072-3300504

איפה הכי כדאי ללמוד מנהל עסקים?

לימודי מנהל עסקים הם אחד מתחומי הלימוד המבוקשים ביותר ללמידה ע"י סטודנטים. בכל שנה מתחילים אלפי סטודנטים את לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במגוון מוסדות לימוד אקדמיים ברחבי הארץ. אבל איך יודעים איפה כדאי ללמוד מנהל עסקים? איך בוחרים באיזה מוסד לימודים ללמוד?
 
מה השיקולים?
יש מספר שיקולים אותם צריך לקחת בחשבון כשמתלבטים איפה כדאי ללמוד מנהל עסקים:
 
1)השיקול הראשון הוא רמה לימודית. לכל מוסד אקדמי יש רמה לימודית מסוימת המאפיינת אותו. בדרך כלל במוסדות שבהן רמת לימודי מנהל עסקים היא גבוהה הביקוש אליו ותנאי הקבלה יהיו גבוהים יותר אך התואר שלו יוכר יותר מאשר תואר במנהל עסקים אשר נלמד במוסד אחר.
 
2)שיקול נוסף שצריך ששוקלים איפה כדאי ללמוד מנהל עסקים היא השיקול הגיאוגרפי. מומלץ ללמוד מנהל עסקים במקום שיהיה נוח וקל להגיע אליו וגם שיהיה אפשר למצוא בו עבודה בתור סטודנט.
 
3)שיקול שלישי הוא שכר הלימוד. לימודי מנהל עסקים ניתן ללמוד באוניברסיטאות, במכללות אזוריות ובמכללות פרטיות כאשר שכר הלימוד משתנה בין מוסד למוסד. במכללה פרטית שכר לימוד יכול להגיע ל30000 ₪ בשנה לעומת אוניברסיטה ששם דורשים שכר לימוד של 10000 ₪ בשנה.
 
4)שיקול רביעי להתבלטות איפה כדאי ללמוד מנהל עסקים הוא תנאי הקבלה. לכל מוסד אקדמי תנאי קבלה משלו וכל אחד צריך לבחור את מוסד הלימודים שאליו הוא מצליח להתקבל.

לסיכום
קיימים עוד המון שיקולים שצריך לקחת בחשבון כאשר מתלבטים איפה כדאי ללמוד מנהל עסקים. חשוב שתיקחו את כל הגורמים בחשבון על מנת שתקבלו את ההחלטה הכי נכונה ותבחרו את מוסד הלימודים שמציע לימודי מנהל עסקים בתכנית שהכי מתאימה ונכונה לכם.
 
מעניין אותך איפה הכי כדאי ללמוד מנהל עסקים??
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד מנהל עסקים לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד