האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי כלכלה ומדעי המדינה - תואר משולב

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי כלכלה ומדעי המדינה - תואר משולב
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תהליכים חברתיים ושינויים כלל עולמיים הכל מתחיל בכלכלה ופוליטיקה. לפיכך הדבר הכי הגיוני הוא שיהיה תואר ללימודי כלכלה ומדעי המדינה
 
מקצועות הפוליטיקה והכלכלה תמיד היו קשורים זה בזה באופן חזק ביותר. החלטות מדיניות, תהליכים חברתיים ושינויים כלל עולמיים הכל מתחיל בכלכלה ופוליטיקה. לפיכך הדבר הכי הגיוני הוא שיהיה תואר ללימודי כלכלה ומדעי המדינה.

למי מתאימים הלימודים?
מי שאקטואליה וחדשות זורמים בעורקיו והוא מתחבר לתחום הכלכלה, סקרן להבין כל מיני מהלכים פוליטיים ואת השפעתם החברתית-כלכלית על המדינה ויש לו רצון עז והמון מוטיבציה ללמוד נושאים אשר דורשים המון השקעה- תואר זה הוא התואר המושלם עבורו וזה יהיה בשבילו שילוב מנצח. בנוסף מי שרואה את עתידו בתחום הפוליטי או הכלכלי- לימודים אלה יתאימו לו ממש וישמשו לו כקרש קפיצה למה שירצה.
 
נושאי הלימוד 
נושאי הלימוד הנלמדים במסגרת לימודי כלכלה ומדעי המדינה מאפשרים לסטודנטים לרכוש יכולת פענוח החלטות פוליטיות ושינויים כלכליים. יש מגוון גדול מאד של קורסים אשר נוגעים בהמון תחומי לימוד כמו: סטטיסטיקה, מיקרו ומקרו כלכלה, מימון, מדעי החברה, יחסים בין לאומיים, ממשל ופוליטיקה ועוד. הקורסים מתחלקים לקורסים עיוניים וקורסים מעשיים על מנת לתת לסטודנטים את הכלים גם להבין לעמוק וגם להתנסות בשטח בדברים אותם למדו.

אפשרויות תעסוקה 
מי שסיים לימודי כלכלה ומדעי המדינה ניצבת בפניו מגוון אפשרויות תעסוקה גם התחום המדיני וגם בתחום הכלכלי. ניתן לעבוד בתור כלכלנים בחברות ובנקים או לעבוד בתור יועצים כלכליים- מדיניים. היכולת לשלב בין 2 הנושאים הללו- כלכלה ומדעי המדינה מקנה יתרון גדול בקבלה לעבודה והצלחה בתחום.
 
 

לימודי תואר ראשון בכלכלה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים