האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תואר שני במנהל עסקים ללא GMAT

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בתואר שני במנהל עסקים ללא GMAT
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

מידע כללי על קבלה לתואר שני במנהל עסקים ללא GMAT

 
המון אקדמאים לא  מסתפקים רק בתואר ראשון של לימודי מנהל עסקים ורוצים להמשיך ללימודי תואר שני כדי להפוך מקצועיים יותר מצד אחד, וכדי לפתוח אפשרויות תעסוקה נוספות מצד השני. אחד מהתארים הנפוצים והמקובלים בישראל הוא תואר שני במנהל עסקים. הבעיה היא שבהרבה מהמוסדות, כדי להתקבל לתואר שני במנהל עסקים חובה להבחן במבחן GMAT שמהווה מדד קבלה, אלא אם כן ממוצע הציונים שלכם בתואר הראשון הוא מעל 90 לפחות, וגם אז זה תלוי במוסד הלימודים.
 
לא לדאוג יש פתרון! ישנם מוסדות לימוד שמאפשרים לאנשים עם ציונים גבוהים להתקבל ללימודי מנהל עסקים לתואר שני ללא GMAT, לדוגמא: הקריה האקדמית אונו שדורשים ממוצא 80 בתואר הראשון ורקע מקצועי או ניהולי מוכח. כמו כן ישנם מוסדות לימוד שמחייבים לגשת למבחן הזה, אך מאפשרים פטור בתנאים מסויימים, ויש מוסדות לימוד שכלל לא דורשים מבחן ומאפשרים להתקבל לתואר בתנאים מקלים (ראו דוגמאות בתמונה מטה ↓) כך שמי שבאמת מעוניין בלימודים מתקדמים במנהל עסקים, ימצא את המקום והדרך לתואר הנחשק, עם או בלי מבחן GMAT. בהצלחה!
 
צפו בטבלה המפרטת את התנאים של מוסדות הלימוד
 
מוסדות לימוד ללא GMAT
 
רוצים שמוסדות הלימוד שהכי מתאימים לכם יצרו איתכם קשר? מעוניינים לקבל ייעוץ לימודים אישי בחינם?
השאירו פרטים באחד מהטפסים באתר ויועצי הלימודים שלנו יחזרו אליכם עם כל המידע
 
קצת על מבחן הGMAT

מבחן הGMAT זהו מבחן לא פשוט בכלל ודומה מאד לבחינה הפסיכומטרית. הוא בנוי מ3 חלקים:- מילולי, כמותי וחלק של חיבור בו צריך לכתוב חיבור על נושא מסוים. המבחן נערך בשפה האנגלית לכל אורכו.
 
 
למה לעשות תואר שני במנהל עסקים?

יש המון אנשים אשר היו שמחים לעשות תואר שני במנהל עסקים ללא GMAT . היות ותואר שני במנהל עסקים זהו תואר מבוקש מאד, בחינת הGMAT מהווה מתן אינדיקציה ואמצעי סינון של מועמדים. מועמדים רבים מוכנים להשקיע המון בבחינת הGMAT  כדי שיוכלו ללכת ללמוד תואר שני במנהל עסקים.


אז איך מצליחים במבחן?
 
הדרך הטובה ביותר להתכונן למבחן , שיכול להיות מאד קשה אם לא מתכוננים כמו שצריך, היא באמצעות קורס GMAT.  הנותנים מראים שנבחנים אשר עשו קורס GMAT הצליחו יותר בבחינה מאשר נבחנים שהתכוננו אליה באופן עצמאי, בלי קשר לרמת החכמה והכישרון שלהם.
 
רוצים לקרוא על מבחן ה GMAT? לחצו כאן לכתבה מפורטת
 

לימודי תואר שני במנהל עסקים וניהול - MBA בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים