האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי כלכלה ותקשורת

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי כלכלה ותקשורת
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי תקשורת וכלכלה הוא תואר ראשון במסלול דו – חוגי, אשר כולל לימודי מבוא שונים בשני התחומים
 
תחום התקשורת נותן יכולת של העברת ידיעות וקבלת מידע דרך כלי המדיה השונים - העיתונות, הרדיו , האינטרנט, הטלוויזיה, בצורה מהירה ותכליתית. תחום זה מקיף את חיינו בכל רגע נתון. מסיבה זו לימודי תקשורת הפכו ללימודים מבוקשים מאד. מסלול של לימודי תקשורת וכלכלה נותן לסטודנטים להתמחות בעולם התקשורת ולהכיר אותו על בוריו תוך כדי רכישת ידע והתמצאות בעולם כלכלה, ועוזר להשתלב בצורה קלה בעולם העסקים. שני תחומים אלו מזינים ומפרים אחד את השני לכן מי שבוחר בלימודי תקשורת וכלכלה יהנה מיתרון בולט על פני אחרים בקבלה לעבודה וקידום מהיר.

על הלימודים
לימודי תקשורת עם לימודי כלכלה הוא תואר ראשון במסלול דו – חוגי, אשר כולל לימודי מבוא שונים בשני התחומים. הסטודנטים ירכשו את יסודות בתקשורת וכלכלה ויקבלו ידע, כלים ומיומנויות על מנת שיידעו איך ליישם בפועל את הידע הנלמד.
 
תכני לימוד
שני התחומים הללו- תקשורת וכלכלה מכילים מבחר גדול של נושאי לימוד. את נושאי הלימוד הללו לומדים במהלך הלימודים כאשר עם סיום לימודי תקשורת וכלכלה מקבלים הסמכה על כל אחד מהתחומים בנפרד. בין נושאי הלימוד נוכל למצוא – תקשורת דיגיטלית, תקשורת המונים, מיקרו כלכלה, מקרו כלכלה, סטטיסטיקה והסתברות, תקשורת ישראלית ועולמית, חשבונאות ועוד.
 
אפשרויות תעסוקה
בוגרי לימודי תקשורת וכלכלה אשר יסיימו את התואר בהצלחה ויעמדו בכל הדרישות יקבלו תעודת גמר ורישיון לעסוק במקצועות הכלכלה השונים. אפשרויות התעסוקה הניצבות בפני הבוגרים הן רבות ומגוונות. בין העיסוקים האפשריים ניתן למצוא: פרסום ויחסי ציבור, תקציבאות, יועץ תקשורת, אנשי עסקים וכלכלה ועוד. 
 

לימודי תואר ראשון בתקשורת בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים