האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי

לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי
 
אחד ממקצועות הלימוד המבוקשים ביותר ללמידה בארץ הוא לימודי מנהל עסקים. בכל שנה אלפי סטודנטים מתחילים לימודים לתואר ראשון במנהל עסקים במגוון מוסדות לימוד אקדמאים ברחבי המדינה אחרי שעברו את תנאי הקבלה הכוללים לרוב תעודת בגרות ובחינה פסיכומטרית. אך מי שאמר שחייבים פסיכומטרי? לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי קיימים במגוון מוסדות לימוד ורק צריך לחפש מספיק טוב כדי למצוא.
 
לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי באוניבסטיאות- אפשרי?
 
אז נכון, כנראה שבאוניברסיטאות לא תוכלו להתקבל למסלול לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי, בעקבות הביקוש הגבוה שיש ותנאי הקבלה הגבוהים אך ישנם לא מעט מכללות אשר אפשר להתקבל אצלם למסלול של לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי.
 
לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי במכללות
 
לפניכם רשימה של כמה מכללות אשר ניתן להתקבל למסלול של לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי בהם     (זוהי רק רשימה חלקית, כמובן שיש עוד המון מוסדות לימוד שגם בהם יש אפשרות להתקבל ללימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי):
במרכז האקדמי פרס, בקריה האקדמית אונו, במרכז האקדמי דן ובמרכז ללימודים אקדמיים מי שמחזיק בממוצע בגרויות של מעל  90-95, יכול להתקבל ללימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי.
במכללת ספיר ובמרכז האקדמי למשפט ועסקים ניתן אפשר לפנות לוועדה מיוחדת אשר תאשר קבלה למסלול לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי אם ממוצע הבגרויות הוא מעל 95 ורמת המתמטיקה היא של 5 יחידות בציון של 80 ומעלה.
גם מכללת נתניה והמרכז הבינתחומי, לא מציבות ציון פסיכומטרי כתנאי הכרחי לקבלה ללימודי מנהל עסקים וניתן להתקבל לשם עם ציוני בגרות ומכינה גבוהים מספיק, או דרך ועדה מיוחדת.
כמובן שגם באוניברסיטה הפתוחה ישנה האפשרות ללכת על מסלול של לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי.
 
לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי לסיכום
 
ניתן לראות שמי שמחזיק בציוני בגרות גבוהים עם ציוני מתמטיקה גבוהים יכול להתקבל ללימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי בהמון מוסדות אקדמיים. להבדיל ממה שחושבים הרמה הלימודית שם ממש גבוהה ולא נופלת מהאוניברסיטאות בארץ. שווה לבדוק לעומק בכל מוסד מה תנאי הקבלה ואם אפשר להרשם למסלול של לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי, ואולי תצליחו לחסוך זמן וכסף יקרים.
 
 

לימודי תואר ראשון במנהל עסקים וניהול

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי