לאפשר לכם להתקדם ולהצליח. כמו כן, האקדמית עמק יזרעאל מוסמכת להעניק לבוגריה תואר B.A ו- M.A . כחוד החנית של ההשכלה בצפון, אנו שואפים להעניק לכם הסטודנטים חוויה אקדמית ברמה גבוהה. אנו מקפידים על גיוסם של טובי המרצים והחוקרים ומחויבים לשמירה על איכות הוראה ומובילות במחקר.

האקדמית עמק יזרעאל נחושה להעניק לכם את הכלים הדרושים לבניית עתידכם המקצועי. לצד הלימודים התיאורטיים אנו מאפשרים לסטודנטים לצאת ל"פרקטיקום" - התנסות מעשית כבר במהלך הלימודים. התנסות זו מהווה כרטיס כניסה לארגונים ומוסדות רבים במשק.

הביקוש ללימודים באקדמית עמק יזרעאל גבוה ולטובת הסטודנטים המגיעים מרחוק הקמנו מעונות חדישים המציעים חדרים פרטיים ומרוהטים ועוד מגוון שירותים שעוזרים לכם להרגיש בבית. בואו לחוות אתנו את הנופים הירוקים של העמק ואת חיי הקמפוס התוססים היוצרים יחד את אופייה הייחודי של האקדמית עמק יזרעאל.

שירות אישי חינם
למציאת מוסדות לימוד
השאר פרטים ונציגי יורם יחזרו אליך
כתובת
0, עמק יזרעאל
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים