האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בתואר שני במנהל עסקים ללא GMAT
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

תואר שני במנהל עסקים ללא GMAT

תואר שני במנהל עסקים ללא GMAT
 
המון אקדמאים לא  מסתפקים רק בתואר ראשון של לימודי מנהל עסקים ורוצים להמשיך ללימודי תואר שני כדי להפוך מקצועיים יותר מצד אחד, וכדי לפתוח אפשרויות תעסוקה נוספות מצד השני. אחד מהתארים הנפוצים והמקובלים בישראל הוא תואר שני במנהל עסקים. הבעיה היא שכדי להתקבל לתואר שני במנהל עסקים חובה להבחן במבחן GMAT שמהווה מדד קבלה, אלא אם כן ממוצע הציונים שלכם בתואר הראשון הוא מעל 90 לפחות, וגם אז זה תלוי במוסד הלימודים. יש מוסדות לימוד שמאפשרים לאנשים עם ציונים גבוהים להתקבל ללימודי מנהל עסקים לתואר שני ללא GMAT, לדוגמא: הקריה האקדמית אונו שדורשים ממוצא 80 בתואר הראשון ורקע מקצועי או ניהולי מוכח. ישנם מוסדות לימוד שמחייבים לגשת למבחן הזה, אך מאפשרים פטור בתנאים מסויימים, כך שמי שבאמת מעוניין בלימודים מתקדמים במנהל עסקים, ימצא את המקום והדרך לתואר הנחשק, עם או בלי מבחן GMAT. 
 

קצת על מבחן הGMAT

מבחן הGMAT זהו מבחן לא פשוט בכלל ודומה מאד לבחינה הפסיכומטרית. הוא בנוי מ3 חלקים:- מילולי, כמותי וחלק של חיבור בו צריך לכתוב חיבור על נושא מסוים. המבחן נערך בשפה האנגלית לכל אורכו.
 
 
תואר שני במנהל עסקים ללא GMAT למה לעשות תואר שני במנהל עסקים?

יש המון אנשים אשר היו שמחים לעשות תואר שני במנהל עסקים ללא GMAT . היות ותואר שני במנהל עסקים זהו תואר מבוקש מאד, בחינת הGMAT מהווה מתן אינדיקציה ואמצעי סינון של מועמדים. מועמדים רבים מוכנים להשקיע המון בבחינת ה GMAT  כדי שיוכלו ללכת ללמוד תואר שני במנהל עסקים.


אז איך מצליחים במבחן?
 
מכיוון שאין אפשרות לעשות תואר שני במנהל עסקים ללא GMAT, חובה להתכונן למבחן בצורה הכי טובה. הדרך הטובה ביותר להתכונן למבחן , שיכול להיות מאד קשה אם לא מתכוננים כמו שצריך, היא באמצעות קורס GMAT.  הנותנים מראים שנבחנים אשר עשו קורס GMAT הצליחו יותר בבחינה מאשר נבחנים שהתכוננו אליה באופן עצמאי, בלי קשר רמת החכמה והכישרון שלהם..
 
רוצים לקרוא על מבחן ה GMAT? לחצו כאן לכתבה מפורטת
 
רוצים לדעת האם אתם מתקבלים למנהל עסקים וניהול - MBA?
בידקו כאן את סיכויי הקבלה שלכם במוסדות הלימוד השונים

לימודי תואר שני במנהל עסקים וניהול - MBA בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי